VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od MSFL až po kraj.

7.9.2017
SDÍLEJ:

Petřkovice - HodonínFoto: Deník / Sonnek Pavel

MSFL - 5. kolo:

PETŘKOVICE - HODONÍN 0:0, UNIČOV - RÝMAŘOV 1:1 (1:0), HLUČÍN - HFK OLOMOUC 5:1 (2:1), Vyškov - Kroměříž 2:0 (1:0), Uherský Brod - Prostějov 0:3 (0:2), Mohelnice - Velké Meziříčí 0:1 (0:0), Hulín - Otrokovice 1:1 (1:0), Valašské Meziříčí - Líšeň 2:0 (1:0).

1.   Vel. Meziříčí               5          5          0          0           19:5       15
2.   Vyškov                        5          5          0          0           18:7       15
3.   Kroměříž                     5          4          0          1            9:6        12
4.   Prostějov                    5          3          1          1            8:5        10
5.   Val. Meziříčí               4          3          0          1            9:4          9
6.   Rýmařov                    5          2          2          1            8:6          8
7.   Petřkovice                 4          2          1          1            5:3          7
8.   Líšeň                           5          2          1          2           9:12         7
9.   Uničov                        5          1          2          2          10:11        5
10.   Hodonín                     5          1          2          2           7:12         5
11.   Hulín                           5          1          1          3            8:9          4
       Hlučín                         5          1          1          3            8:9          4
13.   HFK Olomouc           5          1          0          4           7:13         3
14.   Otrokovice                  5          0          3          2           6:14         3
15.   Mohelnice                  5          0          1          4           6:10         1
16.   Uherský Brod            5          0          1          4           2:13         1 

DIVIZE E - 5. kolo:

OPAVA B - FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 2:2 (2:1), L. PETROVICE - DOLNÍ BENEŠOV 1:2 (1:1), VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 1:1 (0:1), BRUMOV - HAVÍŘOV 1:5 (0:2), BOHUMÍN - KOZLOVICE 0:0, Šternberk - Jeseník 1:0 (0:0), Nové Sady - Ústí 0:7 (0:4), Hranice - Slavičín 0:4 (0:3).

1.   Havířov                      5          4          1          0           15:5       13
2.   Ústí                              5          3          2          0           14:2       11
3.   Kozlovice                   5          3          2          0           12:2       11
4.   Slavičín                      5          3          0          2           10:7         9
5.   D. Benešov               5          2          3          0            6:4          9
6.   Brumov                       5          3          0          2            8:9          9
7.   Nové Sady                 5          2          1          2           8:11         7
8.   Vsetín                         5          1          2          2            4:4          5
9.   Hranice                       5          1          2          2            7:9          5
10.   Frýdlant n. O.            5          1          2          2           5:10         5
11.   Opava B                     5          0          4          1            6:8          4
12.   Jeseník                       5          1          1          3            5:7          4
13.   Šternberk                   5          1          1          3            5:8          4
14.   Bohumín                   5          0          4          1            3:6          4
15.   Nový Jičín                 5          0          3          2            4:9          3
16.   L. Petrovice              5          1          0          4           4:15         3

KRAJSKÝ PŘEBOR - 5. kolo:

Slavia Orlová - Vratimov 2:5 (2:2), Český Těšín - Krnov 2:0 (2:0), Stará Bělá - SO Bruntál 1:1 (0:1), Šenov - Bílovec 2:3 (0:2), Heřmanice - Háj ve Slezsku 4:1 (3:1), Čeladná - Polanka 2:2 (2:2), Břidličná - Dětmarovice 0:3 (0:2), Pustá Polom - Frenštát p. R. 2:6 (1:3).

1.   SO Bruntál                 6          5          1          0           17:5       16
2.   Dětmarovice              6          5          1          0           17:6       16
3.   Čeladná                     6          4          1          1           24:6       13
4.   Heřmanice                 6          4          0          2          20:10      12
5.   Frenštát p. R.             6          3          1          2          17:10      10
6.   Stará Bělá                  6          3          1          2          15:12      10
7.   Háj ve Sl.                    5          3          0          2          13:10        9
8.   Pustá Polom              6          3          0          3          13:14        9
9.   Šenov                         6          2          1          3          11:10        7
10.   Bílovec                        6          2          1          3          12:12        7
11.   Polanka                      6          2          1          3          11:13        7
12.   Krnov                          6          1          2          3           9:15         5
13.   Český Těšín               6          1          1          4           5:13         4
14.   Slavia Orlová             5          1          1          3           6:17         4
15.   Vratimov                     6          1          0          5           9:22         3
16. Břidličná                        6          1          0          5           3:27         3

I.A TŘÍDA - 5. kolo:

SKUPINA A: Vítkov - Jakubčovice 1:4 (1:3), Hlubina - Darkovičky 0:0, Velké Heraltice - Mokré Lazce 1:1 (1:1), Kobeřice - Chlebičov 6:0 (2:0), Kravaře - Bolatice 3:3 (2:1), Oldřišov - Krásné Loučky 1:0 (1:0), Slavkov - Ludgeřovice 3:2 (1:0).

