VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky krajských soutěží

OSTRAVA - O víkendu se hrálo 26. kolo krajského přeboru a 22. kola I.A a I.B třídy. Přinášíme výsledky a tabulky.

21.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv HD

Krajský přebor
Petřkovice-Pustá Polom 1:4 (1:1), branky: D. Štverka - Štýbar 3, R. Beinhauer, 140 diváků.
Vratimov-Poruba 3:1 (0:0), Nováček 2, Beránek - Voznica, 110 diváků.
Bruntál-Velké Hoštice 2:0 (0:0), Hoffmann, Rubíček, 100 diváků.
Háj ve Slezsku-Čeladná 1:1 (1:1), Rozsíval - Indra, ČK: Varga (Č.), 80 diváků.
Krnov-Bohumín 1:1 (1:0), Tabach - Fluxa, 170 diváků.
Frýdlant n. O.-Lichnov 1:0 (0:0), Faldyna, ČK: Klečacký (L.), 370 diváků.
Kobeřice- Staré Město u Br. 0:3 (0:1), Píca 2, Domiter, 170 diváků.
Bohuslavice-Havířov 5:2 (2:2), Kretek 2, Dihel, Samec, Buhla (penalta) - Punčochář, Kozel, ČK: Fejerčák - Lakatos, 420 diváků.

 

1. Bohuslavice 26 17 5 4 67:33 56
2. Háj 26 13 8 5 53:31 47
3. MFK Havířov 26 13 8 5 44:29 47
4. Poruba 26 11 7 8 46:48 40
5. Petřkovice 26 11 6 9 50:42 39
6. Pustá Polom 26 10 8 8 39:26 38
7. Frýdlant n. O. 26 10 7 9 33:35 37
8. Lichnov 26 10 5 11 35:49 35
9. Krnov 26 10 4 12 48:54 34
10. Bohumín 26 9 6 11 32:34 33
11. Čeladná 26 9 4 13 37:48 31
12. Staré Město u Br. 26 9 3 14 48:53 30
13. Bruntál 26 9 3 14 35:48 30
14. Vratimov 26 8 5 13 34:43 29
15. Kobeřice 26 7 6 13 25:33 27
16. V. Hoštice 26 7 5 14 32:52 26

 

I.A třída

SKUPINA A:
S. Lazce-Štěpánkovice 1:1 (1:0), branky: Gróff - Sebrala.
Sl. Opava- Slavkov 3:5 (3:4), Sedlář 3 - P. Prusek a Dušek po 2, Bajgar.
D. Benešov B-St. Bělá 4:2, Sobek, Grigarčík, Pačka, Schreier z pok. kopu - Jansa, Stařičný.
M. Lazce-Oldřišov 3:0 (2:0), Vaculík 2, Rozhon.
FC Ostrava-Jih-Píšť 2:0 (0:0), Plevko, Zezulčík.
Bolatice-Hať 0:2 (0:2), Kašuba, Hruška.
Vřesina-Kr. Pole 2:5 (1:3), Kuba, Dolba - Ječmínek 2, Nenička, Hodulík, Gelnar.

 

1. Oldřišov 22 17 0 5 47:25 51
2. Hať 22 12 2 8 39:29 38
3. Slavkov 22 10 4 8 37:29 34
4. Stará Bělá 22 9 5 8 37:32 32
5. Slavia Opava 22 9 4 9 39:34 31
6. Štěpánkovice 22 9 4 9 39:35 31
7. Mokré Lazce 22 9 4 9 36:38 31
8. Bolatice 22 10 1 11 31:39 31
9. Suché Lazce 22 8 6 8 29:30 30
10. FC Ostrava-Jih 22 8 4 10 25:28 28
11. Krásné Pole 22 8 4 10 34:38 28
12. Dol. Benešov B 22 7 6 9 40:40 27
13. Píšť 22 7 6 9 25:37 27
14. Vřesina 22 5 2 15 27:51 17

 

SKUPINA B:
Hodslavice-Lískovec 1:4 (1:1), branky: Vyhlídal - Hél, Nečas, Priesol, Tarkoš.
D. Lutyně-Raškovice 4:1 (1:1), Habrda 2, P. Vanečko, Figura - Novák.
Mosty-Příbor 2:3 (0:1), T. Nieslanik, Kufa - Z. Bajer, Večeřa, Melčák z pok. kopu.
Stonava-Brušperk 3:1 (0:1), Frait 2, Matwijkov - Polášek.
Dobrá-St. Město (FM) 0:2 (0:1), Šafranko, Slíva.
Vendryně-Libhošť 2:1 (0:1), Chvastek, Bezák - J. Jachník.
Bohumín B-Bystřice 0:5 (0:2), Zbončák 2, Hudzieczek, Bauman, Faruga.

 

1. Lískovec 22 15 5 2 52:26 50
2. Bystřice n. O. 22 15 4 3 47:15 49
3. Dolní Lutyně 22 13 2 7 52:31 41
4. Stonava 22 11 5 6 38:31 38
5. Staré Město 22 10 4 8 33:30 34
6. Brušperk 22 9 6 7 36:25 33
7. Hodslavice 22 8 9 5 43:32 33
8. Vendryně 22 8 8 6 33:27 32
9. Příbor 22 8 5 9 30:35 29
10. Raškovice 22 7 7 8 26:30 28
11. Libhošť 22 6 6 10 25:41 24
12. Mosty 22 5 4 13 34:35 19
13. Dobrá 22 4 4 14 17:41 16
14. Bohumín B 22 0 1 21 10:77 1

 

I.B třída

SKUPINA A:
Úvalno-Břidličná 2:3 (2:2), branky: Matwiov 2 - Fiuri, Calek, Patrman z pok. kopu.
Chomýž-Hradec n. M. 2:3, Kopecký 2 - J. Pospěch, P. Mičkal, M. Levica.
Jindřichov-Sv. Hora 2:0 (1:0), Táborský, Koval.
Žimrovice-Kr. Loučky 3:3 (1:1), L. Kříž, Ondřej, P. Škrobánek z pok. kopu - Mamula, Neuvirt, Hrdlička.
Stěbořice- Strahovice 1:1 (1:1), P. Čavera - Kubjatko.
Chlebičov-Zlatníky 3:1 (0:0), Gabaj 2, J. Holesch - Kavan.
Komárov-Chuchelná 6:3 (2:0), Lestlý a Klement po 2, Rubý, Havelka - Dominik 2, Moravec.
Utkání 15. kola: Strahovice-Úvalno 7:3 kontumačně.

 

1. Hradec n. M. 22 17 1 4 66:30 52
2. Zlatníky 22 15 3 4 55:26 48
3. Strahovice 22 15 2 5 43:23 47
4. Komárov 22 11 5 6 64:40 38
5. Chlebičov 22 9 7 6 37:30 34
6. Krásné Loučky 22 10 3 9 42:39 33
7. Břidličná 22 8 4 10 49:42 28
8. Jindřichov 22 7 7 8 35:47 28
9. Stěbořice 22 6 5 11 35:44 23
10. Světlá Hora 22 7 2 13 28:44 23
11. Chuchelná 22 6 5 11 30:47 23
12. Chomýž 22 5 6 11 30:42 21
13. Žimrovice 22 5 3 14 34:57 18
14. Úvalno 22 4 5 13 24:61 17

 

SKUPINA B:
Hlubina-Třebovice 5:2 (4:1), branky: Hömmes 2, Sýkora, Brynzík, Bartoš - Slučík, Černý.
D. Lhota-Šilheřovice 3:1, V. Zezulka 2, J. Stanovský - Kristen.
Ludgeřovice-Fryčovice 2:2 (2:1), Važík, Körner.
Radvanice-Klimkovice 2:1 (0:0), Randýsek, Čapka - Literák.
Hrušov- Darkovice 1:1 (1:1), E. Fekete z pok. kopu - O. Miketa.
Heřmanice-V. Polom 2:0, T. Bohačík, J. Krotký.
Darkovičky- Polanka 4:1 (2:1), P. Žilka 2, Pytlík, Holfrichter - Bartoš.

 

1. Radvanice 22 21 1 0 56:9 64
2. Dolní Lhota 22 15 0 7 59:22 45
3. Darkovice 22 10 6 6 42:24 36
4. Heřmanice 22 12 0 10 45:36 36
5. Šilheřovice 22 11 3 8 33:33 36
6. Klimkovice 22 9 5 8 55:40 32
7. Ludgeřovice 22 10 2 10 28:30 32
8. Darkovičky 22 9 3 10 32:40 30
9. Fryčovice 22 7 5 10 29:37 26
10. Polanka 22 8 2 12 36:46 26
11. Hrušov 22 7 3 12 26:51 24
12. Velká Polom 22 6 5 11 28:37 23
13. Hlubina 22 7 2 13 29:42 23


14. Třebovice 22 3 1 18 20:71 10

 

SKUPINA C:
Sl. Rychvald-H. Bludovice 0:1 (0:1), branka: M. Zedník.
D. Datyně-Smilovice 1:1 (0:1), J. Keler - Ganczarczyk.
Sedliště- Hrádek 5:2 (2:0), Juřica 2, Hýbeol, Smíchovič, Bílek - Bojko, Kantor.
H. Žukov-Nebory 2:2 (2:1), Robenek 2 - Gapa, Molnár.
Oldřichovice-Sl. Orlová B 6:2 (1:2), Stoszek 3, Dytko, Ligocki, Štěrba z pok. kopu - Duda, Závacký.
Jablunkov-Nýdek 3:0 (2:0), Szücz, F. Martynek, Duda.
Věřňovice-H. Suchá 0:4 (0:1), Kaleta 2, Sukač, vlastní.

 

1. Smilovice 22 16 3 3 58:21 51
2. Jablunkov 22 15 3 4 54:24 48
3. Nýdek 22 14 3 5 45:28 45
4. Nebory 22 10 5 7 31:37 35
5. Horní Suchá 23 9 6 8 45:28 33
6. Dolní Datyně 23 9 4 10 37:38 31
7. Sedliště 22 9 2 11 43:42 29
8. Orlová B 22 8 3 11 34:45 27
9. Rychvald 22 6 8 8 27:37 26
10. Oldřichovice 22 7 4 11 45:46 25
11. Horní Žukov 22 7 4 11 40:51 25
12. Horní Bludovice 22 7 3 12 35:43 24
13. Hrádek 22 5 7 10 37:55 22
14. Věřňovice 22 5 1 16 17:53 16

 

SKUPINA D:
V. Albrechtice-Petřvald n. M. 1:0 (0:0), branka: Jedlička.
Kozlovice-Jakubčovice B 1:2 (0:1), Bednář - Bohdal, Škopek.
Kateřinice- Suchdol 0:2 (0:0), Fojtík, J. Rek.
Vlčovice- Metylovice 5:2 (1:2), Rek 2 (obě z pok. kopu), Krajčí, J. Jalůvka, Klos - Platoš, O. Němec.
Odry-Tichá 0:1 (0:1), Petřík.
Janovice-Mořkov 4:2 (1:1), Žižka 3 (jedna z pok. kopu), Onufer - Mička, Kocián.
FC Bílovec-Tísek 6:0 (4:0), Dvořák a Kratochvíl po 2, Hanus, Válek.

 

1. Jakubčovice B 23 20 3 0 77:14 63
2. Tichá 22 14 1 7 41:25 43
3. Petřvald n. M. 22 12 6 4 43:23 42
4. V. Albrechtice 22 9 5 8 30:28 32
5. Suchdol n. O. 23 9 5 9 49:54 32
6. Vlčovice 22 9 3 10 39:35 30
7. Kozlovice 22 8 5 9 38:36 29
8. Metylovice 22 8 5 9 42:45 29
9. Kateřinice 22 8 5 9 34:37 29
10. Mořkov 22 7 5 10 28:38 26
11. Tísek 22 6 4 12 19:35 22
12. Bílovec 22 4 9 9 34:39 21
13. Odry 22 4 6 12 25:49 18
14. Janovice 22 4 4 14 33:74 16

 

21.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie.

Soud uložil trest za šikanu nájemníků

Ilustrační foto.

Kapr na štědrovečerním stole stále „válcuje“ ostatní ryby

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

Porubské házenkářky zdolaly Olomouc a po roce opět zabojují o vítězství v poháru

/FOTOGALERIE/ Házenkářky DHC Sokol Poruba slaví! Svěřenkyně Petera Olšavského rozrazily brány pohárového Final Four, když ve čtvrtfinále porazily Zoru Olomouc 26:19 a ve dnech 29. a 30. prosince zabojují o celkový triumf.

Odmítáme být levnou pracovní silou pana Mittala, volali odboráři

Nevyplacení prémií za třetí čtvrtletí pracovníkům středojemné válcovny přivedlo ve čtvrtek krátce po 14 hodině před ředitelství kunčické huti ArcelorMittal (AMO) několik stovek protestujících hutníků. Ještě pár minut po 14. hodině se zdálo, že účast na demonstraci nebude nic moc. V průběhu několika minut se ale prostranství ale rychle začalo plnit hutníky. Těch nakonec dorazilo několik stovek.

CK Vítkovice Tours má nového majitele

Ostrava – Novým majitelem cestovní kanceláře Vítkovice Tours je Travel Holding ze skupiny TNI Group. Travel holding zastřešuje všechny aktivity skupiny TNI Group v cestovním ruchu, to znamená všechny cestovní kanceláře, které vlastní TNI Group.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT