Vstup do letošní soutěže se radvanickému Baníku nadmíru vydařil. Po dvou odehraných kolech má šest bodů a impozantní skóre 8:0. „Doufal jsem, že ty první dva zápasy zvládneme, ale především to první utkání v Mokrých Lazcích bylo velmi obtížné,“ přiznal trenér Radvanic Ivo Müller.

Víkendové domácí utkání s Hatí vyznělo pro domácí jednoznačně. Vysoký výsledek se začal rodit ale až po přestávce. „Pro hosty to bylo velmi nešťastné. Už ve 14. minutě se jim nepříjemně zranil hráč, který si zlomil lýtkovou kost. Přibližně třicet minut se pak nehrálo,“ popsal Müller.

Radvaničtí vysokou výhrou oslavili znovuotevření fotbalového hřiště. „Po téměř třech letech jsme se vrátili domů. Bylo tady škvárové hřiště, které se změnilo na travnaté a úprav se dočkaly také šatny a další zázemí,“ těšil se Müller.

Ve čtvrtém kole, třetím hraném, zajíždí Baník Radvanice do Bolatic, které zatím drží, taktéž bez porážky, čtvrté místo. „Nebude to vůbec snadné utkání. V této soutěži už ani snadní soupeři příliš nebudou. Týmy jako Jakubčovice, Velké Hoštice nebo Bolatice mají svou kvalitu,“ uzavřel radvanický trenér.