„Oboustranně se hrál útočný fotbal, který se musel fanouškům líbit. Pro nás bylo špatné to, že jsme z řady šancí nedokázali dát branku. Horší jsme určitě nebyli, ale prostě jsme nedokázali dát gól. Na kdyby se fotbal nehraje, a Boleslav tak vyhrála zaslouženě. Dokázala totiž skórovat,“ řekl Lukeš.

Hodně rozčílený byl na spoluhráče už v samém úvodu, kdy Baník po sérii chyb v 7. minutě inkasoval. „Nechápu, jak můžeme dostat gól z autu. To je prostě nepochopitelné. Někteří kluci se špatně připravili na zápas, protože nepřišli na hřiště stoprocentně koncentrovaní. Jinak si to vysvětlit neumím. Takové góly dostávat nemůžeme,“ podotkl Lukeš.

„Boleslav má natolik kvalitní tým, že takové zaváhání dokáže potrestat,“ pokračoval Lukeš. Baník se z inkasované branky rychle otřepal. „Moc nás to naštěstí nepoznamenalo a odehráli jsme s domácími vcelku vyrovnanou partii. V kabině jsme si řekli, že ve druhém poločase zkusíme být aktivnější, což jsme taky splnili. Chodili jsme do útoku ve více lidech a tlačili se do vápna,“ litoval Lukeš. Sám měl obrovskou šanci, kterou ale gólman Miller chytil. „Podle mě skákal gólman naslepo, vůbec tu střelu neviděl. Chytil to se štěstím,“ zakončil Lukeš.

V té největší šanci selhal útočník Lukáš Magera, který trefi l z dobré pozice pouze tyčku. „Byla to smůla. Míč jsem přitom trefi l dobře pravou nohou vedle brankáře. Chyběly fakt jenom centimetry,“ poznamenal Magera, který hodnotil zápas obdobně jako Lukeš. „Odehráli jsme super zápas, ale bohužel jsme měli smůlu v koncovce. Kdyby se nám podařilo skórovat, tak jsme tady mohli i vyhrát.“

Také Magera litoval špatného úvodu svého týmu. „Udělali jsme tam pár chyb v defenzivě a zbytečně inkasovali,“ ulevil si Magera. Závěr zápasu, kdy Baník podruhé inkasoval, už Magera moc neřešil. „Hráli jsme už vabank a měli i šanci, ale střela Martina Lukeše skončila těsně mimo. Boleslav dneska vyhrála hlavně proto, že na rozdíl od nás skórovala,“ poznamenal Magera. „V závěru nám už i rychle ubývaly síly, protože bylo cítit, že jsme měli v nohách čtvrteční zápas s Jabloncem. Vymlouvat se ale na to vůbec nemůžeme, rozhodlo to, že jsme nedokázali dát gól,“ dodal Magera.