KRAJSKÝ PŘEBOR

Poruba-Pustá Polom 3:1 (1:0), Holáň 2, Voznica - Šmíd, 150 diváků.
Petřkovice-Velké Hoštice 4:3 (1:2), Vítkovský 3, D. Štverka - T. Vožník 3, 60 diváků.
Vratimov-Bohumín 3:0 (2:0), Nováček 2, Veselý, 120 diváků.
Bruntál-Lichnov 3:2 (1:2), Rubíček, Raab, Orság - Klečanský, Dědík, ČK: Klečanský, Musil, Polomský (všichni L.), 100 diváků.
Háj ve Slezsku-Bohuslavice 8:4 (4:2), Trupl 3, Matěj 3 (všechny z penalt), Nádvorník, Skurka - Kretek 3 (1. z penalty), Dihel, 150 diváků.
Krnov-Staré Město u Bruntálu 1:3 (1:0), Tabach - Michna, Pica, Hanák, 230 diváků.
Frýdlant nad Ostravicí-Čeladná 1:1 (0:0), Pavlica - Staskievič, 450 diváků.
Kobeřice-MFK Havířov 1:0 (1:0), Hlavenka, 160 diváků.

 

1. Bohuslavice 28 18 5 5 74:41 59
2. Háj 28 14 8 6 62:38 50
3. MFK Havířov 28 14 8 6 47:31 50
4. Poruba 28 12 8 8 53:53 44
5. Petřkovice 28 12 7 9 58:49 43
6. Pustá Polom 28 10 8 10 40:32 38
7. Frýdlant n. O. 28 10 8 10 34:37 38
8. Lichnov 28 11 5 12 39:53 38
9. Bohumín 28 10 6 12 38:38 36
10. St. Město u Br. 28 11 3 14 52:54 36
11. Vratimov 28 10 5 13 41:45 35
12. Čeladná 28 10 5 13 40:49 35
13. Krnov 28 10 4 14 50:59 34
14. Bruntál 28 10 3 15 39:56 33
15. Kobeřice 28 8 6 14 26:35 30
16. V. Hoštice 28 7 5 16 37:60 26

 

I.A TŘÍDA

SKUPINA A: FC Ostrava-Jih-Slavkov 2:1 (1:1), branky: Drevňák, Gřunděl - Prusek.
S. Lazce-Píšť 1:0, L. Honěk.
Sl. Opava-D. Benešov B 5:1 (1:1), Otýpka, Sedlář, M. Moc, R. Čelůstka, P. Čelůstka - Sobek.
M. Lazce-Kr. Pole 0:5 (0:2), Hodulík 2, Majer, Hudeček, Ječmének.
Štěpánkovice-Hať 5:1 (2:0), Sebrala 2, Kurka, Hrbáč, Benek - Pěntka.
Bolatice-Oldřišov 3:0 (0:0), Vehovský 2, vlastní.
Vřesina-St. Bělá 2:1 (1:1), Raška, Peterek - Janča.

 

1. Oldřišov 24 18 0 6 51:28 54
2. Hať 24 13 2 9 44:35 41
3. Slavkov 24 11 4 9 42:31 37
4. Slavia Opava 24 10 5 9 45:36 35
5. Štěpánkovice 24 10 5 9 47:39 35
6. Bolatice 24 11 2 11 37:42 35
7. Krásné Pole 24 10 4 10 41:38 34
8. Stará Bělá 24 9 6 9 39:35 33
9. Suché Lazce 24 9 6 9 30:34 33
10. FC Ostrava-Jih 24 9 4 11 27:31 31
11. Mokré Lazce 24 9 4 11 36:44 31
12. Píšť 24 8 6 10 26:38 30
13. Dol. Benešov B 24 7 6 11 42:49 27
14. Vřesina 24 6 2 16 29:56 20

 

