KRAJSKÝ PŘEBOR - 30. kolo:

Český Těšín-Břidličná 3:2 (3:0), branky: 7. a 15. Fizek, 11. Konečný - 58. a 61. Kučera, 100 diváků.
Vítkov-Bohumín 3:5 (2:2), 31. Jurečka, 35. P. Modelský, 81. R. Modelský - 43. a 48. Hanus, 29. Socha, 50. Jatagandzidis, 53. Kurušta, 140 diváků.
Vendryně-Heřmanice 0:5 (0:0), 72. a 73. Fedák, 54. Mantey, 61. Kosňovský, 79. Potůček, 200 diváků.
Polanka-Frenštát pod Radhoštěm 4:2 (1:0), 64. a 84. Švábík, 45. Borgosz, 48. Ševčík - 73. Bednář, 79. Klimpar, 50 diváků.
Markvartovice-Šenov 0:2 (0:1), 34. Schovajsa, 86. Z. Bednář, 100 diváků.
Předehráno:
Dětmarovice-Kravaře 8:0 (5:0), 8., 22. a 75. Hrdlička, 17. a 25. Skotnica, 6. Matušík, 80. Maleňák, 85. Ristovský, 50 diváků.
Slavia Orlová-Háj ve Slezsku 3:0 (1:0), 5. a 58. Lisický, 88. Renta, 61 diváků.
Pustá Polom-Kobeřice 4:1 (1:0), 45. M. Šmíd, 67. F. Štýbar, 73. N. Štýbar, 82. Schlossarek - 89. Šimeček, 110 diváků.

1. Pustá Polom 30 20 6 4 67:32 66
2. Dětmarovice 30 18 5 7 59:31 59
3. Slavia Orlová 30 17 6 7 51:31 57
4. Bohumín 30 13 8 9 64:43 47
5. Heřmanice 30 13 7 10 56:50 46
6. Markvartovice 30 13 4 13 57:60 43
7. Šenov 30 13 3 14 69:59 42
8. Český Těšín 30 10 10 10 40:39 40
9. Frenštát p. R. 30 12 3 15 43:63 39
10. Vendryně 30 11 5 14 44:58 38
11. Kobeřice 30 9 9 12 61:65 36
12. Háj ve Slezsku 30 9 9 12 51:57 36
13. Polanka 30 10 5 15 55:51 35
14. Břidličná 30 10 5 15 53:65 35
15. Vítkov 30 8 6 16 48:69 30
16. Kravaře 30 7 3 20 35:80 24

I.A TŘÍDA, SKUPINA A - 16. kolo:

Jakubčovice-Oldřišov 1:2 (1:1), branky: 38. P. Zagol - 41. Šamárek z pok. kopu, 74. Kurka.
Štítina-Chlebičov 6:2 (5:0), 10. a 33. Šimeček, 26. a 32. Matyášek, 13. Řeháček, 56. Černý - 79. Wicha , 84. Černín z pok. kopu.
Bolatice-Hlubina 3:0 (2:0), 27. Z. Duda, 37. Langer, 72. Plaček.
Darkovičky-SO Bruntál 2:0 (1:0), 28. Turanský, 72. Felgenträger.
Kylešovice-Bílovec 1:4 (1:2), 7. Hoferek - 42. a 45.+3 M. Moučka, 72. Seidler, 80. Černín.
Krásné Loučky-Bohuslavice 2:1 (1:1), 4. Chlopčík, 51. Česlík - 45. D. Štefek.
Slavkov-Mokré Lazce 1:1 (0:0), 86. Kubín - 79. Villaschek.

1. Bílovec 26 20 2 4 74:31 62
2. SO Bruntál 26 19 1 6 72:24 58
3. Darkovičky 26 15 4 7 50:26 49
4. Jakubčovice 26 15 2 9 59:41 47
5. Bolatice 26 14 5 7 45:28 47
6. Hlubina 26 10 5 11 36:38 35
7. Oldřišov 26 10 4 12 47:48 34
8. Štítina 26 10 3 13 34:40 33
9. Mokré Lazce 26 9 3 14 37:45 30
10. Krásné Loučky 26 8 5 13 28:49 29
11. Chlebičov 26 9 1 16 32:57 28
12. Bohuslavice 26 8 1 17 37:80 25
13. Kylešovice 26 6 6 14 28:57 24
14. Slavkov 26 5 6 15 33:48 21

SKUPINA B - 16. kolo:

Dolní Lutyně-Staré Město 0:5 (0:0), branky: 77. a 84. T. Boráň, 63. Slota, 81. Papaj, 86. Štěrba.
Hrabová-Sedliště 2:1 (1:1), 5. Bača, 50. Plevko - 40. Krejčok.
Veřovice-Vratimov 1:7 (0:1), 79. Košelík z pok. kopu - 20. a 56. Osvěčík, 52. Škorik, 58. Hudeček, 73. Svěnčík, 75. Pařenica, 85. Skoupý.
Dobratice-Dolní Datyně 1:5 (0:2), 75. Bortlíček - 24. a 65. Baláž, 33. Vandriak, 61. Pištěk, 90. Rozbroj z pok. kopu.
Bystřice-Brušperk 3:2 (2:2), 1. a 27. Noga, 52. Kantor - 17. a 43. Blahut.
Předehráno v pátek:
B. Albrechtice-Petřvald n. M. 2:0 (0:0), 53. Dorozlo, 89. Enenkel.
Stonava-Čeladná 4:6 (3:3), 6. Edr, 18. Zachata, 41. Hančín, 70. Juroszek - 16., 32., 55. a 84. Padych, 37. Drevňák, 66. Váňa.

1. Čeladná 26 20 3 3 79:32 63
2. Staré Město 26 16 5 5 52:24 53
3. Dolní Datyně 26 14 4 8 57:34 46
4. B. Albrechtice 26 14 4 8 58:41 46
5. Brušperk 26 12 4 10 46:41 40
6. Bystřice 26 12 4 10 39:41 40
7. Vratimov 26 11 3 12 53:50 36
8. Dobratice 26 10 3 13 48:62 33
9. Stonava 26 8 7 11 48:55 31
10. Petřvald n. M. 26 10 1 15 43:54 31
11. Sedliště 26 8 5 13 41:49 29
12. Veřovice 26 8 5 13 37:46 29
13. Hrabová 26 8 3 15 32:59 27
14. Dolní Lutyně 26 3 5 18 20:65 14
Pozn.: Tučně vytištěná mužstva postupují, resp. sestupují.

I.B TŘÍDA, SKUPINA A - 16. kolo:

SO Bruntál B-Dolní Moravice 8:0 (5:0), branky: 65. a 75. Kovalovský, 17. Piňos, 22. Dorňák, 37. Hajdík, 38. Rončák, 45. Stoklasa, 88. Hendrych.
Město Albrechtice-Zlatníky 0:0.
Otice-Úvalno 4:0 (1:0), 25. Tesař, 70. Kostera, 75. Hopp, 78. Škrobánek.
Žimrovice-Chomýž 4:5 (3:1), 37. a 82. Škrobánek, 6. D. Hertel, 9. Rusňák - 68., 78. a 85. Hudský, 34. P. Baczke, 70. L. Klement.
Velké Heraltice-Strahovice 3:1 (0:0), 51. M. Štěpán, 53. Piatkevič, 84. D. Klein - 86. Jašek z pok. kopu.
Velké Hoštice-Světlá Hora 1:3 (1:1), 33. Novák - 63. a 70. Petřík, 10. Luska.
Předehráno ve středu:
Štěpánkovice-Chuchelná 4:1 (2:1), 8. Smažík, 35. Liška, 51. P. Grygarčík, 90. Bielan - 40. Valenta.

1. Štěpánkovice 26 18 7 1 89:30 61
2. Chuchelná 26 14 3 9 48:40 45
3. Chomýž 26 14 1 11 45:45 43
4. Strahovice 26 12 5 9 49:42 41
5. Zlatníky 26 11 6 9 42:45 39
6. Velké Heraltice 26 10 8 8 59:41 38
7. Světlá Hora 26 9 9 8 42:49 36
8. SO Bruntál B 26 11 3 12 59:68 36
9. Žimrovice 26 7 9 10 53:45 30
10. Velké Hoštice 26 8 6 12 33:48 30
11. Úvalno 26 9 3 14 38:57 30
12. M. Albrechtice 26 8 5 13 45:54 29
13. Otice 26 8 3 15 36:44 27
14. Dolní Moravice 26 7 4 15 39:69 25

SKUPINA B - 16. kolo:

Dolní Lhota-Ostrava-Jih 0:2 (0:1), branky: 6. Gřunděl, 87. Zima.
Kozmice-Hať 2:3 (1:1), 42. Švec z pok. kopu, 59. Fürster - 28. a 51. Tesař, 88. Tyleček.
Staříč-Velká Polom 0:4 (0:0), 53. Daněk, 61. P. Sztefek, 73. L. Kozelský, 89. Ludvík.
Fryčovice-Píšť 4:1 (1:0), 8. Žurovec, 62. Pešek, 66. Staněk, 76. Rumel - 64. Slavík.
Svinov-Šilheřovice 3:2 (1:0), 8. Vykoukal, 50. Petrovský, 83. Polách - 58. Jakubec z pok. kopu, 77. Čecháček.
Darkovice-Stará Bělá 2:1 (1:0), 45. Poštulka, 47. Tannenberger - 54. Malík.
FC Vřesina-Ludgeřovice 1:4 (1:2), 44. Hloušek - 27. Fojtík, 40. Hájek z pok. kopu, 56. Zoubek, 84. Krop.

