Jednou z hlavních příčin úspěšných výsledků byl podle něj řez v mužstvu. „Kádr jsme omladili, jednou to muselo přijít. Mladí hráči si teď po dvou vítězstvích budou více věřit,“ věří Dolanský.

Základ k dobrému rozjezdu jarní části položili fotbalisté Hlubiny vítězstvím nad Polankou. O uplynulém víkendu si pak po výhře 2:0 odvezli všechny tři body ze hřiště Darkoviček.„ Dáváme krásné góly, střelecky se daří střednímu záložníkovi Liboru Bartošovi, který dal ve dvou zápasech už čtyři branky. Do Darkovičekjsme jeli hlavně s cílem neprohrát. Kluci dodrželi taktické pokyny, přidali do zápasu bojovnost a už po prvním poločase jsme vedli o dva góly. Po změně stran se domácí na nic nezmohli, protože naši kluci zahráli velmi dobře,“ ohlédl se za prvními dvěma zápasy trenér Dolanský.

O tomto víkendu hostí Hlubina Heřmanice a půjde o souboj týmů, které v prvních dvou jarních kolech neztratily ani bod. Tento zápas jsme vybrali jako Supertrefu v Tip Lize čtenářů Moravskoslezského deníku. „Měli bychom potvrdit dobrou formu a získat další body na cestě k záchraně,“ nastínil trenér hlavní cíl svého mužstva. „Záchrana je naší prioritou, stejný cíl totižmái spousta dalších týmů, protože tabulka je hodně vyrovnaná.“

Výhledově by na Hlubině chtěli hrát vyšší soutěž. „K tomu ale potřebujeme sehnat sponzora. Zatím všechno lepíme, jak se dá, dost hráčů máme na hostování. Výhledově za tři čtyři roky bychom se chtěli pokusit o postup,“ dívá se do budoucna trenér Libor Dolanský, který je u mužstva třetím rokem a smlouvu má zatím do konce letošní sezony. „Důležité bude i to, zda se nám podaří udržet mužstvo pohromadě. Máme tady pár šikovných kluků a i na naše zápasy chodí různí pozorovatelé z vyšších soutěží,“ doplnil závěrem.