KRAJSKÝ PŘEBOR

Čeladná-Krnov 0:2 (0:2), Satke, Heinrich, ČK: Matýsek (Č.), 150 diváků.
Staré Město u Bruntálu-Bruntál 3:1 (0:0), Píca, Švajda, Korch - Lalák (penalta), 400 diváků.
Velké Hoštice-Poruba 1:2 (1:0), Bensch - Holáň, Voznica (penalta), 60 diváků.
MFK Havířov-Frýdlant nad Ostravicí 3:3 (3:2), Punčochář, Kroužek, Košťál - Žáček, Ďurfi na, Somr, 400 diváků.
Pustá Polom-Háj ve Slezsku 2:1 (0:1), Štýbar (penalta), Hradský - Trupl, ČK: Neuwirth (P.), 200 diváků.
Bohuslavice-Kobeřice 2:3 (1:0), Samec, Dihel - Čujek, Buchta (penalta), Boček, 350 diváků.
Lichnov-Vratimov 1:3 (0:1), Dědík - Vyležík, Beránek, Kašuba, ČK: Neckář, Šudák - Veselý, 185 diváků.
Bohumín-Petřkovice 3:0 (2:0), Ciesarik, Motloch, Kukuliač, 310 diváků.

 

1. Bohuslavice 29 18 5 6 76:44 59
2. MFK Havířov 29 14 9 6 50:34 51
3. Háj 29 14 8 7 63:40 50
4. Poruba 29 13 8 8 55:54 47
5. Petřkovice 29 12 7 10 58:52 43
6. Pustá Polom 29 11 8 10 42:33 41
7. Bohumín 29 11 6 12 41:38 39
8. Staré Město. 29 12 3 14 55:55 39
9. Frýdlant n. O. 29 10 9 10 37:40 39
10. Vratimov 29 11 5 13 44:46 38
11. Lichnov 29 11 5 13 40:56 38
12. Krnov 29 11 4 14 52:59 37
13. Čeladná 29 10 5 14 40:51 35
14. Kobeřice 29 9 6 14 29:37 33
15. Bruntál 29 10 3 16 40:59 33
16. V. Hoštice 29 7 5 17 38:62 26

 

I.A TŘÍDA

SKUPINA A: D. Benešov B-Vřesina 5:1, branky: Macháčik 4, J. Šrom - Mink.
Hať-Sl. Opava 0:1 (0:0), Otýpka.
St. Bělá-FC Ostrava-Jih 2:3 (1:0), Škrkoň 2 - Minks 2, Plevko.
Slavkov-M. Lazce 2:3 (1:1), Král, Bohovský - Vaculík, Czerný, Rozhon.
Kr. Pole-S. Lazce 5:2 (2:0), Gelnar 2, Hodulík, Ječmének, Planka - Pejznoch, Havlas.
Píšť-Bolatice 2:1 (1:0), K. Moric, Krupa z pok. kopu - vlastní.
Oldřišov-Štěpánkovice 2:1 (1:1), Konečný, Ulička - Tomíček.

 

1. Oldřišov 25 19 0 6 53:29 57
2. Hať 25 13 2 10 44:36 41
3. Slavia Opava 25 11 5 9 46:36 38
4. Slavkov 25 11 4 10 44:34 37
5. Krásné Pole 25 11 4 10 46:40 37
6. Štěpánkovice 25 10 5 10 48:41 35
7. Bolatice 25 11 2 12 38:44 35
8. FC Ostrava-Jih 25 10 4 11 30:33 34
9. Mokré Lazce 25 10 4 11 39:46 34
10. Stará Bělá 25 9 6 10 41:38 33
11. Suché Lazce 25 9 6 10 32:39 33
12. Píšť 25 9 6 10 28:39 33
13. Dol. Benešov B 25 8 6 11 47:50 30
14. Vřesina 25 6 2 17 30:61 20

 

