"Je to těžký. Dneska jsme měli fyzické testy, takže jsem se viděl jen s pár hráčema. Zítra, až se potkáme v kabině všichni včetně realizačního týmu, to bude mnohem horší. Přijde totiž realita, že on už nedorazí," řekl na pondělním setkání s novináři Bičík.

Srniček byl podle něj velkou osobností českého fotbalu. Důkazem bylo velké množství kondolencí z Anglie, kde zanechal stopu zejména v Newcastlu. "Myslím, že se s ním v Anglii rozloučili víc než v Česku. Měl v zahraničí velké jméno, nakonec jsme to viděli vždycky, když jsme někam přijeli na Evropskou ligu. Lovci autogramů za ním šli vždycky jako první," uvedl Bičík.

"Byl to úžasnej, vysmátej a pozitivní člověk. Byl otevřený všem a každýmu. Takhle na něj budou všichni vzpomínat," přidal Bičík s tím, že jako trenér byl však Srniček velmi náročný. "Nejnáročnější, co jsem v kariéře zažil," uvedl letenský gólman.

"Když jsme trénovali, tak sice byla legrace, všechno, ale neexistovalo, abychom zvolnili. Navíc všechno dělal s námi, takže vždycky říkal, že když to zvládne on, tak my taky," prohlásil Bičík.