VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od MSFL až po kraj.

11.9.2017
SDÍLEJ:

Vratimov - Břidličná.Foto: Deník / Kaboň Lukáš

MSFL - 6. kolo:

RÝMAŘOV - HULÍN 2:2 (2:0), HLUČÍN - UNIČOV 1:1 (0:0), LÍŠEŇ - PETŘKOVICE 2:1 (1:0), Otrokovice - Uherský Brod 1:3 (1:3), HFK Olomouc - Hodonín 1:2 (1:2), Prostějov - Mohelnice 0:0, Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (1:1), Kroměříž - Valašské Meziříčí 5:1 (3:0).

1. Vel. Meziříčí      6          5          1          0           20:6       16
2. Vyškov            6          5          1          0           19:8       16
3. Kroměříž          6          5          0          1           14:7       15
4. Prostějov         6          3          2          1            8:5        11
5. Líšeň               6          3          1          2          11:13      10
6. Rýmařov          6          2          3          1           10:8         9
7. Val. Meziříčí      5          3          0          2           10:9         9
8. Hodonín           6          2          2          2           9:13         8
9. Petřkovice        5          2          1          2            6:5          7
10. Uničov           6          1          3          2          11:12        6
11. Hulín              6          1          2          3          10:11        5
12. Hlučín            6          1          2          3           9:10         5
13. Uherský Brod 6          1          1          4           5:14         4
14. HFK Olomouc 6          1          0          5           8:15         3
15. Otrokovice     6          0          3          3           7:17         3
16. Mohelnice       6          0          2          4           6:10         2

DIVIZE E - 6. kolo:

NOVÝ JIČÍN - L. PETROVICE 2:1 (0:0), FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - HAVÍŘOV 4:3 (1:2), SFC OPAVA B - HRANICE 9:1 (5:0), SLAVIČÍN - BOHUMÍN 1:0 (1:0), DOLNÍ BENEŠOV - ŠTERNBERK 2:0 (1:0), Ústí - Brumov 2:0 (2:0), Jeseník - Nové Sady 4:2 (4:1), Kozlovice - Vsetín 1:0 (0:0).

1. Ústí                6          5          1          0           18:1       16
2. Kozlovice        6          4          2          0           13:2       14
3. Havířov           6          4          1          1           18:9       13
4. Slavičín           6          4          0          2           11:7       12
5. D. Benešov     6          3          3          0            8:4        12
6. Brumov          6          3          0          3           8:11         9
7. Frýdlant n. O.  6          2          2          2           9:13         8
8. Opava B          6          1          4          1           15:9         7
9. Jeseník            6          2          1          3            9:9          7
10. Nové Sady     6          2          1          3          10:15        7
11. Nový Jičín      6          1          3          2           6:10         6
12. Hranice         6          1          2          3           8:18         5
13. Bohumín       6          0          4          2            3:7          4
      Vsetín          6          1          1          4            3:7          4
15. Šternberk     6          1          1          4           5:10         4
16. L. Petrovice   6          1          0          5           5:17         3

KRAJSKÝ PŘEBOR - 6. kolo:

Háj ve Slezsku - Čeladná 3:3 (0:1), Slavia Orlová - Český Těšín 2:0 (1:0), Vratimov - Dětmarovice 2:1 (2:1), Polanka - Břidličná 1:0 (0:0), Bílovec - Heřmanice 1:0 (1:0), Frenštát p. R. - Šenov 3:1 (2:1), SO Bruntál - Pustá Polom Krnov - Stará Bělá 3:0 (0:0).

1.   SO Bruntál       7          5          2          0           17:5       17
2.   Dětmarovice     7          5          1          1           18:8       16
3.   Čeladná           7          4          2          1           27:9       14
4.   Frenštát p. R.   7          4          1          2          20:11      13
5.   Heřmanice        7          4          0          3          20:11      12
6.   Háj ve Sl.         6          3          1          2          16:13      10
7.   Bílovec             7          3          1          3          13:12      10
8.   Stará Bělá        7          3          1          3          15:15      10
9.   Pustá Polom     7          3          1          3          13:14      10
10.   Polanka          7          3          1          3          12:13      10
11.   Krnov            7          2          2          3          12:15        8
12.   Šenov            7          2          1          4          12:13        7
13.   Slavia Orlová   6          2          1          3           8:17         7
14.   Vratimov        7          2          0          5          11:23        6
15.   Český Těšín    7          1          1          5           5:15         4
16.   Břidličná         7          1          0          6           3:28         3

I.A TŘÍDA - 6. kolo:

SKUPINA A: Jakubčovice - Chlebičov 3:1 (1:1), Krásné Loučky - Velké Heraltice 0:1 (0:0), Vítkov - Slavkov 0:0, Mokré Lazce - Kobeřice 4:1 (1:0), Bolatice - Oldřišov 3:3 (1:2), Darkovičky - Kravaře 1:0 (0:0), Ludgeřovice - Hlubina se hraje 11. listopadu.

1. Darkovičky          5          3          2          0            6:2        11
2. Jakubčovice         5          3          1          1           15:7       10
3. Oldřišov              4          2          2          0           12:9         8
4. Kravaře               5          2          1          2           14:6         7
5. Slavkov               5          2          1          2            6:6          7
6. Chlebičov             5          2          1          2           8:13         7
7. Bolatice               5          1          3          1          17:11        6
8. Hlubina                4          1          3          0            8:6          6
9. Velké Heraltice      5          1          3          1            6:6          6
10. Ludgeřovice        4          1          2          1            7:7          5
11. Kobeřice             4          1          1          2           9:10         4
12. Krásné Loučky    5          1          1          3            3:8          4
13. Mokré Lazce        5          1          1          3           9:17         4
14. Vítkov                5          0          2          3           3:15         2

SKUPINA B: Staré Město - Dobrá 1:0 (0:0), Sedliště - Jablunkov 0:3 (0:1), Stonava - Bystřice 1:1 (1:1), Dobratice - Brušperk 3:4 (1:2), Jistebník - Hrabová 0:4 (0:1), Libhošť - Vendryně 3:0 (0:0), B. Albrechtice - Dolní Datyně 1:4 (0:3).

1. Stonava           5          4          1          0           11:5       13
2. Dolní Datyně     5          4          0          1           16:3       12
3. Libhošť             5          3          1          1            8:4        10
4. Vendryně          5          3          0          2            9:9          9
5. Dobratice          5          2          1          2          18:12        7
6. Jablunkov          5         2          1          2            4:3          7
7. Bystřice             5          2          1          2            5:6          7
8. Dobrá               5          2          1          2            3:4          7
9. Hrabová            5          1          3          1            6:5          6
10. Brušperk         5          2          0          3           9:10         6
11. Staré Město     5          2          0          3           8:11         6
      Jistebník         5          2          0          3           8:11         6
13. Sedliště           5          1          1          3           4:15         4
14. B. Albrechtice   5          0          0          5           7:18         0

I.B TŘÍDA - 6. kolo:

SKUPINA A: Karlovice - Horní Benešov 5:0 (2:0), Úvalno - Malé Hoštice 2:2 (2:0), Žimrovice - SO Bruntál B 2:1 (0:0), Suché Lazce - Chomýž 2:2 (1:0), Velké Hoštice - Město Albrechtice 0:3 (0:1), Kylešovice - Štěpánkovice 4:1 (1:0), Zlatníky - Hradec nad Moravicí 2:0 (1:0).

1. Žimrovice          5          4          1          0           15:5       13
2. Karlovice           5          4          0          1           21:6       12
3. Hradec n. M.      5          3          1          1           14:6       10
4. Suché Lazce      5          3          1          1           15:9       10
5. Malé Hoštice      5          2          2          1          15:14        8
6. SO Bruntál B     5          2          1          2          14:10        7
7. Zlatníky            5          2          1          2           9:11         7
8. Kylešovice         5          2          1          2           8:12         7
9. M. Albrechtice    5          2          0          3           11:9         6
10. Chomýž          5          1          2          2           8:17         5
11. Štěpánkovice   5          1          1          3           8:11         4
12. Horní Benešov 5          1          1          3           7:16         4
13. Úvalno            5          1          1          3           8:18         4
14. Velké Hoštice   5          0          1          4           2:11         1

SKUPINA B: Petřvald na Moravě - Darkovice 4:1 (2:1), Ostrava Jih - Bohuslavice 2:4 (2:1), Klimkovice - Velká Polom 1:2 (0:1), Dolní Lhota - Kozmice 2:3 (1:3), Píšť - Šilheřovice 0:0, Hať - Chuchelná 0:0, Vřesina - Strahovice 1:1 (1:0).

1. Vřesina              5          4          1          0           17:5       13
2. Klimkovice          5          3          1          1            9:3        10
3. Strahovice          5          3          1          1          14:10      10
    Petřvald n. M.     5          3          1          1          14:10      10
5. Velká Polom        5          3          0          2           11:9         9
6. Kozmice             5          3          0          2            9:8          9
7. Šilheřovice          5          2          2          1           10:8         8
8. Bohuslavice        5          2          1          2          11:10        7
9. Darkovice           5          2          1          2            7:9          7
10. FC Ostrava-Jih  5          2          0          3          11:13        6
11. Píšť                  5          1          2          2            6:7          5
12. Hať                  5          0          3          2           4:10         3
13. Chuchelná        5          0          1          4           4:17         1
14. Dolní Lhota      5          0          0          5           6:14         0

SKUPINA C: Horní Suchá - Doubrava 2:0 (1:0), Dolní Lutyně - Tošanovice 3:0 (1:0), Václavovice - Inter. Petrovice 1:1 (0:0), Hnojník - Věřňovice 1:1 (0:1), Lučina - Řepiště 4:1 (2:0), Smilovice - Lok. Petrovice B 1:4 (0:2), Raškovice - Nýdek 7:0 (2:0).

