Ostravané si tak připsali šestou porážku v sezoně, druhou domácí v řadě a s jediným bodem a hrozivým skóre 7:37 jim patří poslední příčka tabulky páté nejvyšší soutěže.

„Byl to podobný zápas jako minule s Oldřišovem. V prvním poločase jsme hráli dobrou partii, byli jsme o něco lepší a dostali se do vedení. Navíc ještě dvě akce jsme nedotáhli. I druhou půli jsme začali aktivně a tlakem, ale potápí nás hrůzostrašné góly po individuálních chybách,“ přiznává trenér Radek Malina.

Mladý kolektiv, který se dával dohromady krátce před začátkem soutěžního ročníku, tak podle kouče poznává, jaký je dospělý fotbal. „Další porážka znamená samozřejmě ztrátu, ale máme tady mladé kluky, kteří potřebují udělat dva tři po sobě jdoucí dobré výsledky, aby si zvedli sebevědomí a jejich výkony šly nahoru. Rozhodně nic nevzdáváme a pracujeme dál,“ říká Malina s tím, že v mužstvu cítí potenciál.

Proti úvodu ročníku, kdy kromě bodu v Pusté Polomi (1:1) schytával Šenov debakly (s Čeladnou 0:6, s Bílovcem 0:9, v Břidličné a ve Fulneku 1:7) zaznamenal tým posun.

„Herně to jde nahoru, ale jak říkám, trápí a sráží nás individuální chyby. Dostáváme laciné góly. Holt zkušenost nejde nahradit, a je jasné, že na tým tyto výsledky působí. Na klucích je deka. Chtělo by to nějaké vítězství,“ dodává po výrazně těsnějších prohrách s Oldřišovem (3:4) a s Těšínem na závěr Radek Malina.