VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží z uplynulého víkendu od MSFL po kraj.

20.9.2017
SDÍLEJ:

Petřkovice - KroměřížFoto: Pavel Hrdlička

MSFL - 7. kolo:

UHERSKÝ BROD - RÝMAŘOV 3:0 (1:0), PETŘKOVICE - KROMĚŘÍŽ 0:3 (0:2), HULÍN - HLUČÍN 3:1 (2:0), Vyškov - Prostějov 1:3 (0:2), Mohelnice - Otrokovice 2:2 (1:1), Hodonín - Líšeň 0:0, Valašské Meziříčí - Velké Meziříčí 1:3 (1:1), Uničov - HFK Olomouc 3:1 (1:0).

1.   Vel. Meziříčí               7          6          1          0           23:7       19
2.   Kroměříž                     7          6          0          1           17:7       18
3.   Vyškov                        7          5          1          1          20:11      16
4.   Prostějov                    7          4          2          1           11:6       14
5.   Val. Meziříčí               7          4          0          3          13:13      12
6.   Líšeň                           7          3          2          2          11:13      11
7.   Uničov                        7          2          3          2          14:13        9
8.   Rýmařov                    7          2          3          2          10:11        9
9.   Hodonín                     7          2          3          2           9:13         9
10.   Hulín                           7          2          2          3          13:12        8
11.   Petřkovice                 7          2          1          4           7:10         7
12.   Uherský Brod            7          2          1          4           8:14         7
13.   Hlučín                         7          1          2          4          10:13        5
14.   Otrokovice                  7          0          4          3           9:19         4
15.   Mohelnice                  7          0          3          4           8:12         3
16.   HFK Olomouc           7          1          0          6           9:18         3

DIVIZE E - 7. kolo:

HAVÍŘOV - ÚSTÍ 2:2 (1:1), ŠTERNBERK - NOVÝ JIČÍN 1:1 (1:0), HRANICE - FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ 0:3 (0:1), L. PETROVICE - KOZLOVICE 1:4 (1:4), NOVÉ SADY - DOLNÍ BENEŠOV 0:4 (0:3), Vsetín - Slavičín 0:1 (0:0), Brumov - Jeseník 1:2 (1:0), Utkání Bohumín - Opava B bylo odloženo na 27. září.

1.   Ústí                              7          5          2          0           20:3       17
2.   Kozlovice                   7          5          2          0           17:3       17
3.   D. Benešov               7          4          3          0           12:4       15
4.   Slavičín                      7          5          0          2           12:7       15
5.   Havířov                      7          4          2          1          20:11     14
6.   Frýdlant n. O.            7          3          2          2          12:13     11
7.   Jeseník                       7          3          1          3          11:10      10
8.   Brumov                       7          3          0          4           9:13         9
9.   Opava B                     6          1          4          1           15:9         7
10.   Nový Jičín                 7          1          4          2           7:11         7
11.   Nové Sady                 7          2          1          4          10:19        7
12.   Šternberk                   7          1          2          4           6:11         5
13.   Hranice                       7          1          2          4           8:21         5
14.   Bohumín                   6          0          4          2            3:7          4
15.   Vsetín                         7          1          1          5            3:8          4
16.   L. Petrovice              7          1          0          6           6:21         3

KRAJSKÝ PŘEBOR - 7. kolo:

Šenov - SO Bruntál 5:2 (4:1), Heřmanice - Frenštát p. R. 3:0 (2:0), Čeladná - Bílovec 9:0 (4:0), Břidličná - Háj ve Slezsku 3:4 (1:2), Dětmarovice - Polanka 3:0 (2:0), Český Těšín - Vratimov 4:3 (3:2), Stará Bělá - Slavia Orlová 2:1 (2:0). Utkání Pustá Polom - Krnov bylo odloženo na 28. září.

1.   Dětmarovice              8          6          1          1           21:8       19
2.   Čeladná                     8          5          2          1           36:9       17
3.   SO Bruntál                 8          5          2          1          19:10      17
4.   Heřmanice                 8          5          0          3          23:11      15
5.   Frenštát p. R.             8          4          1          3          20:14      13
6.   Háj ve Slezsku          7          4          1          2          20:16      13
7.   Stará Bělá                  8          4          1          3          17:16      13
8.   Šenov                         8          3          1          4          17:15      10
9.   Pustá Polom              7          3          1          3          13:14      10
10.   Polanka                      8          3          1          4          12:16      10
11.   Bílovec                        8          3          1          4          13:21      10
12.   Krnov                          7          2          2          3          12:15        8
13.   Český Těšín               8          2          1          5           9:18         7
14.   Slavia Orlová             7          2          1          4           9:19         7
15.   Vratimov                     8          2          0          6          14:27        6
16.   Břidličná                     8          1          0          7           6:32         3

I.A TŘÍDA - 7. kolo:

SKUPINA A: Hlubina - Vítkov 12:2 (7:0), Chlebičov - Mokré Lazce 1:3 (1:2), Kobeřice - Krásné Loučky 3:1 (3:0), Kravaře - Ludgeřovice 1:2 (0:1), Oldřišov - Darkovičky 3:1 (1:0), Slavkov - Jakubčovice 4:2 (2:0).

1.   Oldřišov                      5          3          2          0          15:10      11
2.   Darkovičky                 6          3          2          1            7:5        11
3.   Jakubčovice              6          3          1          2          17:11      10
4.   Slavkov                       6          3          1          2           10:8       10
5.   Hlubina                      5          2          3          0           20:8         9
6.   Velké Heraltice          6          2          3          1            7:6          9
7.   Ludgeřovice               5          2          2          1            9:8          8
8.   Kravaře                       6          2          1          3           15:8         7
9.   Kobeřice                     5          2          1          2          12:11        7
10.   Mokré Lazce              6          2          1          3          12:18        7
11.   Chlebičov                   6          2          1          3           9:16         7
12.   Bolatice                      6          1          3          2          17:12        6
13.   Krásné Loučky          6          1          1          4           4:11         4
14.   Vítkov                          6          0          2          4           5:27         2

SKUPINA B: Dolní Datyně - Stonava 6:1 (4:1), Vendryně - B. Albrechtice 1:3 (1:2), Hrabová - Libhošť 2:3 (1:2), Jistebník - Jablunkov 2:0 (0:0), Dobrá - Sedliště 1:0 (0:0), Brušperk - Staré Město 2:3 (2:2), Bystřice - Dobratice 1:2 (0:2).

1.   Dolní Datyně             6          5          0          1           22:4       15
2.   Libhošť                       6          4          1          1           11:6       13
3.   Stonava                      6          4          1          1          12:11      13
4.   Dobratice                    6          3          1          2          20:13      10
5.   Dobrá                          6          3          1          2            4:4        10
6.   Jistebník                     6          3          0          3          10:11        9
7.   Staré Město                6          3          0          3          11:13        9
8.   Vendryně                   6          3          0          3          10:12        9
9.   Jablunkov                  6          2          1          3            4:5          7
10.   Bystřice                       6          2          1          3            6:8          7
11.   Hrabová                      6          1          3          2            8:8          6
12.   Brušperk                     6          2          0          4          11:13        6
13.   Sedliště                      6          1          1          4           4:16         4
14.   B. Albrechtice            6          1          0          5          10:19        3

I.B TŘÍDA - 7. kolo:

SKUPINA A: Hradec nad Moravicí - Kylešovice 5:0 (3:0), Město Albrechtice - Zlatníky 4:1 (2:0), Chomýž - Velké Hoštice 6:1 (4:0), Horní Benešov - Úvalno 7:4 (2:1), Malé Hoštic - Žimrovice 1:1 (0:1), Štěpánkovice - Karlovice 3:2 (1:1), Utkání SO Bruntál B - Suché Lazce bylo za stavu 0:2 po prvním poločase nedohráno pro nezpůsobilý terén.

1.   Žimrovice                   6          4          2          0           16:6       14
2.   Hradec n. M.              6          4          1          1           19:6       13
3.   Karlovice                    6          4          0          2           23:9       12
4.   Suché Lazce             5          3          1          1           15:9       10
5.   M. Albrechtice           6          3          0          3          15:10        9
6.   Malé Hoštice              6          2          3          1          16:15        9
7.   Chomýž                      6          2          2          2          14:18        8
8.   SO Bruntál B             5          2          1          2          14:10        7
9.   Štěpánkovice            6          2          1          3          11:13        7
10.   Zlatníky                       6          2          1          3          10:15        7
11.   Horní Benešov          6          2          1          3          14:20        7
12.   Kylešovice                 6          2          1          3           8:17         7
13.   Úvalno                        6          1          1          4          12:25        4
14.   Velké Hoštice            6          0          1          5           3:17         1

SKUPINA B: Darkovice - Ostrava Jih 1:5 (1:2), Velká Polom - Hať 2:1 (0:1), Šilheřovice - Petřvald na Moravě 2:2 (2:1), Kozmice - Píšť 5:1 (3:1), Chuchelná - Dolní Lhota 3:2 (0:2), Bohuslavice - Vřesina 4:3 (2:3), Utkání Strahovice - Klimkovice odloženo pro nezpůsobilý terén.

1.   Vřesina                       6          4          1          1           20:9       13
2.   Kozmice                     6          4          0          2           14:9       12
3.   Velká Polom              6          4          0          2          13:10      12
4.   Petřvald n. M.            6          3          2          1          16:12      11
5.   Klimkovice                 5          3          1          1            9:3        10
6.   Strahovice                  5          3          1          1          14:10      10
7.   Bohuslavice              6          3          1          2          15:13      10
8.   Šilheřovice                 6          2          3          1          12:10        9
9.   FC Ostrava-Jih          6          3          0          3          16:14        9
10.   Darkovice                   6          2          1          3           8:14         7
11.   Píšť                              6          1          2          3           7:12         5
12.   Chuchelná                6          1          1          4           7:19         4
13.   Hať                              6          0          3          3           5:12         3
14.   Dolní Lhota                6          0          0          6           8:17         0

SKUPINA C: Řepiště - Raškovice 1:6 (0:2), Tošanovice - Václavovice 2:1 (1:0), Doubrava - Dolní Lutyně 0:6 (0:1), Nýdek - Horní Suchá 1:2 (1:0), Věřňovice - Lučina 2:3 (2:0), Lok. Petrovice B - Hnojník 2:1 (2:0), Inter. Petrovice - Smilovice odloženo pro nezpůsobilý terén.

1.   Dolní Lutyně              6          5          0          1           19:5       15
2.   Raškovice                  6          5          0          1           22:8       15
3.   Lok. Petrovice            6          4          1          1           13:5       13
4.   Lučina                        6          4          1          1          17:10      13
5.   Tošanovice                6          4          0          2          11:11      12
6.   Věřňovice                   6          3          1          2           12:6       10
7.   Horní Suchá              6          3          0          3            7:9          9
8.   Smilovice                   5          2          1          2          13:10        7
9.   In. Petrovice               5          1          2          2           8:10         5
10.   Hnojník                       6          1          2          3          10:13        5
11.   Doubrava                   6          1          1          4           6:15         4
12.   Václavovice               6          0          3          3           6:14         3
13.   Nýdek                         6          0          2          4           6:18         2
14.   Řepiště                       6          0          2          4           7:23         2

SKUPINA D: Vlčovice - Kopřivnice 0:1 (0:0), Fryčovice - Starý Jičín 0:2 (0:1), Veřovice - Jeseník nad Odrou 3:0 (0:0), Spálov - Fulnek 0:5 (0:0), Odry - Ostravice 1:2 (0:1), Tichá - Pustějov 7:2 (2:2), Utkání Mořkov - Hukvaldy odloženo pro nezpůsobilý terén.

1.   Fulnek                        6          6          0          0           31:2       18
2.   Veřovice                     6          5          0          1           18:6       15
3.   Tichá                           6          4          1          1           17:8       13
4.   Spálov                        6          4          0          2          16:12      12
5.   Jeseník n. O.             6          4          0          2          12:11      12
6.   Mořkov                        5          3          1          1           15:4       10
7.   Starý Jičín                  6          3          0          3           8:10         9
8.   Ostravice                    6          3          0          3           9:14         9
9.   Pustějov                     6          3          0          3          16:23        9
10.   Kopřivnice                  6          1          1          4           6:16         4
11.   Odry                            6          1          0          5           9:14         3
12.   Hukvaldy                    5          1          0          4           8:15         3
13.   Fryčovice                    6          0          2          4           4:21         2
14. Vlčovice                         6          0          1          5           4:17         1

Více podrobností a ohlasů se vždy dočtete v pondělním tištěném vydání Deníku…

Autor: Redakce

20.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby 2017 - štáb ČSSD v Lidovém domě - Milan Chovanec, Lubomír Zaorálek a Bohuslav Sobotka.
15

Lídr krajské kandidátky ČSSD Lubomír Zaorálek: Voliče nám vzalo ANO i Piráti

Hasiči sundávali ve Skřipově vyčerpaného dělníka z lešení.
3

Hasiči sundávali ve Skřipově vyčerpaného dělníka z lešení

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Muž si dělal selfie a pak zpřeházel volební urnu. Řeší se platnost voleb

VIDEO/ V Žermanicích na Frýdecko-Místecku otevřeli zapečetěnou volební urnu už v pátek, když v ní jeden volič hledal svou obálku.  

Volby jsou rutina, vyžadují však trpělivost, říká dlouholetá komisařka

V pátek před druhou přijdou, v sobotu odpoledne – až sečtou všechny hlasy – skončí. To je úděl komisařů okrskových volebních komisí. Volby co volby.  

Útočník Švábík je po kolapsu doma a řekl: Fotbal? Pravděpodobně už hrát nebudu

/ROZHOVOR/ Na fotbalovém hřišti ve svých pětadvaceti letech absolvoval nespočet bitev, tu největší ale útočník Jan Švábík svedl v předchozích týdnech mimo zelený pažit. A vyhrál!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení