Domácí udělali důležité dva kroky za vítězstvím v prvním poločase, který vyhráli 2:0. Podobně jako před týdnem v poháru s Opavou však hrály proti Ostravanům teče vlastních hráčů. "První padl po teči Zdeňka Staňka a druhý zase nešťastně usměrnili do branky David Levčík a Marek Neumann. To se mi za hráčskou ani trenérskou kariéru nestalo, úplná anomálie," popsal jeden z trenérů Petřkovic Roman Hulva.

Podle něj první poločas hráči nezvládli především v hlavách. Po pauze se výkon hostů zlepšil, náskok Vyškova už však nedohnali. O nápravu se Odra pokusí v sobotu doma s Otrokovicemi. "Nebudeme panikařit. Věřím, že jsme si smůlu už vybrali a kvalitně se nachystáme na domácí utkání," slíbil Roman Hulva.

MFK Vyškov – FC Odra Petřkovice 3:1 (2:0)
Branky: 15. Kirschner, 45. vlastní Neumann, 70. Přerovský – 86. Kučera. Rozhodčí: Slabý – Lakomý, Běhal. ŽK: Studený, Daniel Přerovský (oba Vyškov). Diváci: 361.
Petřkovice: Buček – Neumann, Staněk, Špavelko, Burian (46. Ptáček) – Hrdlička, Levčík, Kučera, Václavík (75. Kašický) – Halaška, Puškáč. Trenéři: Hulva a Smékal.