Heřmanice zvládly úvod a jasně přehrály Šilheřovice

OSTRAVA - V jasnou záležitost Heřmanic se změnilo sobotní utkání 17. kola I.B třídy skupiny B mezi domácími Heřmanicemi a Šilheřovicemi (2:0).

23.4.2007

Ilustrační fotoFoto: PROFIMEDIA

Hosté přitom byli papírovými favority, protože jim v tabulce patřila třetí příčka. Už úvod utkání ale jasně ukázal, že tentokrát na body nedosáhnou. Bojovně naladění domácí totiž otevřeli skóre už v první minutě, když brankáře Tomáše Köhlera pohotově překonal domácí Michal Janda. „Tahle branka zápas asi rozhodla. My se z šoku vlastně celý první poločas nedokázali dostat. Úvod zápasu jsme prospali, a krutě za to zaplatili,“ uznal Köhler, který svůj tým i tak držel dlouho v naději na úspěšný výsledek.

Nedisciplinovaná hra hostí i trošku přísnější metr sudího nakonec pomohly domácím k druhé brance, kterou vsítil heřmanický David Buček. „To už jsme ale hráli v desíti a bylo jasné, že to budeme mít s obratem hodně těžké. Ve druhém poločase jsme sice chtěli hru otevřít, ale do mnoha šancí jsme se bohužel nedostali. Brejky nám vůbec nevycházely. Je to škoda, protože jsme tady asi prohrát nemuseli. Z porážky se musíme poučit,“ uvedl Köhler, který ale sportovně uznal, že Heřmanice vyhrály zaslouženě. „Za výkon v prvním poločase si tři body zasloužily,“ dodal Köhler, kterému v hledišti držel palce i mladší brácha Bedřich, hokejista extraligových Vítkovic. „Až na výsledek dnešní zápas neměl chybu. Škoda, příště musejí Šilheřovice přidat,“ usmál se Köhler.

Heřmanice tak cennou výhrou potěšily nejen své věrné fanoušky, ale také hlasatele Dalibora Suchánka, který svým tradičním způsobem zpestřil fotbalové odpoledne. V Heřmanicích se už všichni ale těší na utkání jara, ve kterém domácí tým v úterý 1. května od 16.30 hodin změří síly v prestižním derby s vedoucími Radvanicemi.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Ilustrační fotografie.

Soud uložil trest za šikanu nájemníků

Kapr na štědrovečerním stole stále „válcuje“ ostatní ryby

Ostrava − Tři čtvrtiny obyvatel naší republiky budou mít jako hlavní chod štědrovečerní večeře smaženého kapra, který dominuje před smaženým řízkem.

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

Porubské házenkářky zdolaly Olomouc a po roce opět zabojují o vítězství v poháru

/FOTOGALERIE/ Házenkářky DHC Sokol Poruba slaví! Svěřenkyně Petera Olšavského rozrazily brány pohárového Final Four, když ve čtvrtfinále porazily Zoru Olomouc 26:19 a ve dnech 29. a 30. prosince zabojují o celkový triumf.

Odmítáme být levnou pracovní silou pana Mittala, volali odboráři

Nevyplacení prémií za třetí čtvrtletí pracovníkům středojemné válcovny přivedlo ve čtvrtek krátce po 14 hodině před ředitelství kunčické huti ArcelorMittal (AMO) několik stovek protestujících hutníků. Ještě pár minut po 14. hodině se zdálo, že účast na demonstraci nebude nic moc. V průběhu několika minut se ale prostranství ale rychle začalo plnit hutníky. Těch nakonec dorazilo několik stovek.