Čtyři stovky fanoušků vytvořily domácím hráčkám výbornou kulisu. Nouze nebyla ani o úsměvné momenty. Třeba ten ze 40. minuty, kdy sudí nařídila proti Baníku penaltu. To už svítil na ukazateli skóre stav 0:3. Stadion v tu chvíli ohlušil hlasitý pískot nespokojených fanoušků. „Ta byla přísná,“ špitali si dva přítomní, jeden v tričku King Baník, druhý se kšiltovkou Baník Ostrava. Útočnice Slavie trefila pod tlakem jen pravou tyč, což vyvolalo mohutné ovace. „Baník, Baník, Baník, Baník,…“ neslo se stadionem.

Za necelou minutu se bouřili fanoušci znovu, to když sudí nařídila další pokutový kop proti domácím. „To už snad přehání, krá..,“ ťukali si příznivci Ostravy na čelo. Tentokrát už se hostující hráčka nemýlila. Na to příznivci ostravského týmu zareagovali po svém, když začali zpívat chorál „Baníčku my jsme s tebou“.

Všichni si utkání opravdu užívali. Nápor na nervy nepřipravili fanoušci jen hráčkám Slavie, ale také trojici rozhodčích. „To mohl být ofsajd, kdybyste chtěla,“ ozvalo se z hloučku stojícího v těsné blízkosti hřiště, který sklidil hlasitý smích.

„Dáme gól holky, teď je meleme. Máme je na lopatě, teď je rozbijeme,“ pokračovala vesele naladěná skupinka, která se v závěru utkání snažila vyburcovat fanoušky na tribuně k podpoře děvčat na hřišti. „Tribuna, za ramena, tribuna, za ramena,“ křičeli na celé kolo. Jeden z nejhlasitějších jedinců v samém závěru prohodil. „Chlapi prohráli v lize čtyřikrát v řadě, my vás jen tak neopustíme.“

Po konečném hvizdu ocenili všichni fandové nasazení a bojovnost hráček Baníku a do kabin je vyprovodili bouřlivým potleskem. „Diváci byli fantastičtí. To bylo vůbec nejlepší na celém zápase. Moc jim všem děkujeme,“ rozplývala se kapitánka Baníku Lucie Hlavenková.