Třeba útočník Tomáš Wágner se ocitl snad v pěti vyložených šancích, ale svůj gólový účet v této sezoně nerozšířil. „Já vůbec nevím, co mám k tomu říct. Tolik možností, jako jsem měl dneska ve druhém poločase, jsem neměl za celé jaro. Musím říct, že gólman Baníku podal neskutečný výkon. Dával jsem to jednou dolů, podruhé nahoru, do protipohybu. Vždycky to měl," kroutil hlavou Tomáš Wágner, který má tak i po sobotě na svém kontě čtyři trefy.

„V prvním poločase měl šance Baník, a měli jsme je i my. Ve druhé půli jsme ale podle mého měli šance už jenom my. Baník využil naší chyby po naší standardce. Ten brejk jim vyšel skvěle. To je síla Milana Baroše, že si nás takhle vyťukali a dali gól. Ale jinak si myslím, že nebýt toho jejich gólmana, tak jsme na Bazalech vyhráli. Já nevím, jestli vůbec usnu, protože si za celou noc nestihnu všechny ty šance promítnout," podotkl upřímně Wágner.

A hned si začal velké šance z druhého poločasu vybavovat. „Už na začátku druhé půle, kdy jsem mu to po rohu hrál do protipohybu, tam se skvěle dostal. Pak jsme šli s Davidem Střihavkou skluzem do malého vápna. Tam měl možná trochu štěstí, ale stejně tam prostě byl. No a určitě na konci, kdy jsem to z malého vápna dával do země a on to zase vytáhl. Ani jednou mu to tam prostě nespadlo. Fantastický výkon. Nemám slov, tolik šancí, a nedat gól je neskutečné," hlesl zdrceným hlasem třiadvacetiletý odchovanec Příbrami.

Podobně mluvil i jeho parťák z útoku David Střihavka. „Nejhorší je, že hlavně ve druhém poločase jsme se vcelku jednoduše dostávali do šancí, ale zahazovali jednu možnost za druhou. Musím říct, že domácí gólman chytal skvěle a Baníku hodně pomohl. Aleš Hruška teď v kabině říkal, že jsme ho v úvodu druhého poločasu rozchytali, on se chytil a pak předváděl jeden skvělý zákrok za druhým. Asi bychom gól dneska nedali, ani kdybychom hráli do půlnoci," dodal Střihavka.