"Chtěli jsme to Bohumínu znepříjemnit a vyzkoušet si, zda jsme s tak kvalitním mančaftem schopni hrát. První poločas byl dobrý, dali pěkný gól a ve druhém jsem jim namazal já," byl k sobě kritický brankář a předseda Polanky Radovan Řehulka.

Ten hned na začátku zneškodnil hlavičku Františka Hanuse, ale vzápětí stejný hráč překonal Řehulku střelou z dálky. A zkušený záložník mohl skórovat znovu ve 30. minutě, kdy ho ale Řehulka vychytal. Posléze musel kvůli zranění vystřídat.

Hosté nejnebezpečněji zahrozili krátce před poločasem, kdy Mašlankovu krásnou ránu konečky prstů vytáhl na břevno brankář Švrčina."První poločas byůl vyrovnaný, ale po mé chybě už věděli, co dělají a s přehledem to dohráli do konce. To rozhodlo," vzpomenul Řehulka moment z 50. minuty, po kterém skóroval Lukáš Poštulka.

V závěru pak po rohu upravil na konečných 3:0 David Jatagandzidis, čímž odstartoval bohumínskou radost ze stvrzení postupu do divize. "Polanka mě překvapila kombinačně i herně. Snažili se využívat výškové převahy, takže to byl nepříjemný soupeř. Pomohla nám ale první branka, po níž jsme to kontrolovali," uvedl kouč Bohumína Marek Poštulka.

FK Bospor Bohumín - FK SK Polanka 3:0 (1:0)
Branky: 4. Hanus, 50. L. Poštulka, 80. Jatagandzidis. Rozhodčí: Vranay - Fajkus, Picmaus. ŽK: Vaclík, L. Poštulka - Andrýsek, Borgosz. Diváci: 300.
Bohumín: Švrčina - Ferenc, L. Poštulka, Socha, Baculák - Sittek (78. P. Poštulka), Palej, Vaclík (86. Šiška), Nowinski (74. Kalous) - Hanus (43. Jatagandzidis) - Kubinski (65. Opic). Trenéři: M. Poštulka a Kempný.
Polanka: Řehulka - Šindler, Andrýsek, Bartoš, Uher (85. Fukala) - Borgosz - Skřehot, Miko, Mašlanka (69. Sysala), Kaluža (73. Drulák) - Valigůra. Trenér: Repka.