Pokud se někdo těšil na přehlídku fotbalové krásy, musel být zklamán. „Byl to spíš boj," přiznal jeden z petrovických trenérů Pavel Bernatík. Zápas samotný moc fotbalové krásy nepobral a rovněž šancí bylo poskrovnu.

Petřkovice za celý zápas vyprodukovaly na domácí bránu jedinou pořádnou akci. Bylo to hned ve 12. minutě, kdy Gill nesmyslně fauloval na kraji pokutového území Baranka, jehož centr stejně už letěl úplně mimo a Baranek sám se z penalty nemýlil – 0:1.

Petrovická Lokomotiva (v modrém) prohrála doma v souboji předních týmů divize s Petřkovicemi.

Po změně stran předvedla větší snahu domácí Lokomotiva, kdy útočila na svou oblíbenou bránu u správní budovy. Ale P. Kundrátek trefil jen tyč a po hodině hry nedal Molnári penaltu.

Domácí svou akci dohráli ke gólovému vyústění, střílel Malíř, ale rozhodčí jim akci těsně před koncem přerušil a nařídil penaltu za ruku jednoho z petřkovických hráčů. Jelikož v posledních zápasech zkušení borci Hoffmann s Malířem své penalty neproměnili a dalšímu zkušenému borci Gillovi se v zápase moc nevedlo, vzal si míč na penaltový puntík mladý Molnári, i když nebyl předem určený. Ale věřil si, a tak to šel zkusit. Jenže nedal…

Lokomotiva Petrovice – Odra Petřkovice 0:1 (0:1)

Branka: 13. z pen. Baranek. Rozhodčí: Vojkovský – Šafrán, Slaminka. ŽK: 3:3. Diváci: 150.

Petrovice: Pastornický – Hoffmann, Gill (72. Škuta), Moskál, Leibl – Panák – Malíř, Puškáč, Miko (53. L. Kundrátek), P. Kundrátek – Molnári. Trenér: Martin Špička.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.