Polanka přitom po dvou zdařilých stadardních situacích z prvního poločasu vedla 2:0, její plány pro druhých pětačtyřicet minut však hned zkraje narušilo vyloučení Šindlera. Po něm přišlo snížení Svěnčíka a vyrovnání kapitána Radima Peška, na které však po rohovém kopu odpověděl úspěšně Roman Bartoš.

Tři body si však Ostravané z půdy nováčka páté nejvyšší soutěže neodvezli. V úplném závěru skóroval po dlouhém autu Osvěčík a stanovil tak konečné skóre na 3:3.

FC Vratimov - FK SK Polanka 3:3 (0:2)
Branky: 51. Svěnčík, 65. Radim Pešek, 90. Osvěčík – 3. Gajďok, 36. Koutný, 72. Roman Bartoš. Rozhodčí: Svoboda – Ochodek, Picmaus. ŽK: Musiol, Osvěčík – Šindler, Gajďok. ČK: 55: Šindler (Polanka). Diváci: 80.
Vratimov: Černý – Stuchlík, Skoupý, Pešek Radim, Musiol – Sáblík, Uherčík (46. Šimek), Brezula (75. Pohludka), Pešek Jiří – Svěnčík, Osvěčík. Trenér: Hořínek.
Polanka: Řehulka – Borgosz, Andrýsek, Uher (73. Bartoš Robin), Kaluža – Šindler, Koutný, Skřehot, Gajďok, Ševčík (85. Mašlanka) – Bartoš Roman. Trenér: Repka.