O víkendu pak doma rozdrtili Dolní Lhotu, která patří k tomu nejlepšímu, co soutěž nabízí. „Ukázali jsme, že máme silné mužstvo. Prohrávali jsme 0:1, ale dokázali jsme vyrovnat a pak už to bylo jednoznačné. Byli jsme lepší a tři body jsme získali zaslouženě,“ řekl k utkání s třetím celkem soutěže trenér Heřmanic Jaroslav Mlčoch.

V zápase, který skončil 3:1, dávala dvě branky jediná zimní posila David Buček. „Zase tak moc bych ho nechválil. On to v obou případech dával do prázdné a gólovky mu jak na podnose připravil Jirka Strakoš,“ pochválil týmový výkon svých svěřenců trenér Heřmanic, který je s dosavadním průběhem jarní části spokojen. „Zatím je to dobré, ale stále ještě není konec sezony. Pro nás je stále prioritou záchrana a vypadá to, že mužstvo se dostává do pohody. Musíme ale zůstat na zemi a hlavně si kluci nesmějí myslet, že teď už to půjde samo,“ varoval Mlčoch.

O víkendu čeká tým derby na Hlubině, která taky ještě na jaře neprohrála. Souboj jarních překvapení I.B třídy jsme vybrali jako Supertrefu v Tip Lize čtenářů Moravskoslezského deníku. A jak skončí? „Soupeři se začalo dařit, takže jednoduché to rozhodně nebude. Ale jsme v solidní formě a jedeme tam bodovat. Chceme uhrát aspoň remízu,“ dodal k sobotnímu utkání Jaroslav Mlčoch.