SKUPINA B: Hodslavice-Příbor 8:1 (5:0), branky: Vahalík a Sekyra po 2, Vyhlídal, Zubek, Strnadel, Černoch - Čapka.
D. Lutyně-Brušperk 2:1 (1:0), P. Vanečko, Konečný - Krupník.
Mosty-Bystřice 0:1 (0:1), Hrazdílek.
Stonava-St. Město (FM) 0:2 (0:2), Šafranko 2.
Dobrá-Vendryně 2:2 (2:1), D. Šmahaj, Herník - Cymorek, Mitrenga.
Raškovice-Lískovec 0:2 (0:2), Tarkoš, Vojvodík.
Bohumín B-Libhošť 0:1 (0:0), Jachník.

 

1. Lískovec 24 17 5 2 55:26 56
2. Bystřice n. O. 24 17 4 3 52:16 55
3. Dolní Lutyně 24 15 2 7 57:32 47
4. Staré Město 24 12 4 8 45:30 40
5. Stonava 24 11 5 8 39:37 38
6. Hodslavice 24 9 10 5 51:33 37
7. Brušperk 24 10 6 8 40:28 36
8. Vendryně 24 8 9 7 35:30 33
9. Raškovice 24 7 8 9 26:32 29
10. Příbor 24 8 5 11 31:46 29
11. Libhošť 24 7 7 10 27:42 28
12. Mosty 24 5 4 15 35:39 19
13. Dobrá 24 4 6 14 20:44 18
14. Bohumín B 24 0 1 23 10:88 1

 

I.B TŘÍDA

SKUPINA A: Úvalno-Sv. Hora 3:3 (1:0), branky: Simichanidis 2, Krpec - Chárník, Foltín, Svoboda z pok. kopu.
Chomýž-Kr. Loučky 2:1 (0:0), P. Baczke, Klimenko - Kozák.
Jindřichov-Chuchelná 3:1 (2:1), Dimitrov, Koval, Dudík - Gargoš.v Žimrovice-Strahovice 2:3 (1:1), Melecký, Šustek - Němec, Jiří Pekárek, Josefus.
Břidličná-Zlatníky 1:1 (1:1), Fiury - T. Prejda.v Chlebičov-Hradec n. M. 3:2 (2:0), König, Levák, Hollesch - Pospěch, Schneider.
Komárov-Stěbořice 1:3 (0:0), Matyášek - T. Dietrich 2, M. Dietrich.

 

1. Hradec n. M. 24 18 1 5 74:33 55
2. Zlatníky 24 16 4 4 58:28 52
3. Strahovice 24 16 3 5 47:26 51
4. Komárov 24 11 6 7 66:44 39
5. Chlebičov 24 10 7 7 40:35 37
6. Krásné Loučky 24 11 3 10 45:42 36
7. Břidličná 24 9 5 10 53:43 32
8. Jindřichov 24 8 7 9 39:50 31
9. Stěbořice 24 7 5 12 39:47 26¨
10. Chuchelná 24 7 5 12 38:50 26
11. Chomýž 24 6 7 11 34:45 25
12. Světlá Hora 24 7 4 13 33:49 25
13. Žimrovice 24 5 3 16 36:67 18
14. Úvalno 24 4 6 14 27:70 18

 

SKUPINA B: Hlubina-Fryčovice 0:2 (0:2), branky: Marek Hendrych 2.
D. Lhota-Klimkovice 4:1, Jaščišák, Souček, Zezulka, Panoš - Sedláček.
Ludgeřovice-Darkovice 3:1 (2:1), Valík, Ostárek, Matušík - Vyletílek.
Radvanice-V. Polom 3:1 (1:0), Valík 2, Randýsek - Kozelský.
Hrušov-Polanka 1:0 (0:0), E. Fekete.
Heřmanice-Darkovičky 2:0, Krotký 2.
Šilheřovice-Třebovice 8:1 (1:1), Schulla 5, M. Kristen, Kučatý, Lasák - Meluš.

 

1. Radvanice 24 22 2 0 61:12 68
2. Dolní Lhota 24 16 1 7 65:25 49
3. Heřmanice 24 14 0 10 50:37 42
4. Šilheřovice 24 12 4 8 42:35 40
5. Ludgeřovice 24 12 2 10 35:34 38
6. Darkovice 24 10 7 7 45:29 37
7. Klimkovice 24 9 5 10 59:48 32
8. Darkovičky 24 9 4 11 33:43 31
9. Fryčovice 24 8 6 10 33:39 30
10. Hrušov 24 8 3 13 28:55 27
11. Velká Polom 24 7 5 12 33:41 26
12. Polanka 24 8 2 14 37:50 26
13. Hlubina 24 7 3 14 30:45 24
14. Třebovice 24 3 2 19 22:80 11

 

SKUPINA C: Sl. Rychvald-Smilovice 1:4 (0:2), branky: R. Sysala - Ganczarczyk 2, Suszik, Szmek.
D. Datyně-Hrádek 1:0 (0:0), M. Špacír.
Sedliště-Sl. Orlová B 1:2 (0:1), Bilko - M. Szturc 2.
H. Žukov-Oldřichovice 3:8 (2:4), Ganaj, D. Benek, Robenek - L. Stoszek 3, Zbíral, Bonacina, M. Sukora, Dytko, Ligocki.
Nýdek-H. Bludovice 3:1 (0:0), Hamřík, Mikulka, A. Kantor - Béreš.
Jablunkov-H. Suchá 1:0 (0:0), Duda.
Věřňovice-Nebory 3:1 (1:0), Šnobel 2, Janeta - Žajdlík.

 

1. Smilovice 24 18 3 3 64:22 57
2. Jablunkov 24 16 3 5 55:26 51
3. Nýdek 24 15 3 6 48:31 48
4. Nebory 24 10 5 9 32:42 35
5. Dolní Datyně 24 10 4 10 38:38 34
6. Horní Suchá 24 9 6 9 45:29 33
7. Orlová B 24 10 3 11 38:47 33
8. Sedliště 24 10 2 12 46:44 32
9. Oldřichovice 24 9 4 11 57:50 31
10. Rychvald 24 7 8 9 30:41 29
11. Hrádek 24 6 7 11 40:56 25
12. Horní Žukov 24 7 4 13 44:61 25
13. Horní Bludovice 24 7 3 14 37:50 24
14. Věřňovice 24 6 1 17 20:57 19

 

SKUPINA D: V. Albrechtice-FC Bílovec 0:1 (0:1), branka: J. Válek.
Kozlovice-Metylovice 2:2 (1:1), P. Krpec ml., R. Žáček - Šlachta, Platoš.
Kateřinice-Tichá 1:2 (1:0), Lys - Špaček, Petřík.
Vlčovice-Mořkov 1:1 (0:1), Jalůvka - Mička.
Odry-Petřvald n. M. 2:0 (1:0), Fojtík 2.
Janovice-Tísek 1:0 (1:0), Žižka.
Předehráno: Suchdol-Jakubčovice B 1:6.

 

1. Jakubčovice B 24 20 4 0 77:14 64
2. Tichá 24 16 1 7 45:26 49
3. Petřvald n. M. 24 12 6 6 44:27 42
4. Suchdol n. O. 24 10 5 9 53:55 35
5. V. Albrechtice 24 9 6 9 32:31 33
6. Metylovice 24 9 6 9 47:49 33
7. Vlčovice 24 9 4 11 40:38 31
8. Kozlovice 24 8 6 10 41:42 30
9. Mořkov 24 8 6 10 34:39 30
10. Kateřinice 24 8 5 11 37:42 29
11. Bílovec 24 5 10 9 35:39 25
12. Tísek 24 6 5 13 21:38 23
13. Janovice 24 6 4 14 36:75 22
14. Odry 24 5 6 13 27:54 21