Fotbalisté Hlubiny třemi góly vyhráli v Mokrých Lazcích

/FOTOGALERIE/ Vítězný vstup do nové sezony I.A třídy, skupiny A, si připsali na své konto fotbalisté Hlubiny. Tým trenéra Radka Maliny porazili Mokré Lazce na jejich půdě 3:1.

13.8.2017

Mokré Lazce - HlubinaFoto: Deník / Kaboň Lukáš

Výrazný podíl na vítězství měl ofenzivní záložník Jakub Schmutz, který se v první půli prosadil hned dvakrát. Ačkoli hosté snížili, tři body Ostravanů potvrdil krátce po pauze Petr Petrov.

"Myslím, že jsme byli dobře připraveni a od první minuty jsme šli za vítězstvím," řekl mimo jiné kouč Unie Radek Malina.

Více se dočtete v úterním a středečním Moravskoslezském deníku…

FK Sokol Mokré Lazce - TJ Unie Hlubina 1:3 (1:2)
Branky: 45. Galvas - 15. a 25. Schmutz, 54. Petrov. Rozhodčí: Přeček - Krištof, Mlachárek. ŽK: Šimeček, Kovář, Pavel Galvas - Bláha, Hyrník, Procházka. Diváci: 130.
Mokré Lazce: Šehovič - Říman, Půda (58. Vošvrda), Garba, Šimeček - Kosňovský, Wojnar, Jan Galvas (79. Exner), Kovář - Pavel Galvas, Žurek (73. Hiemer).
Hlubina: Otoupalík - Bláha (80. Řežníček), Olšovský, Vančo, Hubeňák - Blokša (60. Starý), Klíma, Bartoš, Schmutz (67. Procházka) - Hyrník (52. Petrov), Krčmařík (83. Skýba). Trenér: Malina.

Autor: David Hekele

13.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Babis
56

Andrea Babišová z Bohumína: Největší radost z podoby jmen měl šéf marketingu ANO

Tomio Okamura (uprostřed) slaví úspěch SPD ve volbách.
6

SPD: Za úspěch v regionu vděčíme i zkušenostem s islamizací Havířova

ČSSD: Nikde nikdo, ani slovo... ODS: Dnes není důvod plakat!

/OHLÉDNUTÍ ZA VOLBAMI/ Sokolská třída v centru Ostravy. Obvyklé místo volebních štábů dvou stran z opačného politického spektra nemůže naskýtat v sobotu v podvečer odlišnější pohled. Zatímco u občanských demokratů panuje rušno i vstřícnost, sociální demokraté mají v oknech tmu, zamčeno a telefony neberou.

OHLÉDNUTÍ DENÍKU: Zajímavosti a čísla z voleb v kraji

Hnutí ANO není jediné, kdo sklidil v letošních volbách u voličů v kraji výrazný úspěch, slaví i druhé SPD Tomia Okamury. Podívejte se s námi, jaké další zajímavé postřehy redaktoři Deníku v letošních volbám zaznamenali.

OBRAZEM: Piráti překonali stanovený cíl, ale v Ostravě rum proudem netekl

/OHLÉDNUTÍ ZA VOLBAMI/ Piráti, větřící úspěch, se v Ostravě začali scházet už od 15. hodiny, krátce po skončení voleb. „Zakotvili“ v klubu Fabric v Plynárenské ulici.

Řepiště televizní premiéru neustály, po zápase se radovala Doubrava

/FOTOGALERIE/ Devět stovek diváků vidělo tři góly. V Řepištích se v utkání fotbalové I.B třídy, skupiny C, nakonec z jasného vítězství 3:0 radovali hosté z Doubravy. Branky vítězů zaznamenali Pavel Entner, Kamil Antal a Jiří Kuzník.