MSFL - 8. kolo:

RÝMAŘOV - MOHELNICE 2:1 (2:0), VELKÉ MEZIŘÍČÍ - PETŘKOVICE 3:2 (3:1), HLUČÍN - UHERSKÝ BROD 1:2 (1:0), Prostějov - Valašské Meziříčí 4:1 (0:1), Otrokovice - Vyškov 3:3 (2:2), HFK Olomouc - Líšeň 1:7 (1:2), Kroměříž - Hodonín 1:3 (0:2), Uničov - Hulín 7:2 (3:1).

1.   Vel. Meziříčí               8          7          1          0           26:9       22
2.   Kroměříž                     8          6          0          2          18:10      18
3.   Vyškov                        8          5          2          1          23:14      17
4.   Prostějov                    8          5          2          1           15:7       17
5.   Líšeň                           8          4          2          2          18:14      14
6.   Uničov                        8          3          3          2          21:15      12
7.   Rýmařov                    8          3          3          2          12:12     12
8.   Hodonín                     8          3          3          2          12:14      12
9.   Val. Meziříčí               8          4          0          4          14:17      12
10.   Uherský Brod            8          3          1          4          10:15      10
11.   Hulín                           8          2          2          4          15:19        8
12.   Petřkovice                 8          2          1          5           9:13         7
13.   Hlučín                         8          1          2          5          11:15        5
14.   Otrokovice                  8          0          5          3          12:22        5
15.   Mohelnice                  8          0          3          5           9:14         3
16.   HFK Olomouc           8          1          0          7          10:25        3

DIVIZE E - 8. kolo:

JESENÍK - HAVÍŘOV 0:8 (0:4), HRANICE - BOHUMÍN 1:2 (0:2), SLAVIČÍN - L. PETROVICE 2:1 (1:0), FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - ÚSTÍ 1:0 (1:0), KOZLOVICE-  ŠTERNBERK 1:0 (0:0), branka: 83. Přikryl, ČK: 81. Sikora - 71. Mikula, 254 diváků.

Utkání Nový Jičín - Nové Sady, Dolní Benešov - Brumov a Opava B - Vsetín byla odložena.

1.   Kozlovice                   8          6          2          0           18:3       20
2.   Slavičín                      8          6          0          2           14:8       18
3.   Havířov                      8          5          2          1          28:11     17
4.   Ústí                              8          5          2          1           20:4       17
5.   D. Benešov               7          4          3          0           12:4       15
6.   Frýdlant n. O.            8          4          2          2          13:13     14
7.   Jeseník                       8          3          1          4          11:18      10
8.   Brumov                       7          3          0          4           9:13         9
9.   Opava B                     6          1          4          1           15:9         7
10.   Bohumín                   7          1          4          2            5:8          7
11.   Nový Jičín                 7          1          4          2           7:11         7
12.   Nové Sady                 7          2          1          4          10:19        7
13.   Šternberk                   8          1          2          5           6:12         5
14.   Hranice                       8          1          2          5           9:23         5
15.   Vsetín                         7          1          1          5            3:8          4
16.   L. Petrovice              8          1          0          7           7:23         3

KRAJSKÝ PŘEBOR - 8. kolo:

Vratimov - Polanka 3:3 (0:2), Slavia Orlová - Pustá Polom 0:5 (0:4), Český Těšín - Stará Bělá 1:1 (1:1), Bílovec - Břidličná 2:5 (2:2), Frenštát p. R. - Čeladná 4:3 (2:2), SO Bruntál - Heřmanice 2:1 (2:0), Krnov - Šenov 6:3 (4:1).

Utkání Háj ve Slezsku - Dětmarovice se hraje 11. října v 15.30 hodin.

1.   SO Bruntál                 9          6          2          1          21:11      20
2.   Dětmarovice              8          6          1          1           21:8       19
3.   Čeladná                     9          5          2          2          39:13      17
4.   Frenštát p. R.             9          5          1          3          24:17      16
5.   Heřmanice                 9          5          0          4          24:13      15
6.   Stará Bělá                  9          4          2          3          18:17      14
7.   Háj ve Slezsku          7          4          1          2          20:16      13
8.   Pustá Polom              8          4          1          3          18:14      13
9.   Krnov                          8          3          2          3          18:18      11
10.   Polanka                      9          3          2          4          15:19      11
11.   Šenov                         9          3          1          5          20:21      10
12.   Bílovec                        9          3          1          5          15:26      10
13.   Český Těšín               9          2          2          5          10:19        8
14.   Vratimov                     9          2          1          6          17:30        7
15.   Slavia Orlová             8          2          1          5           9:24         7
16.   Břidličná                     9          2          0          7          11:34        6

I.A TŘÍDA - 8. kolo:

SKUPINA A: Jakubčovice - Mokré Lazce 2:1 (1:0), Ludgeřovice - Oldřišov 6:2 (4:1), Hlubina - Slavkov 1:0 (0:0), Bolatice - Kobeřice 0:4 (0:1), Darkovičky - Velké Heraltice 0:1 (0:0).

Zápas Krásné Loučky - Chlebičov se hraje 11. listopadu ve 14 hodin. Utkání Vítkov - Kravaře nehráno pro nezpůsobilý terén.

1.   Jakubčovice              7          4          1          2          19:12      13
2.   Hlubina                      6          3          3          0           21:8       12
3.   Velké Heraltice          7          3          3          1            8:6        12
4.   Ludgeřovice               6          3          2          1          15:10      11
5.   Darkovičky                 7          3          2          2            7:6        11
6.   Oldřišov                      6          3          2          1          17:16      11
7.   Kobeřice                     6          3          1          2          16:11      10
8.   Slavkov                       7          3          1          3           10:9       10
9.   Kravaře                       6          2          1          3           15:8         7
10.   Mokré Lazce              7          2          1          4          13:20        7
11.   Chlebičov                   6          2          1          3           9:16         7
12.   Bolatice                      7          1          3          3          17:16        6
13.   Krásné Loučky          6          1          1          4           4:11         4
14.   Vítkov                          6          0          2          4           5:27         2

SKUPINA B: všechny zápasy byly pro nezpůsobilý terén odloženy.

Utkání Staré Město - Sedliště se hraje ve čtvrtek 28. září v 16 hodin.

Zápas B. Albrechtice - Hrabová se hraje ve středu 4. října v 16 hodin.

Utkání Dobratice - Dolní Datyně, Brušperk - Bystřice, Stonava - Vendryně, Jistebník - Dobrá a Libhošť - Jablunkov se hrají 11. listopadu ve 14 hodin.

1.   Dolní Datyně             6          5          0          1           22:4       15
2.   Libhošť                       6          4          1          1           11:6       13
3.   Stonava                      6          4          1          1          12:11      13
4.   Dobratice                    6          3          1          2          20:13      10
5.   Dobrá                          6          3          1          2            4:4        10
6.   Jistebník                     6          3          0          3          10:11        9
7.   Staré Město                6          3          0          3          11:13        9
8.   Vendryně                   6          3          0          3          10:12        9
9.   Jablunkov                  6          2          1          3            4:5          7
10.   Bystřice                       6          2          1          3            6:8          7
11.   Hrabová                      6          1          3          2            8:8          6
12.   Brušperk                     6          2          0          4          11:13        6
13.   Sedliště                      6          1          1          4           4:16         4
14.   B. Albrechtice            6          1          0          5          10:19        3

I.B TŘÍDA - 8. kolo:

SKUPINA A: Karlovice - Úvalno 9:0 (6:0), Kylešovice - Město Albrechtice 2:0 (2:0).

Utkání Žimrovice - Horní Benešov, Suché Lazce - Malé Hoštice a Velké Hoštice - SO Bruntál B se hrají 28. září v 16 hodin.

Utkání Zlatníky - Chomýž a Štěpánkovice - Hradec nad Moravicí se hrají 11. listopadu ve 13.30 hodin.

1.   Karlovice                    7          5          0          2           32:9       15
2.   Žimrovice                   6          4          2          0           16:6       14
3.   Hradec n. M.              6          4          1          1           19:6       13
4.   Suché Lazce             5          3          1          1           15:9       10
5.   Kylešovice                 7          3          1          3          10:17      10
6.   M. Albrechtice           7          3          0          4          15:12        9
7.   Malé Hoštice              6          2          3          1          16:15        9
8.   Chomýž                      6          2          2          2          14:18        8
9.   SO Bruntál B             5          2          1          2          14:10        7
10.   Štěpánkovice            6          2          1          3          11:13        7
11.   Zlatníky                       6          2          1          3          10:15        7
12.   Horní Benešov          6          2          1          3          14:20        7
13.   Úvalno                        7          1          1          5          12:34        4
14.   Velké Hoštice            6          0          1          5           3:17         1

SKUPINA B: Dolní Lhota - Velká Polom 1:2 (0:1), Bohuslavice - Darkovice 3:1 (2:1).

Zápas Ostrava Jih - Šilheřovice se hraje ve čtvrtek 28. září v 16 hodin.

Utkání Petřvald na Moravě - Kozmice, Hať - Strahovice a Píšť - Chuchelná  se hrají 11. listopadu ve 14 hodin.

Zápas Vřesina - Klimkovice se hraje 12. listopadu ve 14 hodin.

1.   Velká Polom              7          5          0          2          15:11      15
2.   Vřesina                       6          4          1          1           20:9       13
3.   Bohuslavice              7          4          1          2          18:14      13
4.   Kozmice                     6          4          0          2           14:9       12
5.   Petřvald n. M.            6          3          2          1          16:12      11
6.   Klimkovice                 5          3          1          1            9:3        10
7.   Strahovice                  5          3          1          1          14:10      10
8.   Šilheřovice                 6          2          3          1          12:10        9
9.   FC Ostrava-Jih          6          3          0          3          16:14        9
10.   Darkovice                   7          2          1          4           9:17         7
11.   Píšť                              6          1          2          3           7:12         5
12.   Chuchelná                6          1          1          4           7:19         4
13.   Hať                              6          0          3          3           5:12         3
14.   Dolní Lhota                7          0          0          7           9:19         0

SKUPINA C: všechny zápasy byly pro nezpůsobilý terén odloženy.

Utkání Lučina - Lok. Petrovice B, Řepiště - Věřňovice, Václavovice - Doubrava a Raškovice - Horní Suchá se hrají ve čtvrtek 28. října v 16 hodin.

Zápas Smilovice - Tošanovice se hraje v úterý 3. října v 16 hodin.

Zápas Hnojník - Inter. Petrovice se hraje ve středu 4. října v 16 hodin.

Utkání Dolní Lutyně - Nýdek se hraje 11. listopadu ve 14 hodin.

1.   Dolní Lutyně              6          5          0          1           19:5       15
2.   Raškovice                  6          5          0          1           22:8       15
3.   Lok. Petrovice            6          4          1          1           13:5       13
4.   Lučina                        6          4          1          1          17:10      13
5.   Tošanovice                6          4          0          2          11:11      12
6.   Věřňovice                   6          3          1          2           12:6       10
7.   Horní Suchá              6          3          0          3            7:9          9
8.   Smilovice                   5          2          1          2          13:10        7
9.   In. Petrovice               5          1          2          2           8:10         5
10.   Hnojník                       6          1          2          3          10:13        5
11.   Doubrava                   6          1          1          4           6:15         4
12.   Václavovice               6          0          3          3           6:14         3
13.   Nýdek                         6          0          2          4           6:18         2
14.   Řepiště                       6          0          2          4           7:23         2

SKUPINA D: Fulnek - Jeseník nad Odrou 4:0 (2:0).

Zápas Kopřivnice - Fryčovice se hraje ve čtvrtek 28. září v 15 hodin.

Zápas Hukvaldy - Odry se hraje ve čtvrtek 28. září v 15.30 hodin.

Utkání Ostravice - Tichá a Spálov - Mořkov se hrají ve čtvrtek 28. září v 16 hodin.

Zápas Starý Jičín - Veřovice se hraje 11. listopadu ve 14 hodin.

Utkání Pustějov - Vlčovice se hraje 12. listopadu ve 14 hodin.

1.   Fulnek                        7          7          0          0           35:2       21
2.   Veřovice                     6          5          0          1           18:6       15
3.   Tichá                           6          4          1          1           17:8       13
4.   Spálov                        6          4          0          2          16:12      12
5.   Jeseník n. O.             7          4          0          3          12:15      12
6.   Mořkov                        5          3          1          1           15:4       10
7.   Starý Jičín                  6          3          0          3           8:10         9
8.   Ostravice                    6          3          0          3           9:14         9
9.   Pustějov                     6          3          0          3          16:23        9
10.   Kopřivnice                  6          1          1          4           6:16         4
11.   Odry                            6          1          0          5           9:14         3
12.   Hukvaldy                    5          1          0          4           8:15         3
13.   Fryčovice                    6          0          2          4           4:21         2
14.   Vlčovice                      6          0          1          5           4:17         1

Více podrobností a ohlasy čtěte vždy v pondělním tištěném vydání Deníku…