VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od MSFL až po kraj.

28.8.2017
SDÍLEJ:

Vratimov - Břidličná.Foto: Deník / Kaboň Lukáš

MSFL - 4. kolo:

RÝMAŘOV-HLUČÍN 2:1 (2:1), HFK OLOMOUC-PETŘKOVICE 0:2 (0:1), Hodonín-Valašské Meziříčí 1:4 (0:0), Velké Meziříčí-Uherský Brod 6:1 (1:1), Kroměříž-Mohelnice 3:2 (3:0), Otrokovice-Uničov 1:6 (1:3), Prostějov-Hulín 0:3 (0:3), Líšeň-Vyškov 0:4 (0:1).

1.   Vel. Meziříčí    4          4          0          0           18:5       12
2.   Vyškov          4          4          0          0           16:7       12
3.   Kroměříž        4          4          0          0            9:4        12
4.   Rýmařov        4          2          1          1            7:5          7
5.   Prostějov       4          2          1          1            5:5          7
6.   Líšeň             4          2          1          1           9:10         7
7.   Val. Meziříčí     3          2          0          1            7:4          6
8.   Petřkovice       3          2          0          1            5:3          6
9.   Uničov            4          1          1          2           9:10         4
10.   Hodonín        4          1          1          2           7:12         4
11.   Hulín             4          1          0          3            7:8          3
12.   HFK Olomouc 4          1          0          3            6:8          3
13.   Otrokovice     4          0          2          2           5:13         2
14.   Mohelnice       4          0          1          3            6:9          1
15.   Hlučín            4          0          1          3            3:8          1
16.   Uherský Brod 4          0          1          3           2:10         1

DIVIZE E - 4. kolo:

NOVÝ JIČÍN-BOHUMÍN 1:1 (0:0), HAVÍŘOV-NOVÉ SADY 2:1 (0:0), DOLNÍ BENEŠOV-VSETÍN 1:0 (1:0), JESENÍK-L. PETROVICE 0:2 (0:1), SLAVIČÍN-OPAVA B 3:1 (2:0), FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ-BRUMOV 0:1 (0:1), Ústí-Šternberk 2:1 (1:0), Kozlovice-Hranice 2:1 (1:1).

1.   Kozlovice        4          3          1          0           12:2       10
2.   Havířov           4          3          1          0           10:4       10
3.   Brumov          4          3          0          1            7:4          9
4.   Ústí                4          2          2          0            7:2          8
5.   Nové Sady      4          2          1          1            8:4          7
6.   D. Benešov     4          1          3          0            4:3          6
7.   Slavičín           4          2          0          2            6:7          6
8.   Hranice           4          1          2          1            7:5          5
9.   Vsetín             4          1          1          2            3:3          4
10.   Jeseník          4          1          1          2            5:6          4
11.   Frýdlant n. O. 4          1          1          2            3:8          4
12.   Opava B        4          0          3          1            4:6          3
13.   Bohumín        4          0          3          1            3:6          3
14.   L. Petrovice    4          1          0          3           3:13         3
15.   Nový Jičín       4          0          2          2            3:8          2
16.   Šternberk      4          0          1          3            4:8          1

KRAJSKÝ PŘEBOR - 4. kolo:

Vratimov-Břidličná 0:3 (0:1), Dětmarovice-Čeladná 2:1 (2:1), Háj ve Slezsku-Šenov 4:0 (1:0), Bílovec-Pustá Polom 0:2 (0:2), Frenštát p. R.-Stará Bělá 1:4 (0:3), SO Bruntál-Český Těšín 2:0 (1:0), Krnov-Slavia Orlová 1:1 (1:1), Polanka-Heřmanice 1:3 (0:0).

1.   SO Bruntál       4          4          0          0           14:4       12
2.   Dětmarovice     4          3          1          0            8:4        10
3.   Čeladná           4          3          0          1           19:4         9
4.   Stará Bělá        4          3          0          1           12:5         9
5.   Háj ve Slezsku  4          3          0          1           12:6         9
6.   Frenštát p. R.   4          2          1          1           11:6         7
7.   Šenov              4          2          1          1            9:4          7
8.   Heřmanice        4          2          0          2           11:7         6
9.   Pustá Polom     4          2          0          2            7:8          6
10.   Krnov            4          1          2          1            8:7          5
11.   Slavia Orlová   4          1          1          2           4:12         4
12.   Polanka          4          1          0          3           7:11         3
13.   Břidličná         4          1          0          3           3:20         3
14.   Bílovec           4          0          1          3            3:9          1
15.   Český Těšín    4          0          1          3           3:11         1
16.   Vratimov        4          0          0          4           2:15         0

I.A TŘÍDA - 4. kolo:

SKUPINA A: Krásné Loučky-Kravaře 0:4 (0:1), Chlebičov-Velké Heraltice 2:1 (1:0), Ludgeřovice-Vítkov 2:2 (2:0), Jakubčovice-Kobeřice 5:1 (2:1), Mokré Lazce-Oldřišov 3:5 (2:2), Bolatice-Hlubina 3:3 (1:0), Darkovičky-Slavkov 2:1 (2:1).