1. Ludgeřovice 26 19 6 1 67:16 63
2. Stará Bělá 26 16 3 7 66:27 51
3. Fryčovice 26 15 3 8 66:46 48
4. Darkovice 26 13 4 9 56:45 43
5. Píšť 26 13 3 10 54:35 42
6. Hať 26 12 5 9 52:42 41
7. Vřesina 26 10 4 12 58:51 34
8. Kozmice 26 9 7 10 62:63 34
9. Šilheřovice 26 10 3 13 45:51 33
10. Dolní Lhota 26 9 4 13 34:41 31
11. Ostrava-Jih 26 9 3 14 45:56 30
12. Velká Polom 26 8 6 12 31:51 30
13. Svinov 26 6 7 13 34:60 25
14. Staříč 26 1 6 19 26:112 9

SKUPINA C - 16. kolo:

Lučina-Dobrá 3:0 (1:0), branky: 31. K. Tomíček, 80. Geleta, 89. Kielar.
Horní Suchá-Inter. Petrovice 4:0 (1:0), 38. a 75. Mikulec, 64. a 88. Juranek.
Hnojník-Horní Žukov 3:3 (0:1), 56. Hlávka, 76. Kozel, 89. Gańczarczyk - 29. Zábelka, 47. Popelka, 65. Kavicky.
Raškovice-Gascontrol Havířov 3:4 (3:1), 5. Kacíř, 20. Feike, 38. Kučák - 18. a 68. Hovůrka, 82. Hánl, 88. Štromp.
Nýdek-Slovan Orlová 8:3 (7:0), 31., 41. a 79. Brzezina, 29. a 37. Rakowski, 5. M. Mazurek, 8. P. Mazurek, 33. Frýda - 49. Hroch, 63. Jordán, 69. Němec.
Smilovice-Tošanovice 7:1 (3:1), 3. a 24. Rajnoch, 20. a 46. Dytko, 51. Gerlich, 61. Bodeček, 79. Jurga - 7. Kovácz.
Jablunkov-Loko. Petrovice B 3:1 (1:1), 11. Nieslaník. 76. Očadlík, 83. Szotkowski - 12. Chwastek.

1. Dobrá 26 19 4 3 78:32 61
2. Jablunkov 26 18 3 5 77:37 57
3. L. Petrovice B 26 14 6 6 68:29 48
4. In. Petrovice 26 15 2 9 59:47 47
5. Smilovice 26 14 4 8 57:32 46
6. Horní Suchá 26 12 3 11 68:49 39
7. Lučina 26 11 5 10 62:46 38
8. Nýdek 26 11 4 11 60:52 37
9. Hnojník 26 11 3 12 51:60 36
10. Raškovice 26 9 2 15 33:64 29
11. Tošanovice 26 9 1 16 51:76 28
12. Sn Orlová 26 6 5 15 40:81 23
13. Horní Žukov 26 4 5 17 44:83 17
14. Gas. Havířov 26 4 3 19 31:91 15

SKUPINA D - 16. kolo:

Odry-Bordovice 9:2 (4:0), branky: 4., 11., 14., 65. a 75. Maléř, 2. a 58. Murín, 81. E. Chuděj, 85. Frais - 46. Kvita, 56. Kovařík z pok. kopu.
Jeseník nad Odrou-Jistebník 1:1 (1:1), 40. Vavřík - 36. Pasker.
Vlčovice-Tichá 0:2 (0:0), 46. M. Tománek, 79. Fojtík.
Kopřivnice-Hukvaldy 4:0 (2:0), 27. a 69. Hanzelka, 32. Mička, 71. Fendrich.
Libhošť-Spálov 1:0 (1:0), 40. Pojezdala.
Mořkov-Kateřinice 0:2 (0:1), 6. Lys, 61. Makúch.
Kozlovice-Starý Jičín 4:1 (1:0), 44. Holub, 60. Vyvial, 83. Ermis, 87. Hrnčárek - 86. Folberger.

1. Libhošť 26 15 7 4 53:20 52
2. Starý Jičín 26 16 3 7 71:34 51
3. Jistebník 26 14 8 4 63:26 50
4. Spálov 26 14 8 4 46:25 50
5. Odry 26 14 3 9 73:48 45
6. Tichá 26 12 5 9 43:34 41
7. Jeseník n. O. 26 8 9 9 39:44 33
8. Kopřivnice 26 9 5 12 35:45 32
9. Vlčovice 26 8 6 12 36:59 30
10. Mořkov 26 7 7 12 32:40 28
11. Kozlovice 26 7 6 13 37:56 27
12. Kateřinice 26 7 4 15 33:59 25
13. Hukvaldy 26 7 2 17 35:56 23
14. Bordovice 26 6 3 17 34:84 21