Utkání gólově načal už v 16. minutě Budín, na kterého pak navázal dvěma trefami Silný. "Do utkání jsme vstoupili dobře, měli jsme i šanci, ale hned na to jsme hrubě podcenili standardní situaci a pustili soupeře do vedení. Nedlouho poté jsme nabídli hostům po chybě v rozehrávce pokutový kop a od tohoto momentu byla Kroměříž lepší," přiznal po duelu kouč Odry Roman Hulva.

"Vypracovali jsme si jedinou možnost, jak se vrátit do zápasu, ale to je doma málo," dodal Hulva, kterému udělal výsledek nemalou starost, protože Petřkovice jsou nyní na desátém místě s minimálním odstupem od sestupových příček.

"Po zlepšeném výkonu ve Vlašském Meziříčí jsme byli s Martinem Špičkou přesvědčeni, že toto utkání zvládneme a odrazíme se nahoru. takto jsme si připravili perný týden, kdy budeme mužstvo chystat tak, abychom z výsledkové mizérie vyjeli," zakončil Roman Hulva.

FC Odra Petřkovice - SK Hanácká Slavia Kroměříž 0:3 (0:2)
Branky: 27. a 53. Silný, 16. Budín. Rozhodčí: Polášek - Gloser, Koláček. ŽK: Moskál (Petřkovice). Diváci: 141.
Petřkovice: Godula - Polášek, Leibl, Moskál, Sporysz (64. Hrdlička) - Strakoš, Holiš (46. Žyla), Staněk (69. Latocha), Neumann - Baranek - Lokša. Trenéři: Špička a Hulva.

Valašské Meziříčí - Petřkovice
Jeden gól byl Petřkovicím na body opět málo