Sen o postupu do divize se po 20. kole krajského přeboru fotbalistům Vítkovic zase o kus vzdálil. Po dvou předchozích ztrátách tentokrát nezvládli přímý souboj s vedoucím Rýmařovem, který zásluhou branky Ondrušky dvě minuty před koncem vyhrál 2:1 a navýšil svůj náskok na čele soutěže už na šest bodů.

Vítkovičtí mohou především litovat několika zahozených příležitostí v prvním poločase. S hlavou v dlaních skončili Mikulenka, Bystrý nebo Husárik. Podařilo se jim tak alespoň vyrovnat, když se po pohledné akci Bystrého trefil Šebek. Odpověděli tím na úvodní gól Jiřího Furika, který dorazil neproměněnou penaltu Šupáka.

Zatímco Rýmařov tak pokračuje na vítězné vlně, Vítkovice už potřetí na jaře ztratily a ze čtyř zápasů vydolovaly pouze čtyři body. Rozdíl mezi vedoucími celky krajského přeboru se tak opět navýšil a již činí poměrně propastných šest bodů.

Více informací čtěte v tištěném vydání Moravskoslezského deníku…

MFK Vítkovice – Jiskra Rýmařov 1:2 (1:1)

Branky: 30. Šebek – 23. Jiří Furik, 88. Ondruška. ŽK: Kovář, Červeňák – Šupák, Šašinka. ČK: 89. Přecechtěl (Rýmařov). Rozhodčí: Kantor – Šafrán, Tomšík. Diváci: 200.

Vítkovice: Slavík – Jonek, Pilař, Prokeš, Červeňák – Knapp, Husárik (66. Moučka) – Bystrý (84. Samek), Kovář (78. Horváth), Mikulenka – Šebek (46. Sklenička). Trenér: Netolička.

Rýmařov: Kameník – Dominik Šašinka, Harazin, Barcal, Radek Šašinka – Michal Furik, Jiří Furik, Přecechtěl, Schreier – Ondruška – Šupák (48. Mitov). Trenér: Milan Furik.