Baníku sice svou jedenáctou trefou v české lize pomohl k remíze s posledním Znojmem, ale radost chorvatskému záložníkovi Davoru Kukecovi kazí přetrvávající problémy s břišním svalem. „Je to frustrující. Dva měsíce jsem nehrál, ale můj stav se nijak nelepší," uvedl Kukec.

Remíza se Znojmem se jinak než ztrátou asi nezvat nedá…

Před zápasem by byl zisk bodu málo, ale vzhledem k průběhu utkání musíme remízu brát. Vyrovnali jsme v poslední minutě, což je vždycky dáno svým způsobem i štěstím.

Pak jste ještě mohli rozhodnout…

Tonda Fantiš měl stoprocentní šanci. Škoda, že to tam nespadlo. Ale dneska jsme prostě v průběhu celého utkání neproměňovali vyložené šance. Těch situací bylo více.

Jak jste viděl svou trefu?

Míč ke mně propadl a já si ho jen přehodil z pravé nohy na levou a vystřelil. Hlavní je, že mi to tam spadlo a my máme alespoň ten bod. Gól bych chtěl věnovat trenérovi, který mi dal i přes zdravotní problémy důvěru.

Jak na tom zdravotně vůbec jste?

Není to dobré a bude se to muset nějak řešit. Dva měsíce jsem nehrál, ale můj stav se nelepší. Pořád mě v břichu píchá. Nemohu kopat standardní situace a dlouhé centry. Bolí mě to i nyní, když nic nedělám a jen stojím.

U vyrovnávací branky vás taky v břichu píchlo?

(trpce se pousměje) U té střely zrovna ne. Ale doopravdy mě to štve, chtěl bych klukům pomoci na hřišti, ale zdravotní stav mi to nedovoluje.