Fotbalisté Fulneku vedou MSFL již o devět bodů

OSTRAVA - Fotbalisté Fulneku pokračují ve zvyšování náskoku v čele MSFL. Sedmibodový odstup před pronásledovateli vylepšili o další dva body, když v dnešním utkání 21. kola vyhráli 2:1 ve Znojmě a ukončili zároveň jeho sérii pěti výher za sebou. Junioři BAníku jen remizovali s Břeclaví.

22.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Znojemští se v utkání s Fulnekem sice ujali v závěru prvního poločasu po Lackově gólu vedení, v polovině druhé půle však vyrovnal Gašparik a sedmé vítězství za sebou zajistil nováčkovi třetí nejvyšší soutěže deset minut před koncem Smetana.

Břeclav vedla v Kravařích nad domácím béčkem Ostravy brankami Pekárka a Veselého ještě v 94. minutě 2:0, pak ale snížil Prokeš a v páté minutě nastaveného čau vyrovnal Vrťo.

Zcela opačnou bilanci vykazuje vítěz podzimní části MSFL Slovácko B, které na jaře uhrálo z pěti zápasů jediný bod. Dnes ve svém kunovickém azylu podlehlo Dolnímu Benešovu 1:2 a kleslo na třetí příčku, když vítězný gól hostí dal minutu před koncem Müller.

Výsledky - 21. kolo:
Lipová - Zlín B 2:2 (1:0), Ostrava B - Břeclav 2:2 (0:2), Slovácko B - Dolní Benešov 1:2 (0:1), Uničov - Brumov 3:0 (2:0), Znojmo - Fulnek 1:2 (1:0).

Za brutální vraždu muž stráví ve vězení sedmnáct a půl roku

Muž nechal svou přítelkyni hodiny umírat v krutých bolestech.

Pod Frýdlantskými mosty je konečně čisto! Na jak dlouho?

/FOTOGALERIE/ Podzimní generální údržba podchodu pod Frýdlantskými mosty v centru Ostravy finišuje. Jako nové rozhodně nevypadají, ale také už neodpuzují na pohled.

Opilec v Ostravě-Zábřehu dělal scény. Vyjednávač neuspěl, vyrážely se dveře

Lidé v jednom z paneláků ve Volgodradské ulici v Zábřehu si v noci na pondělí místo spánku „užili“ rozruch. Na vině byl soused (28), s nímž přijeli dělat pořádek policisté.