Pašek se poprvé prosadil už v šesté minutě a domácí si pak vytvořili i další příležitosti. "Stav 0:1 z našeho pohledu byl jediným pozitivem první půle," přiznal jeden z trenérů Odry Roman Hulva.

"Do utkání jsme nevstoupili dobře, domácí nás předčili v agresivitě, měli odražené míče, hráli jednoduše nahoru a vysoko napadali," dodal Hulva s tím, že do druhého poločasu trenéři udělali bouřku v šatně, změnili rozestavení a to rychle přineslo své ovoce.

Už po čtyřek minutách se totiž prosadil kanonýr Ostravanů Radovan Lokša. Na body to ale nakonec bylo málo, když další chybu v defenzivě Odry a nálsednou penaltu využil znovu Pašek. "Hrálo se nahoru dolů, oba týmy chtěly vyhrát, ale vše rozhodla penalta po chybě ve středu hřiště," přiblížil Hulva, jehož mužstvo je tak na devátém místě třetí ligy, ale polepšit si může už ve středu, kdy ho čeká dohrávka 3. kola na hřišti Valašského Meziříčí.

"Utkání v Líšni si rozebereme, vyhodnotíme a už ve středu se chceme prezentovat lépe," slíbil na závěr Roman Hulva.

6. kolo HET ligy: FC Baník Ostrava - FK Jablonec  2:2 (0:1)
Baník dal Jablonci nejdřív náskok, nakonec ale sahal po výhře

SK Líšeň - FC Odra Petřkovice 2:1 (1:0)

Branky: 6. a 58. Pašek - 49. Lokša. Rozhodčí: Hlubinka - Kozubík, Drozdy. ŽK: Vintr, Fall - Baranek, Staněk, Holiš. Diváci: 310.

Petřkovice: Godula - Polášek (86. Žyla), Špavelko (22. Holiš), Moskál, Hrdlička (65. Sporysz) - Strakoš, Staněk, Latocha, Neumann - Baranek - Lokša. Trenéři: Špička a Hulva.