Do každé z osmi zúčastněných hospod Radegastu dorazily dvě hvězdy Baníku. „Jsem rád, že na mě připadla zrovna restaurace Parlament v Ostravě-Porubě, kde chodí naši nejvěrnější fanoušci. Byla to v každém případě důležitá porada, protože v sobotu na Bazalech budeme chtít zaútočit na vítězství v turnaji," komentoval odpolední setkání útočník Václav Svěrkoš, který si tak zítra společně s Davorem Kukecem poprvé vyzkouší roli trenéra. „Kluky jsem hlavně upozorňoval, aby v pátek dodrželi večerku. Řekl jsem jim, že do půlnoci musí být v posteli," uvedl se smíchem Svěrkoš.

Tajemný byl obránce Michal Frydrych. „Klukům jsem zdůraznil, že musejí hrát srdcem. Konkrétní taktika je tajná, abychom nenahrávali soupeřům. Více už prozradit nemohu," řekl Michal Frydrych (na snímku vpravo), který je kapitánem týmu z pivnice Assen v Ostravě-Zábřehu. Kouč pivnice U Edisona Jan Hable chce k útočné hře přidat i nadstavbu. „Nejenže musíme dát více gólů než soupeř, je třeba hrát i na nulu vzadu," přidal se dobře naložený Hable, který jen potvrdil, že i samotní fotbalisté Baníku se na akci těší.

Turnaj snů startuje zítra od 13 hodin na hlavním hřišti stadionu Bazaly.

Fanoušci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, jehož součástí bude Radegast adrenalin park, autogramiáda hráčů, představení nové trofeje pro vítěze prvoligové soutěže a zóna Hitrádia Orion. Vstupenka na Turnaj snů stojí symbolických 30 Kč. V ceně je zahrnuto jedno pivo Radegast.

Nejlepší hráč celého turnaje se může těšit na unikátní cenu. Nastoupí totiž v přípravném utkání áčka Baníku proti MŠK Žilina, které začíná tentýž den v 16.30 hodin.