O vítězi ale tentokrát nemusela rozhodovat Supertrefa, protože jediný špatný tip měl na tiketu pouze Vladimír Hrabec ze Zábřehu, který tím pádem získal vynikajících sedmnáct bodů. V redakci jej tak čeká karton piv.

Pro druhé kolo Tip Ligy čtenářů Moravskoslezského deníku jsme už mohli zařadit i zápas Baníku proti Plzni a utkání jsme zvolili jako Supertrefu. Oběma

celkům vyšel vstup do sezony a bude zajímavé sledovat, zda si Baník, už s Václavem Svěrkošem, s Plzní poradí. Další zápasy jsme už tradičně vybrali ze soutěží od druhé ligy po I.B třídu.

Ode dneška už všichni, kteří si na kuponu zadali heslo, mohou hlasovat přes internet nebo pomocí SMS zpráv. Loni jste si tuto volbu oblíbili a věříme, že i tentokrát spousta hráčů dá přednost tomu, natipovat si zápasy osobně. Taky děkujeme, že většina z vás vyslyšela naši prosbu a kupony nepřekládala. Přece jen zpracovat více než šest set tipů je dosti obtížné a ulehčilo nám to spoustu času a práce.

Kupony Tip Ligy čtenářů Moravskoslezského deníku jsou tříděny a zpracovávány ručně, a proto vás prosíme, ABYSTE JE NEPŘEKLÁDALI. Ušetříte nám tím spoustu práce. DĚKUJEME

Nejčastější nedostatky na kuponech

Až příliš nedostatků mívají kupony do Tip Ligy. Přinášíme Vám ty nejzávažnější. Pokud se jich nevyvarujete, nemůžete být zařazeni do hry!

NOVÝ HRÁČ – Každý, kdo se chce přihlásit do Tip Ligy, musí napsat do kolonky pro identifikační číslo N. Kdo nenapíše nic, nebude zařazen do počítačové databáze.

NEVYPLNĚNÉ ID – Vpravo nahoře je kolonka pro identifikační číslo (ID). Každý hráč, který se přihlásí do hry, ho má počítačem přiřazeno a je nezbytné, aby jej do kolonky vepsal. Kdo nechá kolonku prázdnou, nebude v daném kole hrát.

POUZE JMÉNO – Nový hráč, který napíše do kuponu pouze své jméno, nebude vpuštěn do hry. K zařazení do počítačové databáze je nezbytné vyplnit celou adresu i datum narození. Tyto údaje jsou pouze pro potřebu hry Tip Liga a po dokončení hry je databáze smazána! Kdo napíše jen své jméno a město, přichází o možnost v Tip Lize vyhrát!

OKOPÍROVANÉ KUPONY – Hrát Tip Ligu lze pouze na originálních kuponech vystřižených z Moravskoslezského deníku. Okopírované či jinak vyrobené napodobeniny jsou okamžitě vyřazeny!

Jak postupovat, když nesedí počet bodů

Tip Liga je na zpracování dost náročná soutěž. Všechny tipy včetně vašeho jména a adresy totiž musíme ručně zanést do počítače. Při množství soutěžících se někdy může stát (doufáme, že to bude jen výjimečně), že počet bodů, které najdete v úterním vydání Moravskoslezského deníku, neodpovídá počtu vámi uhodnutých zápasů. Pokud budete mít jakékoli pochybnosti, zavolejte na číslo 724 474 806, váš kupon potom zkontrolujeme a případnou chybu opravíme.

Jak hrát Tip Ligu přes internet nebo SMS?

Abychom vám vaši oblíbenou soutěž zase o něco ulehčili, připravili jsme pro vás možnost tipovat přes internet či SMS zprávou. Poprvé musíte hlasovat na kuponu v novinách, kam zadáte v kolonce heslo čtyřmístný číselný kód. Je nutno ale opravdu zadat čtyři číslice. Někteří z vás totiž na jaře zadali písmena, a s těmi bohužel internetové a SMS tipování nefunguje.

Také jako heslo nelze zadat čtyři nuly.

Pokud chcete hlasovat přes internet, stačí zadat adresuwww.tipliga.cz, v kolonce Vyberte deník zvolte Moravskoslezský deník a po zadání vašeho čísla a hesla můžete tipovat.

Pokud dáváte přednost SMS, zašlete zprávu ve formátu

TPL WD0001 1234 01 0 1 2 0 1 2 0 1 2 0 2:2 3:5 na číslo 9001106.

Cena SMS je 6 Kč. Za WD doplníte vaše osobní číslo (například 0532), následuje čtyřmístné heslo, číslo kola, vaše tipy a na závěr poločas a konečný výsledek Supertrefy.