1.   Darkovičky                 4          2          2          0            5:2          8
2.   Kravaře                       4          2          1          1           14:5         7
3.   Jakubčovice              4          2          1          1           12:6         7
4.   Oldřišov                      3          2          1          0            9:6          7
5.   Chlebičov                   4          2          1          1           7:10         7
6.   Hlubina                      4          1          3          0            8:6          6
7.   Slavkov                       4          2          0          2            6:6          6
8.   Bolatice                      4          1          2          1           14:8         5
9.   Ludgeřovice               4          1          2          1            7:7          5
10.   Kobeřice                     3          1          1          1            8:6          4
11.   Krásné Loučky          4          1          1          2            3:7          4
12.   Velké Heraltice          4          0          3          1            5:6          3
13.   Mokré Lazce              4          0          1          3           5:16         1
14.   Vítkov                          4          0          1          3           3:15         1

SKUPINA B: Dobrá - Jablunkov 1:0 (1:0), Dobratice - Staré Město 7:3 (4:2), Brušperk - Stonava 1:2 (0:1), Dolní Datyně - Libhošť 3:0 (1:0), Vendryně - Jistebník 0:4 (0:3), Bystřice - B. Albrechtice 1:0 (0:0), Předehráno v pátek: Hrabová - Sedliště 1:1 (0:1).

1.   Stonava                      4          4          0          0           10:4       12
2.   Dolní Datyně             4          3          0          1           12:2         9
3.   Vendryně                   4          3          0          1            9:6          9
4.   Dobratice                    4          2          1          1           15:8         7
5.   Libhošť                       4          2          1          1            5:4          7
6.   Dobrá                          4          2          1          1            3:3          7
7.   Jistebník                     4          2          0          2            8:7          6
8.   Bystřice                       4          2          0          2            4:5          6
9.   Jablunkov                  4          1          1          2            1:3          4
10.   Sedliště                      4          1          1          2           4:12         4
11.   Brušperk                     4          1          0          3            5:7          3
12.   Hrabová                      4          0          3          1            2:5          3
13.   Staré Město                4          1          0          3           7:11         3
14.   B. Albrechtice            4          0          0          4           6:14         0

I.B TŘÍDA - 5. kolo:

SKUPINA A: Malé Hoštice - Horní Benešov 5:1 (2:0), Hradec nad Moravicí - Velké Hoštice 3:0 (2:0), Město Albrechtice - Suché Lazce 1:2 (0:1), Chomýž - Žimrovice 1:8 (1:3), SO Bruntál B - Úvalno 7:1 (4:1), Kylešovice - Karlovice 1:3 (1:2), Štěpánkovice - Zlatníky 3:3 (1:3).

1.   Hradec n. M.              4          3          1          0           14:4       10
2.   Žimrovice                   4          3          1          0           13:4       10
3.   Karlovice                    4          3          0          1           16:6         9
4.   Suché Lazce             4          3          0          1           13:7         9
5.   SO Bruntál B             4          2          1          1           13:8         7
6.   Malé Hoštice              4          2          1          1          13:12        7
7.   Štěpánkovice            4          1          1          2            7:7          4
8.   Zlatníky                       4          1          1          2           7:11         4
     Horní Benešov          4          1          1          2           7:11         4
10.   Kylešovice                 4          1          1          2           4:11         4
11.   Chomýž                      4          1          1          2           6:15         4
12.   M. Albrechtice           4          1          0          3            8:9          3
13.   Úvalno                        4          1          0          3           6:16         3
14.   Velké Hoštice            4          0          1          3            2:8          1

SKUPINA B: Darkovice - Píšť 3:1 (2:0), Ostrava Jih - Vřesina 1:2 (0:2), Velká Polom - Strahovice 4:0 (1:0), Bohuslavice - Petřvald na Moravě 1:3 (1:1), Šilheřovice - Dolní Lhota 2:1 (1:1), Kozmice - Hať 2:1 (2:0), Chuchelná - Klimkovice 0:4 (0:1).

