Bohemians vás úvodu přehrávali, ale také předčili v bojovnosti.
Domácí byli v úvodních dvaceti minutách lepší hlavně proto, že jsme ztráceli ve středu hřiště jednoduché míče. Naše přihrávky byly nepřesné a soupeř toho využil a přetlačil nás. V tomhle nám chybí klid a svou roli hraje i psychika hráčů.

Paradoxně jste se herně zvedli po první inkasované brance…
To bylo dáno tím, že se domácí zatáhli a hráli defenzivněji. Nám se ale přesto nepodařilo skórovat. My jsme ofenzivu podpořili vším, co jsme měli na lavičce, ale k obratu to nevedlo. V útočné fázi nám chybí větší kvalita. My měli dneska dost míčů ve vápně, ale naši hráči tam jen stojí a neprojevují dostatečnou vůli ten gól vstřelit.

Od začátku nehrál Davor Kukec. Proč?
Měl problémy s dýcháním a od pondělka do středy netrénoval. Byl i na vyšetřeních, která naštěstí vážnější problémy nepotvrdila.

Nesplnili jste ultimátum vedení klubu, které vyhlásilo, že z posledních pěti podzimních zápasů musíte získat minimálně osm bodů. Jak reálně vidíte možnou záchranu?
Všichni umíme počítat a víme, že ta situace je více než kritická. Po každé další porážce se situace stává složitější a složitější. Také psychika týmu není dobrá.

Ta otázka musí zaznít. V hokejovém Třinci po nedávném debaklu ve Vítkovicích (0:7) trenéři Kalous s Varaďou sami podali rezignaci a vysvětlili to tím, že chtěli týmu pomoci. Neuvažujete o něčem podobném?
Mám na to celý večer, budu přemýšlet. Cítím, že se k tomu ale musím nějak postavit.