SKUPINA B: Lískovec-Dobrá 3:1 (1:0), branky: Šmíd, Nečas z pok. kopu, Tarkoš - D. Šmahaj.
St. Město (FM)-Mosty 3:1 (2:0), Roman, I. Valas z pok. kopu, Ručka - I. Lysek z pok. kopu.
Brušperk-Hodslavice 4:3 (3:2), Kobylák, Šrámek, Polášek, Ščigel - Vyhlídal, Petrskovský, Ondřej.
Příbor-Raškovice 0:1 (0:1), Šebesta.
Vendryně-Bohumín B 7:0 (1:0), Mitrenga 2, Němčík, Broda, Chwastek, Šinal, Guzik.
Libhošť-Stonava 2:2 (1:1), Tomšík, Jasník - Frait 2.
Bystřice-D. Lutyně 3:0 (2:0), Škarka, Pavlus, Faruga z pok. kopu.

 

1. Lískovec 25 18 5 2 58:27 59
2. Bystřice n. O. 25 18 4 3 55:16 58
3. Dolní Lutyně 25 15 2 8 57:35 47
4. Staré Město 25 13 4 8 48:31 43
5. Brušperk 25 11 6 8 44:31 39
6. Stonava 25 11 6 8 41:39 39
7. Hodslavice 25 9 10 6 54:37 37
8. Vendryně 25 9 9 7 42:30 36
9. Raškovice 25 8 8 9 27:32 32
10. Libhošť 25 7 8 10 29:44 29
11. Příbor 25 8 5 12 31:47 29
12. Mosty 25 5 4 16 36:42 19
13. Dobrá 25 4 6 15 21:47 18
14. Bohumín B 25 0 1 24 10:95 1

 

I.B TŘÍDA

SKUPINA A: Zlatníky-Komárov 4:1 (3:1), branky: J. Kavan 2, Prejda, R. Uvíra z pok. kopu - Havelka.
Stěbořice-Žimrovice 4:2 (2:2), L. Rončka 2, M. Barteska, T. Dietrich - D. Horáček 2.
Kr. Loučky-Úvalno 5:1, Rutkovský 4, Mamula - Matwiov.
Sv. Hora-Chlebičov 0:0.
Hradec n. M.-Břidličná 7:5, Levica 2, Kuděla, Černý, Pospěch, Gajdoě, Mičkal - György, Cálek, Fiury, Veselka, Novotný.
Strahovice-Jindřichov 3:2 (1:1), Josefus, Lhotský, J. Pekárek - Blahoš, Dimitrov.
Chuchelná-Chomýž 1:0 (0:0), Kotrč.

 

1. Hradec n. M. 25 19 1 5 81:38 58
2. Zlatníky 25 17 4 4 62:29 55
3. Strahovice 25 17 3 5 50:28 54
4. Komárov 25 11 6 8 67:48 39
5. Krásné Loučky 25 12 3 10 50:43 39
6. Chlebičov 25 10 8 7 40:35 38
7. Břidličná 25 9 5 11 58:50 32
8. Jindřichov 25 8 7 10 41:53 31
9. Stěbořice 25 8 5 12 43:49 29
10. Chuchelná 25 8 5 12 39:50 29
11. Světlá Hora 25 7 5 13 33:49 26
12. Chomýž 25 6 7 12 34:46 25
13. Žimrovice 25 5 3 17 38:71 18
14. Úvalno 25 4 6 15 28:75 18

 

SKUPINA B: Třebovice-Heřmanice 0:5, branky: Janda 2, Koval, Buček, Krotký.
V. Polom-Ludgeřovice 3:0 (1:0), Ďaďan 2, Žídek.
Klimkovice-Hlubina 1:0 (0:0), Komár z pok. kopu.
Fryčovice-Šilheřovice 3:1, Hendrych 2, Randják - Kristen.
Darkovičky-Hrušov 6:0 (1:0), Tesarčík a Müller po 2, Hofrichter, Švidrnoch.
Polanka-Radvanice 1:1 (1:0), Petr Baroš - Gajda.
Darkovice-D. Lhota 2:2 (1:1), Plaček, Poštulka - Heřman, Stanovský.

 

1. Radvanice 25 22 3 0 62:13 69
2. Dolní Lhota 25 16 2 7 67:27 50
3. Heřmanice 25 15 0 10 55:37 45
4. Šilheřovice 25 12 4 9 43:38 40
5. Darkovice 25 10 8 7 47:31 38
6. Ludgeřovice 25 12 2 11 35:37 38
7. Klimkovice 25 10 5 10 60:48 35
8. Darkovičky 25 10 4 11 39:43 34
9. Fryčovice 25 9 6 10 36:40 33
10. Velká Polom 25 8 5 12 36:41 29
11. Polanka 25 8 3 14 38:51 27
12. Hrušov 25 8 3 14 28:61 27
13. Hlubina 25 7 3 15 30:46 24
14. Třebovice 25 3 2 20 22:85 11

 

SKUPINA C: Oldřichovice-Sedliště 5:0 (1:0), branky: Dytko 2, Huczala, Pinkas, L. Stoszek.
Sl. Orlová B-Věřňovice 2:2 (2:0), Duda 2 - Čerešňa, Šnobel.
H. Suchá-Sl. Rychvald 4:1 (1:0), Kaleta 2, Varga, Plachta - vlastní.
H. Bludovice-H. Žukov 1:0 (1:0), Nogol.
Nebory-D. Datyně 1:2 (0:0), Cieslar - Szotkowski, Dolák.
Hrádek-Jablunkov 5:2 (2:1), T. Kantor 3, Stoszek, Sztefka - Kluz, Cieslar.
Smilovice-Nýdek 7:0 (4:0), Slušný 3, J. Topiarz 2, Máj, Gurecký.

 

1. Smilovice 25 19 3 3 71:22 60
2. Jablunkov 25 16 3 6 57:31 51
3. Nýdek 25 15 3 7 48:38 48
4. Dolní Datyně 25 11 4 10 40:39 37
5. Horní Suchá 25 10 6 9 49:30 36
6. Nebory 25 10 5 10 33:44 35
7. Oldřichovice 25 10 4 11 62:50 34
8. Orlová B 25 10 4 11 40:49 34
9. Sedliště 25 10 2 13 46:49 32
10. Rychvald 25 7 8 10 31:45 29
11. Hrádek 25 7 7 11 45:58 28
12. Horní Bludovice 25 8 3 14 38:50 27
13. Horní Žukov 25 7 4 14 44:62 25
14. Věřňovice 25 6 2 17 22:59 20

 

SKUPINA D: Jakubčovice B-V. Albrechtice 3:0 (3:0), Pavelka 3.
FC Bílovec-Janovice 6:3 (1:1), Válek 2, Černín, Raszyk, Dvořák, Poláček - Pavel Kubina, Žižka, Láža.
Tísek-Odry 1:3 (0:0), Hvolka - Schwarz, Paska, Foljtík.
Petřvald n. M.-Vlčovice 2:1 (1:0), Sedláček, Huvar - Krajčí.
Mořkov-Kateřinice 0:5 (0:2), Polášek 4, Brož.
Tichá-Kozlovice 3:2 (1:1), Macura 2, Špaček - Chýlek, R. Žáček z pok. kopu.
Metylovice-Suchdol 0:0.

 

1. Jakubčovice B 25 21 4 0 80:14 67
2. Tichá 25 17 1 7 48:28 52
3. Petřvald n. M. 25 13 6 6 46:28 45
4. Suchdol n. O. 25 10 6 9 53:55 36
5. Metylovice 25 9 7 9 47:49 34
6. V. Albrechtice 25 9 6 10 32:34 33
7. Kateřinice 25 9 5 11 42:42 32
8. Vlčovice 25 9 4 12 41:40 31
9. Kozlovice 25 8 6 11 43:45 30
10. Mořkov 25 8 6 11 34:44 30
11. Bílovec 25 6 10 9 41:42 28
12. Odry 25 6 6 13 30:55 24
13. Tísek 25 6 5 14 22:41 23
14. Janovice 25 6 4 15 39:81 22