Domácí Hosté se ujali vedení ve 28. minutě, když si nešťastný vlastní gól dal obránce Špavelko. Vzápětí dal druhou branku Velkého Meziříčí Bouček, na což sice odpověděl Lokša, ale Simr vrátil lídrovbi tabulky dvoubrankový náskok.

Ve druhé půli pak dokázal za hosty skórovat pouze Adam Hrdlička, který jen zmínil porážku Ostravanů na 2:3. "Týden se chystáme na soupeře, který má rozdílové hráče v ofenzivě. Půl hodiny hráči plní zadání, pak ale vstoupily do hry věci, ke kterým se nemůžu vyjadřovat," byl po utkání zklamaný kouč Odry Roman Hulva.

"Soupeř nebyl lepší, ale neubránili jsme standardní situaci a zaspali u druhé branky. Navíc nám nebyl uznán regulérní gól a jsme bez bodu," dodal s tím, že svým svěřencům nemá co vyčíst. "Utkání odpracovali a do dalších bojů můžeme jít s hlavou vzhůru," zakončil Hulva.

FC Velké Meziříčí - FC Odra Petřkovice 3:2 (3:1)
Branky: 28. vlastní Špavelko, 33. Bouček, 44. Simr – 35. Lokša, 71. Hrdlička. Rozhodčí: Černý – Hanáková, Staněk. ŽK: Bouček, Smejkal – Moskál. Diváci: 362.
Petřkovice: Godula - Polášek, Špavelko, Moskál, Sporysz – Neumann (69. Latocha), Strakoš (77. Holiš), Leibl, Hrdlička - Baranek - Lokša. Trenéři: Špička a Hulva.

Petřkovice - Kroměříž
Petřkovice vyšly potřetí v řadě naprázdno