1.   Vřesina                       4          4          0          0           16:4       12
2.   Klimkovice                 4          3          1          0            8:1        10
3.   Strahovice                  4          3          0          1           13:9         9
4.   Šilheřovice                 4          2          1          1           10:8         7
5.   Darkovice                   4          2          1          1            6:5          7
6.   Petřvald n. M.            4          2          1          1           10:9         7
7.   Velká Polom              4          2          0          2            9:8          6
8.   FC Ostrava-Jih          4          2          0          2            9:9          6
      Kozmice                     4          2          0          2            6:6          6
10.   Bohuslavice              4          1          1          2            7:8          4
11.   Píšť                              4          1          1          2            6:7          4
12.   Hať                              4          0          2          2           4:10         2
13.   Dolní Lhota                4          0          0          4           4:11         0
14.   Chuchelná                4          0          0          4           4:17         0

SKUPINA C: Lučina - Raškovice 2:0 (1:0), Řepiště - Hnojník 2:2 (0:0), Tošanovice - Horní Suchá 3:1 (1:1), Doubrava - Nýdek 0:0, Inter. Petrovice - Dolní Lutyně 1:4 (0:1), Věřňovice - Smilovice 1:0 (0:0), Lok. Petrovice B - Václavovice 1:1 (0:0).

1.   Věřňovice                   4          3          0          1            9:2          9
2.   Dolní Lutyně              4          3          0          1           10:5         9
3.   Raškovice                  4          3          0          1            9:7          9
      Tošanovice                4          3          0          1            9:7          9
5.   Smilovice                   4          2          1          1           12:6         7
6.   Lok. Petrovice            4          2          1          1            7:3          7
7.   Lučina                        4          2          1          1           10:7         7
8.   Doubrava                   4          1          1          2            6:7          4
9.   Hnojník                       4          1          1          2           8:10         4
10.   In. Petrovice               4          1          1          2            7:9          4
11.   Horní Suchá              4          1          0          3            3:8          3
12.   Nýdek                         4          0          2          2            5:9          2
13.   Václavovice               4          0          2          2           4:11         2
14.   Řepiště                       4          0          2          2           5:13         2

SKUPINA D: Hukvaldy - Fulnek 0:4 (0:0), Vlčovice - Jeseník nad Odrou 3:4 (2:1), Fryčovice - Veřovice 0:6 (0:2), Spálov - Ostravice 5:0 (2:0), Mořkov - Pustějov 7:0 (4:0), Odry - Kopřivnice 3:1 (3:0), Tichá - Starý Jičín 4:1 (3:0).

1.   Fulnek                        4          4          0          0           21:1       12
2.   Veřovice                     4          4          0          0           14:1       12
3.   Spálov                        4          3          0          1           13:6         9
4.   Jeseník n. O.             4          3          0          1            9:7          9
5.   Mořkov                        4          2          1          1           12:3         7
6.   Tichá                           4          2          1          1            7:5          7
7.   Pustějov                     4          2          0          2          12:15        6
8.   Ostravice                    4          2          0          2           6:10         6
9.   Odry                            4          1          0          3           7:10         3
10.   Hukvaldy                    4          1          0          3           7:12         3
11.   Starý Jičín                  4          1          0          3           5:10         3
12.   Fryčovice                    4          0          2          2           3:16         2
13.   Kopřivnice                  4          0          1          3           4:13         1
14.   Vlčovice                      4          0          1          3           4:15         1

Autor: Redakce

7.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Karvinskou kliku v Baníku tvoří na Jan Wolf (předseda představenstva Baníku a předseda dozorčí rady Karviné - vlevo) a Petr Hort (sekretář Baníku a člen představenstva Karviné). Fanoušci se už nějaký čas baví tím, komu budou tihle funkcionáři fandit.
2 16

Baník versus Karviná. Spojenci jdou proti sobě: áčko proti béčku?

Litvínov - Vítkovice.

V dalekém Litvínově vyválčily Vítkovice bod, prohrály potřetí v řadě

Chystá se blokáda dopravy, první protest kvůli prodloužené Rudné!

Lidem došla trpělivost a rozhodli se uskutečnit to, o čem na nedávném veřejném projednávání nekonečné stavby hrozili. Neplánují sice ještě pochodovat k domu architekta Richtára, který budování silnice I/11 brání. Zatarasí ulici 17. listopadu.

Policie zadržela střelce z Proskovic

Střelbu v okrajové části Ostravy vyšetřují moravskoslezští policisté. Incident se odehrál tento týdne ve večerních hodinách v Ostravě-Proskovicích.

Karbaníci si vjeli do vlasů, tekla krev

U hromadné rvačky několika karbaníků zasahovali v pátek krátce po půlnoci ostravští strážníci. Na místo museli být vysláni i záchranáři, kteří ošetřili dva muže.

K symbolům Vánoc patří i betlémy. Kde všude v kraji je najdete?

/FOTOGALERIE/ Vánoční čas je tady a s ním začínají i tradiční a velice oblíbené výstavy betlémů. Deník pro vás zmapoval situaci v regionu, kde je nabídka doopravdy hodně pestrá. Kromě výstav jsou betlémy k vidění prakticky v každém větším kostele, takže možností se vánočně naladit je skutečně dost.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT