VYBRAT REGION
Zavřít mapu

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží

Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od MSFL až po kraj.

11.10.2017
SDÍLEJ:

Hlubina - Kravaře 2:2Foto: DENÍK / Lukáš Kaboň

MSFL - 10. kolo:

FC HLUČÍN - VYŠKOV 4:0 (2:0), RÝMAŘOV - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2:4 (0:1), OTROKOVICE - PETŘKOVICE 2:1 (2:0), Prostějov - Hodonín 1:0 (0:0), HFK Olomouc - Kroměříž 1:2 (0:2), Hulín - Uherský Brod 2:0 (1:0), Uničov - Mohelnice 1:2 (1:0), Velké Meziříčí - Líšeň 2:2 (1:0).

1.   Vel. Meziříčí             10          8          2          0          33:11      26
2.   Prostějov                  10          7          2          1           20:7       23
3.   Kroměříž                   10          7          0          3          20:13      21
4.   Vyškov                      10          6          2          2          25:18      20
5.   Líšeň                         10          5          3          2          22:16      18
6.   Val. Meziříčí             10          6          0          4          21:19      18
7.   Uničov                      10          3          4          3          22:17      13
8.   Rýmařov                 10          3          3          4          14:18     12
9.   Hodonín                   10          3          3          4          12:20      12
10.   Hlučín                      10          3          2          5          17:15     11
11.   Hulín                         10          3          2          5          19:22      11
12.   Uherský Brod          10          3          2          5          10:17      11
13.   Otrokovice                10          1          5          4          14:26        8
14.   Petřkovice              10          2          1          7          10:19        7
15.   Mohelnice                10          1          3          6          11:17        6
16.   HFK Olomouc         10          2          0          8          14:29        6

DIVIZE E - 10. kolo:

NOVÝ JIČÍN - HAVÍŘOV 3:0 (1:0), DOLNÍ BENEŠOV - ÚSTÍ 3:1 (2:0), HRANICE - L. PETROVICE 2:1 (1:1), OPAVA B-ŠTERNBERK 1:0 (0:0), FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - JESENÍK 0:2 (0:1), BOHUMÍN - VSETÍN 3:0 (1:0), Slavičín - Nové Sady 0:0, Kozlovice - Brumov 2:1 (0:1).

1.   Kozlovice                 10          7          2          1           21:7       23
2.   D. Benešov             10          6          3          1          17:10     21
3.   Havířov                    10          6          2          2          33:15     20
4.   Slavičín                    10          6          2          2          17:11      20
5.   Ústí                            10          5          3          2           22:8       18
6.   Bohumín                 10          4          4          2           14:8       16
7.   Jeseník                     10          4          2          4          14:19      14
8.   Frýdlant n. O.         10          4          2          4          13:19     14
9.   Nový Jičín                 9          2          5          2          11:12     11
10.   Nové Sady                 9          3          2          4          13:20      11
11.   Opava B                     9          2          4          3          16:12     10
12.   Brumov                     10          3          1          6          11:17      10
13.   Hranice                    10          2          2          6          11:25        8
14.   Vsetín                         9          2          1          6           4:11         7
15.   Šternberk                 10          1          3          6           9:16         6
16.   L. Petrovice            10          2          0          8           9:25         6 

KRAJSKÝ PŘEBOR - 10. kolo:

Vratimov - Háj ve Slezsku 1:4 (0:1), Slavia Orlová - Heřmanice 0:2 (0:1), Český Těšín - Šenov 0:1 (0:1), Stará Bělá - Pustá Polom 0:1 (0:0), Bílovec - Polanka 2:2 (2:0), Frenštát p. R. - Dětmarovice 0:1 (0:0), SO Bruntál - Břidličná 4:1 (2:0), Krnov - Čeladná 3:3 (1:0).

1.   Dětmarovice            10          8          1          1           25:9       25
2.   SO Bruntál               11          7          2          2          25:15      23
3.   Čeladná                   11          6          3          2          45:16      21
4.   Heřmanice               11          7          0          4          30:13      21
5.   Háj ve Slezsku        10          6          2          2          29:20      20
6.   Pustá Polom            11          6          2          3          22:15      20
7.   Stará Bělá                11          5          2          4          22:20      17
8.   Frenštát p. R.           11          5          1          5          26:21      16
9.   Šenov                       11          4          2          5          22:22      14
10.   Polanka                    11          3          4          4          18:22      13
11.   Krnov                        11          3          3          5          21:27      12
12.   Bílovec                     11          3          2          6          18:31      11
13.   Český Těšín            11          2          3          6          11:21        9
14.   Břidličná                   11          3          0          8          15:40        9
15.   Slavia Orlová           11          2          2          7          12:31        8
16.   Vratimov                   11          2          1          8          20:38        7

I.A TŘÍDA - 10. kolo:

SKUPINA A: Jakubčovice - Krásné Loučky 1:1 (0:1), Ludgeřovice - Kobeřice 4:4 (2:2), Vítkov - Velké Heraltice 4:3 (3:2), Hlubina - Kravaře 2:2 (1:2), Slavkov - Oldřišov 3:1 (0:1), Bolatice - Mokré Lazce 3:3 (1:2), Darkovičky - Chlebičov 1:1 (1:1).

1.   Hlubina                      8          4          4          0          27:13      16
2.   Kobeřice                     9          4          3          2          23:17      15
3.   Velké Heraltice          9          4          3          2          13:11      15
4.   Oldřišov                      9          4          3          2          22:22      15
5.   Jakubčovice              9          4          2          3          23:17      14
6.   Slavkov                       9          4          1          4          13:15      13
7.   Ludgeřovice               8          3          3          2          20:16      12
8.   Darkovičky                 9          3          3          3            8:8        12
9.   Kravaře                       8          3          2          3          22:10      11
10.   Chlebičov                   8          3          2          3          13:18      11
11.   Mokré Lazce              9          3          2          4          19:25      11
12.   Bolatice                      9          1          4          4          21:22        7
13.   Krásné Loučky          8          1          2          5           7:15         5
14.   Vítkov                          8          1          2          5          10:32        5 

SKUPINA B: Stonava - Jablunkov 3:3 (1:3), Dobratice - Hrabová 1:3 (0:1), Brušperk - Vendryně 3:0 (0:0), Staré Město - Jistebník 2:2 (1:1), Libhošť - Sedliště 1:1 (0:0), B. Albrechtice - Dobrá 0:6 (0:3), Bystřice - Dolní Datyně 2:3 (1:2).

1.   Dolní Datyně             8          6          1          1           27:8       19
2.   Dobrá                          8          5          1          2           14:6       16
3.   Stonava                      8          4          3          1          16:15      15
4.   Libhošť                       8          4          2          2          14:11      14
5.   Dobratice                    8          4          1          3          26:19      13
6.   Staré Město                9          4          1          4          18:20      13
7.   Jistebník                     8          3          2          3          13:14      11
8.   Brušperk                     8          3          1          4          16:15      10
9.   Hrabová                      9          2          4          3          12:12      10
10.   Bystřice                       8          3          1          4          10:12      10
11.   Vendryně                   8          3          0          5          13:20        9
12.   B. Albrechtice            9          3          0          6          14:25        9
13.   Jablunkov                  8          2          2          4           7:10         8
14.   Sedliště                      9          1          3          5           9:22         6

I.B TŘÍDA - 10. kolo:

SKUPINA A: Karlovice - Žimrovice 3:1 (2:0), Suché Lazce - Úvalno 4:2 (1:1), Horní Benešov - Velké Hoštice 4:2 (2:1), Kylešovice - SO Bruntál B 2:2 (1:2), Hradec nad Moravicí - Město Albrechtice 4:2 (2:0), Zlatníky - Malé Hoštice 2:3 (0:2), Štěpánkovice - Chomýž 9:0 (3:0), 17. (penalta).

1.   Hradec n. M.              8          6          1          1          28:12      19
2.   Karlovice                    9          6          0          3          39:15      18
3.   Žimrovice                   9          5          2          2          22:13      17
4.   Suché Lazce             8          4          2          2          21:15      14
5.   Kylešovice                 9          4          2          3          14:20      14
6.   Štěpánkovice            8          4          1          3          24:14      13
7.   Malé Hoštice              9          3          4          2          21:22      13
8.   Horní Benešov          9          4          1          4          20:26      13
9.   SO Bruntál B             8          3          3          2          22:15      12
10.   M. Albrechtice           9          3          0          6          18:20        9
11.   Chomýž                      8          2          2          4          15:29        8
12.   Zlatníky                       8          2          1          5          13:22        7
13.   Úvalno                        9          2          1          6          18:39        7
14.   Velké Hoštice            9          1          2          6          10:23        5

SKUPINA B: Dolní Lhota - Klimkovice 1:2 (1:2), Petřvald na Moravě - Velká Polom 4:0 (3:0), Ostrava Jih - Chuchelná 1:2 (1:0), Darkovice - Šilheřovice 3:1 (1:0), Vřesina - Hať 5:0 (2:0), Píšť - Strahovice 1:5 (1:2), Bohuslavice - Kozmice 2:2 (0:1).

