Předchozí
1 z 9
Další

SOUTĚŽ DENÍKU

Hledá se nejlepší fotbalová adresa

SOUTĚŽ: Hledá se nejlepší fotbalová adresaSOUTĚŽ DENÍKU: Hledá se nejlepší fotbalová adresa.Zdroj: Deník

FK NOVÝ JIČÍN

Sportovní areál v Novém JičíněFotbalový areál v Novém Jičíně.Zdroj: Deník/VLP Externista

Sportovní komplex jehož součástí je fotbalový stadion se nachází na ulici Boženy Němcové. Fotbalový stánek má kapacitu 1500 diváků, z toho 1100 míst je k sezení. Trávník je nový a byl dovezen z Holandska, lemuje ho atletická dráha. Vedle stadionu nově vyrostlo hřiště s umělým povrchem třetí generace. V areálu je také ubytovna Gól. Součástí velkého areálu městských sportovišť je hala ABC, zimní stadion, tenisové kurty a kuželna.

Foto: TJ Nový Jičín

FC HLUČÍN

Sportovní areál v HlučíněFotbalový areál v Hlučíně.Zdroj: Deník/VLP Externista

Fotbalový areál se nachází na ulici U Stadionu. V roce 2020 prošlo zázemí velkou rekonstrukcí. Součástí městského stadionu je hlavní travnaté hřiště s přilehlými tréninkovými plochami, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a nafukovací hala taktéž s umělým trávníkem. Nechybí ani hospůdka a stánky s občerstvením. Hlavní stadion má kapacitu 2380 diváků. Všechny sedačky jsou kryté.

Foto: FC Hlučín

FK KRNOV

Sportovní areál v KrnověFotbalový areál v Krnově.Zdroj: Deník/VLP Externista

Fotbalový areál v Krnově se nachází na Petrovické ulici. Hlavní stadion má kapacitu 2500 diváků. Součástí zázemí je hospůdka a také hřiště s umělým povrchem. Stadion leží v těsně blízkostí dalších sportovišť, a to atletického hřiště, tenisové haly, skate parku, workoutového hřiště a aby sportovního vyžití nebylo málo, tak za kolejemi najdeme městské koupaliště.

Foto: Deník/Petr Widenka

TJ UNIE HLUBINA

Sportovní areál na HlubiněFotbalový areál na Hlubině.Zdroj: Deník/VLP Externista

Sportovní areál TJ Unie Hlubina se nachází v ulici Gajdošova 31. Jeho součástí je hlavní travnaté hřiště a sousedící hřiště s umělou trávou. Ostravský klub se od léta 2021 pyšní novým zázemím, včetně tribuny. Kapacita je 200 míst na sezení. Na slavnostní uvedení do provozu si pozvala Unie třetiligovou rezervu ostravského Baníku. Nechyběl u toho ani majitel klubu z Bazalů Václav Brabec. Na hlavním hřišti si už také zatrénovala i česká reprezentace.

Foto: Deník/Lukáš Kaboň

SK BRUŠPERK

Sportovní areál v BrušperkuFotbalový areál v Brušperku.Zdroj: Deník/VLP Externista

Fotbalový areál v Brušperku se nachází na ulici Sportovní 1088. Patří mezi nejmodernější areály. Nachází se v něm fotbalové hřiště, malá a velká umělá tráva, šatny u hřiště, pětadvacet metrů dlouhý plavecký bazén, velká sportovní hala a v blízkosti je i základní škola.

Foto: SK Brušperk

FK BOSPOR BOHUMÍN

Sportovní areál v BohumíněFotbalový areál v Bohumíně.Zdroj: Deník/VLP Externista

Stadion divizního FK Bospor Bohumín, od roku 2016 nesoucí název Fotbalový areál Pavla Srnička, se nachází za Parkem Petra Bezruče v ulici Janáčkova 1218, v těsné blízkosti zimního stadionu, aquacentra a Penzionu ve věži. Součástí je také objekt, kde se nachází kabiny fotbalistů, hokejistů a restaurace. Na stadionu je zastřešená tribuna pro 250 diváků. Celý areál spravuje od roku 2012 městská společnost Bospor, s.r.o. (Bohumínské sportovní a relaxační centrum).

Foto: FK Bospor Bohumín

SK HORNÍ SUCHÁ

Sportovní areál v Horní SuchéFotbalový areál v Horní Suché.Zdroj: Deník/VLP Externista

Hlavní travnaté fotbalové hřiště s krytou tribunou a kapacitou 500 sedících diváků se nachazí v ulici U lékárny 869. Hřiště s umělým trávníkem třetí generace a osvětlením. Součástí areálu je zrekonstruovaná hlavní budova se sedmi šatnami, skladem, sociálním zázemím, kancelářemi, bytem správce, kuchyní a společenským sálem s kapacitou 200 sedících osob a pódiem. Venkovní amfiteátr pro pořádání kulturních akcí, parkoviště pro cca 50 automobilů a 3 autobusy, šest tenisových kurtů a cvičná stěna, centrkurt je vybaven umělým osvětlením.

Foto: SK Horní Suchá

FK SK POLANKA NAD ODROU

Sportovní areál v Polance nad OdrouFotbalový areál v Polance nad Odrou.Zdroj: Deník/VLP Externista

Fotbalový areál se nachází v ulici Heleny Salichové 1178. Nedávno prošel kompletní proměnou a byl slavnostně uveden do provozu v říjnu 2020. Opravena byla stávající tribuna, kterou doplnila jedna menší mobilní. Travnaté hřiště bylo po rekultivaci doplněno o nový zavlažovací systém. Jeho povrch tvoří zasetý přírodní trávník. Hřiště je oplocené a jsou kolem něj čtyři sloupy pro umělé osvětlení LED svítidly s možností naklopení. Odstraněním škvárového povrchu z tréninkové hrací plochy vzniklo další hřiště s umělým trávníkem.

Foto: Deník/Lukáš Kaboň