I v Příbrami osmnáctiletý pravý obránce Baníku svou roli zvládl bez chyb a několikrát dokázal i odvážně podpořit útok. „Jsem hlavně rád, že zase dostávám šanci v základní sestavě. Na vavřínech usnout nechci, musím na sobě dál makat,“ řekl po duelu.

I on uznal, že ostravský tým měl v U Litavky na víc. „Hlavně ve druhém poločase jsme nehráli dobře. Jako by nám ta remíza podvědomě stačila a báli jsme se, abychom nedostali gól. Pak už jsme jenom hráli na brejky, vůbec jsme netvořili hru. V závěru jsme přitom měli dvě velké šance, a hlavně u hlavičky Davida Střihavky jsme měli i smůlu. Vždyť míč se odrazil od břevna a tyčky, což se hned tak nevidí,“ kroutil hlavou Řezník.

Přesto byl rád, že ostravský tým zaskočil tradičně zasvěcené sázkaře. Ti měli před zápasem jasno v tom, že Příbram, která bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži, získá tři body. „Tyhle spekulace šly úplně mimo nás. Zvládli jsme dva předchozí zápasy vítězně, takže série pokračuje, a to samozřejmě těší i nás,“ konstatoval Řezník.

I on se už určitě nesmírně těší na pondělní utkání se Spartou, které bude i pro něj velkým svátkem.