1. Raškovice           5          4          0          1           16:7       12
2. Dolní Lutyně       5          4          0          1           13:5       12
3. Věřňovice           5          3          1          1           10:3       10
4. Lok. Petrovice B  5          3          1          1           11:4       10
5. Lučina                5          3          1          1           14:8       10
6. Tošanovice         5          3          0          2           9:10         9
7. Smilovice            5          2          1          2          13:10        7
8. Horní Suchá        5          2          0          3            5:8          6
9. Hnojník               5          1          2          2           9:11         5
10. In. Petrovice      5          1          2          2           8:10         5
11. Doubrava         5          1          1          3            6:9          4
12. Václavovice       5          0          3          2           5:12         3
13. Řepiště            5          0          2          3           6:17         2
14. Nýdek              5          0          2          3           5:16         2

SKUPINA D: Kopřivnice - Tichá 1:3 (1:2), Pustějov - Odry 2:1 (0:1), Ostravice - Mořkov 1:3 (0:2), Hukvaldy - Spálov 1:3 (0:2), Fulnek - Veřovice 5:1 (3:1), Jeseník nad Odrou - Fryčovice 3:1 (2:1), Starý Jičín - Vlčovice 1:0 (1:0).

1. Fulnek             5          5          0          0           26:2       15
2. Veřovice          5          4          0          1           15:6       12
3. Spálov            5          4          0          1           16:7       12
4. Jeseník n. O.   5          4          0          1           12:8       12
5. Mořkov           5          3          1          1           15:4       10
6. Tichá              5          3          1          1           10:6       10
7. Pustějov         5          3          0          2          14:16        9
8. Starý Jičín       5          2          0          3           6:10         6
9. Ostravice        5          2          0          3           7:13         6
10. Odry            5          1          0          4           8:12         3
11. Hukvaldy      5          1          0          4           8:15         3
12. Fryčovice      5          0          2          3           4:19         2
13. Kopřivnice    5          0          1          4           5:16         1
14. Vlčovice       5          0          1          4           4:16         1

Podrobnější statistiky čtěte vždy v pondělním tištěném vydání Deníku…

Autor: Redakce

11.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

"Nebudeme se zajímat o zdroj anonymní informace," garantoval kriminalista Josef Kubánek, který se případu věnuje 18 let.
AKTUALIZOVÁNO
8

Stahují se nad vrahem z roku 1997 mračna? Jeho obětí byla dvacetiletá Lucie

Výstava s názvem S panenkami za historií aneb Světové dějiny očima panenky Barbie v prostorách Kulturního domu v Dolní Lutyni.
38

OBRAZEM: Dějiny očima Barbie. Na výstavu dorazí i Karel IV. či lady Di

Chyba za chybou! Vítkovice si stěžují po porážce s Hradcem na rozhodčí

Hokejové Vítkovice si stěžují u disciplinární komise na výkon rozhodčích v úterním utkání 24. kola extraligy s Hradcem Králové, který skončil porážkou Ostravanů 3:6. Komise ve svém pravidelném vyhodnocení uznala, že situace, které předcházely dvěma brankám Východočechů, byly posouzeny chybně.

Voda na Ostravsku bude patřit opět Španělům. Ve hře byli i Číňané a ČEZ

Po čtyřech letech se znovu mění vlastnické vztahy v Severomoravských vodárnách a kanalizacích (SMVaK).

Cena jízdného v Ostravě zůstane stejná, studenti získají bonus

Cena základního jízdného ani dlouhodobých kuponů se v ostravské MHD od ledna nezmění. Desetiminutovou jízdenku tak lidé pořídí stále za 16 korun (zlevněnou za osm) a například hodinovou za třicet korun (zlevněnou za 15).

Školáci z Ostravy vyrábí s radnicí komiksy o šikaně

/FOTOGALERIE/ Žáci osmých tříd Základní školy Gen. Janka v Ostravě-Mariánských Horách spolupracují s vedením obvodu na výrobě preventivních fotoseriálů. Projekt s názvem Focené komiksy jako moderní a atraktivní preventivní materiál pro děti radnice realizuje v rámci prevence kriminality a rizikového chování dětí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT