Fotbalisté Fulneku vedou MSFL již o devět bodů

OSTRAVA - Fotbalisté Fulneku pokračují ve zvyšování náskoku v čele MSFL. Sedmibodový odstup před pronásledovateli vylepšili o další dva body, když v dnešním utkání 21. kola vyhráli 2:1 ve Znojmě a ukončili zároveň jeho sérii pěti výher za sebou. Junioři BAníku jen remizovali s Břeclaví.

22.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Znojemští se v utkání s Fulnekem sice ujali v závěru prvního poločasu po Lackově gólu vedení, v polovině druhé půle však vyrovnal Gašparik a sedmé vítězství za sebou zajistil nováčkovi třetí nejvyšší soutěže deset minut před koncem Smetana.

Břeclav vedla v Kravařích nad domácím béčkem Ostravy brankami Pekárka a Veselého ještě v 94. minutě 2:0, pak ale snížil Prokeš a v páté minutě nastaveného čau vyrovnal Vrťo.

Zcela opačnou bilanci vykazuje vítěz podzimní části MSFL Slovácko B, které na jaře uhrálo z pěti zápasů jediný bod. Dnes ve svém kunovickém azylu podlehlo Dolnímu Benešovu 1:2 a kleslo na třetí příčku, když vítězný gól hostí dal minutu před koncem Müller.

Výsledky - 21. kolo:
Lipová - Zlín B 2:2 (1:0), Ostrava B - Břeclav 2:2 (0:2), Slovácko B - Dolní Benešov 1:2 (0:1), Uničov - Brumov 3:0 (2:0), Znojmo - Fulnek 1:2 (1:0).

22.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Vánoční hr pojednávající o Ježíšově narození.
4

Vánoční hru uvedli po 15 letech

Ilustrační snímek.

Udali oceláře – uhlí prý hromadí načerno, kraj už informoval ČIŽP

Lodní kanál propojující Dunaj, Odru a Labe je na dosah

Už Karel IV. snil o vodní cestě, která by spojila povodí Baltského, Černého a Severního moře, a po které by mohly proplouvat velké nákladní lodě. Po téměř 700 letech teď jeho představa získává podstatně reálnou podobu.

Válcovny plechu ve Frýdku-Místku už patří polské společnosti Stalprodukt

Válcovny plechu ve Frýdku-Místku mají od pátečního večera nového majitele. Je jím polská společnost Stalprodukt, polský výrobce ocelí s vysokou přidanou hodnotou.

Dobrovolník organizace ADRA dělá seniorům radost od dětství

S týdenním předstihem rozdá Jan Pokorný dárky beznohému invalidovi a napůl ochrnutému vysloužilému dělostřelci, kteří žijí v domově seniorů Zlaté slunce v Zábřehu.

Výtisk zůstává v zelené helmě, smaže vítkovický vousáč manko?

Hokejový obránce Vítkovic Jan Výtisk, který vynechal poslední tři extraligové zápasy kvůli zranění, zůstává neporazitelným vládcem Radegast indexu, zaměřujícím se především na bojovnost a obětavost. Zelenou helmu si udržel také v měsíci listopadu.