1.   Darkovičky        3          2          1          0            5:2          7
2.   Chlebičov          3          2          1          0            7:4          7
3.   Kravaře            3          2          0          1           11:2         6
4.   Hlubina             3          1          2          0            8:6          5
5.   Ludgeřovice      3          1          2          0            5:4          5
6.   Bolatice            3          1          1          1           11:5         4
7.   Jakubčovice       3          1          1          1            8:5          4
8.   Oldřišov            2          1          1          0            8:6          4
9.   Krásné Loučky   3          1          1          1            3:6          4
10.   Slavkov           3          1          0          2            3:4          3
11.   Velké Heraltice  3          0          2          1            4:5          2
12.   Kobeřice          2          0          1          1            2:6          1
13.   Vítkov             3          0          1          2           2:11         1
14.   Mokré Lazce     3          0          0          3           4:15         0

SKUPINA B: Staré Město-Jablunkov 0:1 (0:1), Dobrá-Hrabová 1:1 (1:0), Sedliště-Vendryně 2:5 (1:3), Jistebník-Dolní Datyně 1:3 (0:1), Stonava-Dobratice 2:0 (2:0), Libhošť-Bystřice 3:0 (2:0), B. Albrechtice-Brušperk 2:3 (1:2).

1.   Vendryně          3          3          0          0            9:2          9
2.   Stonava            3          3          0          0            8:3          9
3.   Libhošť             3          2          1          0            5:1          7
4.   Dolní Datyně     3          2          0          1            9:2          6
5.   Dobratice          3          1          1          1            8:5          4
6.   Dobrá               3          1          1          1            2:3          4
7.   Jablunkov          3          1          1          1            1:2          4
8.   Staré Město       3          1          0          2            4:4          3
9.   Brušperk           3          1          0          2            4:5          3
10.   Bystřice           3          1          0          2            3:5          3
11.   Jistebník          3          1          0          2            4:7          3
12.   Sedliště           3          1          0          2           3:11         3
13.   Hrabová           3          0          2          1            1:4          2
14.   B. Albrechtice   3          0          0          3           6:13         0

I.B TŘÍDA - 4. kolo:

SKUPINA A: Horní Benešov-SO Bruntál B 2:2 (1:1), Úvalno-Chomýž 3:0 (1:0), Žimrovice-Město Albrechtice 3:2 (3:1), Suché Lazce-Hradec nad Moravicí 3:5 (1:3), Velké Hoštice-Štěpánkovice 0:2 (0:1), Karlovice-Malé Hoštice 7:1 (5:1), Zlatníky-Kylešovice 1:2 (0:0).

1.   Hradec n. M.        3          2          1          0           11:4         7
2.   Žimrovice            3          2          1          0            5:3          7
3.   Karlovice             3          2          0          1           13:5         6
4.   Suché Lazce        3          2          0          1           11:6         6
5.   Horní Benešov     3          1          1          1            6:6          4
6.   SO Bruntál B       3          1          1          1            6:7          4
7.   Chomýž              3          1          1          1            5:7          4
8.   Malé Hoštice        3          1          1          1           8:11         4
9.   Kylešovice           3          1          1          1            3:8          4
10.   M. Albrechtice    3          1          0          2            7:7          3
         Štěpánkovice    3          1          0          2            4:4          3
12.   Úvalno              3          1          0          2            5:9          3
13.   Zlatníky             3          1          0          2            4:8          3
14.   Velké Hoštice     3          0          1          2            2:5          1

SKUPINA B: Dolní Lhota-Darkovice 1:2 (0:1), Petřvald na Moravě-Ostrava Jih 4:2 (4:0), Píšť-Bohuslavice 2:0 (1:0), Vřesina-Velká Polom 3:1 (1:1), Strahovice-Chuchelná 4:2 (3:2), Klimkovice-Kozmice 1:0 (0:0), Hať-Šilheřovice 0:5 (0:2).

1.   Vřesina              3          3          0          0           14:3         9
2.   Strahovice          3          3          0          0           13:5         9
3.   Klimkovice          3          2          1          0            4:1          7
4.   FC Ostrava-Jih    3          2          0          1            8:7          6
5.   Píšť                   3          1          1          1            5:4          4
6.   Bohuslavice        3          1          1          1            6:5          4
7.   Šilheřovice          3          1          1          1            8:7          4
8.   Petřvald n. M.     3          1          1          1            7:8          4
9.   Darkovice           3          1          1          1            3:4          4
10.   Kozmice           3          1          0          2            4:5          3
11.   Velká Polom      3          1          0          2            5:8          3
12.   Hať                  3          0          2          1            3:8          2
13.   Dolní Lhota       3          0          0          3            3:9          0
14.   Chuchelná        3          0          0          3           4:13         0

SKUPINA C: Horní Suchá-Inter. Petrovice 0:2 (0:1), Dolní Lutyně-Lok. Petrovice B 2:1 (1:0), Václavovice-Věřňovice 0:5 (0:2), Smilovice-Řepiště 5:0 (4:0), Hnojník-Lučina 3:2 (2:0), Raškovice-Doubrava 4:3 (1:0), Nýdek-Tošanovice 2:3 (1:2).

1.   Raškovice          3          3          0          0            9:5          9
2.   Smilovice           3          2          1          0           12:5         7
3.   Věřňovice          3          2          0          1            8:2          6
4.   Lok. Petrovice    3          2          0          1            6:2          6
5.   Dolní Lutyně      3          2          0          1            6:4          6
6.   Tošanovice        3          2          0          1            6:6          6
7.   In. Petrovice      3          1          1          1            6:5          4
8.   Lučina               3          1          1          1            8:7          4
9.   Doubrava          3          1          0          2            6:7          3
10.   Hnojník           3          1          0          2            6:8          3
11.   Horní Suchá     3          1          0          2            2:5          3
12.   Nýdek             3          0          1          2            5:9          1
13.   Václavovice      3          0          1          2           3:10         1
14.   Řepiště           3          0          1          2           3:11         1

SKUPINA D: Fulnek-Fryčovice 7:0 (3:0), Veřovice-Vlčovice 3:0 (3:0), Ostravice-Hukvaldy 1:0 (0:0), Kopřivnice-Mořkov 0:0, Pustějov-Spálov 5:2 (2:1), Jeseník nad Odrou-Tichá 0:1 (0:0), Starý Jičín-Odry 3:1 (1:0).

1.   Fulnek             3          3          0          0           17:1         9
2.   Veřovice          3          3          0          0            8:1          9
3.   Pustějov          3          2          0          1           12:8         6
4.   Spálov            3          2          0          1            8:6          6
5.   Jeseník n. O.   3          2          0          1            5:4          6
6.   Ostravice        3          2          0          1            6:5          6
7.   Mořkov           3          1          1          1            5:3          4
8.   Tichá              3          1          1          1            3:4          4
9.   Hukvaldy         3          1          0          2            7:8          3
10.   Starý Jičín     3          1          0          2            4:6          3
11.   Fryčovice      3          0          2          1           3:10         2
12.   Kopřivnice    3          0          1          2           3:10         1
13.   Vlčovice        3          0          1          2           1:11         1
14.   Odry            3          0          0          3            4:9          0

Více informací a ohlasy čtěte v tištěném vydání Deníku…

Autor: Redakce

28.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Milan Bartovič

Vítkovice chtějí v Litvínově udržet venkovní fazonu, pomůže nová posila?

Nebezpečný přechod v Ostravě-Porubě.
8

Porubský přechod smrti: Ostrava nic moc nezmůže?

AKTUALIZOVÁNO

Stahují se nad vrahem z roku 1997 mračna? Jeho obětí byla dvacetiletá Lucie

/FOTOGALERIE K PŘÍPADU/ Policie slíbila, že po zdroji anonymní informace nebudou pátrat.

OBRAZEM: Dějiny očima Barbie. Na výstavu dorazí i Karel IV. či lady Di

/FOTOGALERIE/ Marie Terezie, Václav Havel, Kleopatra či lady Diana. S těmi všemi (a mnoha dalšími) se budou moci v pátek a v sobotu návštěvníci potkat na výstavě s názvem S panenkami za historií aneb Světové dějiny očima panenky Barbie. Dobově přesné kostýmy z dílny orlovské textilní výtvarnice Kristýny Vařekové budou v prostorách Kulturního domu v Dolní Lutyni na Karvinsku k vidění od 10 do 19 hodin.

Chyba za chybou! Vítkovice si stěžují po porážce s Hradcem na rozhodčí

Hokejové Vítkovice si stěžují u disciplinární komise na výkon rozhodčích v úterním utkání 24. kola extraligy s Hradcem Králové, který skončil porážkou Ostravanů 3:6. Komise ve svém pravidelném vyhodnocení uznala, že situace, které předcházely dvěma brankám Východočechů, byly posouzeny chybně.

Voda na Ostravsku bude patřit opět Španělům. Ve hře byli i Číňané a ČEZ

Po čtyřech letech se znovu mění vlastnické vztahy v Severomoravských vodárnách a kanalizacích (SMVaK).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT