Po sedmitýdenní vynucené pauze, způsobené zraněním zánártní kůstky, byl u všeho důležitého. Na první gól přihrál, zbylé dva sám vstřelil a měl lví podíl na důležitém vítězství 3:0, které přiblížilo tým kouče Vlastimila Petržely k postupu do nejvyšší soutěže.

Vrátil jste se ve velkém stylu. To vás musí těšit…

Jsem šťastný. Mám hlavně radost, jsem konečně mohl hrát. Dřel jsem na sobě, protože jsem chtěl vyběhnout co nejdřív na hřiště a pomoci klukům ještě v závěru sezony, která graduje. Jsem rád, že mi to tak vyšlo, dal jsem dva góly a vyhrálo se. Cítil jsem se dobře.

Jak jste se po tak dlouhé pauze během zápasu cítil?

Zdravotně jsem už v pohodě. Akorát mi chybí to zápasové tempo. Výpadek je v tomhle ohledu poznat. A je to pochopitelné, když jste skoro dva měsíce mimo. Ale snažím se klukům pomoct, co to jde, a myslím, že se to povedlo. Zvládli jsme to jako tým. Věřím, že i moje výkony ještě půjdou nahoru, až se pořádně dostanu do tempa.

Jistě sledujete tabulku a přetahovanou s Opavou. Jak to vnímáte?

Věděli jsme, že jsou před námi teď velmi důležité tři zápasy. Se Sokolovem jsme to zvládli, ale ještě pořád zbývají dvě kola a Opava dál vyhrává. Hlavně že jsme udrželi náskok a jedno kolo nám ubylo. Doufám, že zabojujeme a třeba už příští zápas v Olomouci to dotáhneme. Oni nás ale určitě budou chtít porazit, čeká nás těžký zápas. Ale záleží už jenom na nás. Máme to ve svých rukou.