Tým sportovních osobností nastoupí v takřka stejném složení jako v pátek ve Frýdku- Místku. „Do branky se ale vrací naše opora Ivo Schmucker ,“ oznámil Pavel Kubina, který v Čeladné bydlí. Proto také bere zápas opět prestižně. „Prohrát můžeme kdekoliv, ale v Čeladné ne,“ řekl v nadsázce Kubina. Právě tým Čeladné je přitom jediným týmem v historii, který dokázal Kubina Team porazit. Loni domácí celek vyhrál 3:2 a v zápase několikrát pořádně vzplály emoce. „Hlavní je, ať zápas přežijeme všichni ve zdraví,“ dodal Kubina, který přiveze do Čeladné opět hvězdný tým v čele s hokejisty Malíkem, Kubou, Varaďou, nebo fotbalisty Látalem, Laštůvkou a Svěrkošem. Zápas si nenechá ujít ani Aleš Buksa, jehož firma LR Cosmetic je generálním sponzorem Kubina Teamu.

Slavnostní výkop provede náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje a starosta Čeladné Pavol Lukša, který je velkým fotbalovým příznivcem. „Jsem strašně rád, že sportovní hvězdy z našeho regionu opět přijedou k nám do Čeladné. Zápas si rozhodně nenechám ujít a už se na něj moc těším. Pro Čeladnou to je pocta, že se tady kluci cítí dobře a rádi k nám jezdí. Utkání má navíc charitativní podtext, Je dobře, že i úspěšní sportovci myslí na pomoc lidem, kteří to potřebují,“ dodal Lukša.

Fotbalový klub Čeladné měl v krajském přeboru obrovskou smůlu, když sestoupil do I.A třídy. „Ze soutěže sestupovaly čtyři celky, což taky sehrálo svou roli. Navíc nám chyběl k záchraně jen bod, nebo lepší vzájemný zápas s Krnovem nebo Lichnovem,“ uvedl sportovní manažer Čeladné Aleš Richter. „Vedení klubu ale jasně vyhlásilo, že v příští sezoně se budeme chtít vrátit. I přes sestup se na exhibici s Kubina Teamem těšíme a bereme ho jako krásné zakončení sezony a poděkování našim fanouškům,“ dodal Richter.

Soupiska Kubina Teamu pro dnešní utkání v Čeladné: Ivo Schmucker - Pavel Kubina, Filip Kuba, Marek Malík, Václav Varaďa, Václav Svěrkoš, Radek Látal, Jan Laštůvka, Lumír Kot, Zsolt Hornyak, Igor Horyl, Miroslav Onufer, Martin Hanus. Utkání bude řídit Luboš Puček.