1.   Vřesina                       8          6          1          1          28:10      19
2.   Strahovice                  8          6          1          1          31:14      19
3.   Velká Polom              9          6          0          3          18:17      18
4.   Klimkovice                 8          5          1          2          16:10      16
5.   Šilheřovice                 9          4          3          2          20:18      15
6.   Petřvald n. M.            8          4          2          2          20:13      14
7.   Kozmice                     8          4          2          2          19:14      14
8.   Bohuslavice              9          4          2          3          21:18      14
9.   FC Ostrava-Jih          9          3          1          5          24:24      10
10.   Darkovice                   9          3          1          5          13:21      10
11.   Chuchelná                8          3          1          4          10:20      10
12.   Píšť                              8          1          2          5          10:20        5
13.   Hať                              8          0          3          5           6:19         3
14.   Dolní Lhota                9          0          0          9          10:28        0 

SKUPINA C: Václavovice - Horní Suchá 2:0 (2:0), Hnojník - Doubrava 2:3 (1:0), Lučina - Tošanovice 4:1 (3:0), Řepiště - Inter. Petrovice 3:1 (1:1), Raškovice - Dolní Lutyně 0:5 (0:1), Smilovice - Nýdek 5:0 (2:0), Věřňovice - Lok. Petrovice B 2:1 (1:1).

1.   Dolní Lutyně              8          7          0          1           27:6       21
2.   Lučina                        9          6          1          2          30:18      19
3.   Věřňovice                   9          6          1          2           19:9       19
4.   Tošanovice                9          6          0          3          20:18      18
5.   Lok. Petrovice            9          5          2          2          19:11      17
6.   Smilovice                   9          5          1          3          29:16      16
7.   Raškovice                  9          5          1          3          25:17      16
8.   Václavovice               9          3          3          3          15:18      12
9.   Horní Suchá              9          3          1          5          10:16      10
10.   Doubrava                   9          2          1          6          12:24        7
11.   Hnojník                       9          1          3          5          14:20        6
12.   In. Petrovice               9          1          3          5          14:26        6
13.   Řepiště                       9          1          3          5          13:29        6
14.   Nýdek                         8          0          2          6           8:27         2

SKUPINA D: Fulnek - Starý Jičín 10:1 (6:1), Kopřivnice - Jeseník nad Odrou 2:0 (1:0), Pustějov - Veřovice 0:2 (0:1), Ostravice - Fryčovice 2:2 (2:2), Hukvaldy - Vlčovice 1:1 (1:0), Spálov - Tichá 1:2 (1:2), Mořkov - Odry 3:1 (2:0).

1.   Fulnek                        9          9          0          0           46:3       27
2.   Veřovice                     8          7          0          1           24:7       21
3.   Tichá                           9          6          2          1          23:12      20
4.   Mořkov                        8          5          1          2           21:6       16
5.   Spálov                        8          5          0          3          22:14      15
6.   Jeseník n. O.             9          4          1          4          14:19      13
7.   Ostravice                    9          3          2          4          13:19      11
8.   Kopřivnice                  9          3          1          5          13:22      10
9.   Starý Jičín                  8          3          1          4          11:22      10
10.   Pustějov                     8          3          0          5          17:29        9
11.   Odry                            9          2          0          7          12:23        6
12.   Fryčovice                    9          1          3          5          12:28        6
13.   Hukvaldy                    9          1          2          6          12:23        5
14.   Vlčovice                      8          0          3          5           6:19         3

Výsledky i podrobnosti se dočtete vždy v pondělním tištěném vydání Deníku…

Autor: Redakce

11.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby v Žermanicích na Frýdecko-Místecku.
14

Muž si dělal selfie a pak zpřeházel volební urnu. Řeší se platnost voleb

Volby 2017 v Orlové

Volby jsou rutina, vyžadují však trpělivost, říká dlouholetá komisařka

Útočník Švábík je po kolapsu doma a řekl: Fotbal? Pravděpodobně už hrát nebudu

/ROZHOVOR/ Na fotbalovém hřišti ve svých pětadvaceti letech absolvoval nespočet bitev, tu největší ale útočník Jan Švábík svedl v předchozích týdnech mimo zelený pažit. A vyhrál!

Staronový trenér Petřkovic Smékal: Moje role byla přinést do týmu impuls

/ROZHOVOR/ Malé déjà vu prožívá v těchto dnech Filip Smékal. Fotbalový kouč, který v závěru minulého roku skončil s trénováním v Petřkovicích z rodinných důvodů, se po deseti měsících vrátil, aby Odru opět pozvedl a dostal zpět do horních pater MSFL. Jako před pěti lety, kdy začínal ještě v krajském přeboru. „Chci mančaft nastartovat,“ prohlásil Smékal.

Opavsko je pro archeology zemí zaslíbenou

Svá tajemství odhalil poslední pozůstatek opavského hradu – Müllerův dům. Objeveno bylo třeba také pravěké sídliště a pohřebiště v Loděnici.

Zase jen plichta. Baník nedokázal doma vyhrát ani popáté

/FOTOGALERIE/ Ani na pátý pokus doma nedokázali naplno bodovat. Fotbalisté Baníku Ostrava remizovali v 11. kole HET ligy s Olomoucí 1:1 a už deset zápasů čekají na výhru. Ostravané šli do vedení zásluhou Hrubého, Sigma vyrovnala díky střídajícímu Moulisovi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení