O víkendu hostila Stará Bělá na svém hřišti Pražmo-Raškovice a splnila povinnost doma vyhrát. „Máme dvě výhry, a tak jsme spokojeni. Ovšem nesmíme usnout na vavřínech. Soutěž se teprve rozbíhá,“ ví Hořínek.

Přes plný počet šesti bodů nachází trenér Staré Bělé ve hře svého týmu i nedostatky. „Především v útočné hře. Máme tak sedm velmi dobrých šancí v zápase, ale dokážeme jich minimum proměnit,“ řekl Hořínek.

Skvělý úvod soutěže vybízí k optimismu. Mnozí fandové sní o postupu do krajského přeboru. „Na to rozhodně nyní nepomýšlíme. Uvidíme, jak nám to půjde v dalším průběhu sezony. Díváme se na to velmi střízlivě,“ brzdí přehnané ambice kouč. „Nyní hrajeme opět doma a musíme potvrdit vítězství nad Raškovicemi,“ dodal.

V sobotu hostí fotbalisté Sokola Stará Bělá sedmýou Libhošť, která doma podlehla v minulém kole Čeladné hladce 0:3. „Může to vypadat jednoduše, ale není. Hrál jsem fotbal hodně dlouho a vím, že zvládnout dvě domácí utkání za sebou není vůbec snadné. Ale samozřejmě se pokusíme vyhrát i nad Libhoští,“ slíbil Hořínek, který může počítat s kompletním kádrem. „Uzdravil se i Jaroslav Haruščák, jenž si těsně před sezonou pochroumal prst. V kádru mám dvaadvacet hráčů, a mám tak z čeho vybírat. Někdy je to i komplikované vybrat těch pravých jedenáct vyvolených. Jsou to ale příjemné starosti,“ uzavřel Hořínek.