„Velmi úzké sepětí Baníku se značkou Puma, které je dáno dlouhodobou spoluprací v úspěšné minulé éře a které bylo fanoušky vnímáno velmi pozitivně, bylo jedním z hledisek, k němuž jsme přihlíželi, když jsme si z nabídek pro nové partnerství vybrali právě Pumu,“ řekl Michal Bělák, výkonný ředitel Baníku Ostrava.

„Neméně důležité je pro Baník to, co klubu spolupráce s Pumou přinese v příštích letech. Pro fotbalový klub je naprosto klíčová kvalita sportovního vybavení a v této oblasti máme záruku té nejvyšší úrovně. Jsem rád, že můžu konstatovat, že kontrakt, který jsme s Pumou uzavřeli, je pro Baník Ostrava po všech stránkách velmi výhodný,“ doplnil Michal Bělák.

Také společnost Puma klade kromě jiného důraz na již osvědčenou spolupráci. „Velmi rádi na úspěšné spolupráce navazujeme. Proto jsme rádi, že se Puma opět stala partnerem silného klubu s dlouhou historií, jako je Baník Ostrava. Toto spojení v minulosti přineslo řadu klubových úspěchů,“ uvedl Marek Čermák, obchodní ředitel Puma pro Českou a Slovenskou republiku.

„Mezi klubové úspěchy patří nejen mistrovský titul, ale i účast v evropských pohárech, včetně legendárních zápasů s Bayernem Mnichov. Brzy Baník oslaví sto let od založení, za tu dobu se stal pojmem nejen v českém fotbale, proto je pro nás velkou ctí stát se opět jeho součástí a být u dalších úspěchů,“ dodal Marek Čermák.