VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku

OSTRAVA - Přinášíme přehled výsledků a tabulek fotbalových soutěží na severní Moravě a ve Slezsku.

9.4.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Krajský přebor
Háj ve Slezsku-Petřkovice 2:0 (0:0), Trupl 2, 130 diváků.
Čeladná-Bohumín 2:1 (2:0), Matýsek, Kunz - Sittek, 140 diváků.
Staré Město u Bruntálu-Lichnov 2:3 (0:1), Píca, Domiter - Šudák 2, Klečacký, 230 diváků.
Havířov-Velké Hoštice 5:0 (0:0), Kozel 2, Kisel 2, Lakatos (penalta), ČK: Pluschke (V.H.), 500 diváků.
Krnov-Pustá Polom 1:2 (1:1), Heinrich - Štýbar, Žiga, 200 diváků.
Frýdlant nad Ostravicí-Bruntál 4:2 (2:1), Ďursina, Somr, Kubáň, Faldyna - Rubíček, Orság, 360 diváků.
Kobeřice-Vratimov 1:0 (1:0), P. Stuchlík, 195 diváků.
Bohuslavice-Poruba 5:0 (1:0), Buhla 3 (3. z penalty), Samec, Kretek, 150 diváků.

1. Bohuslavice 18 10 4 4 40:21 34
2. Háj 18 9 5 4 34:21 32
3. Petřkovice 18 9 4 5 38:25 31
4. MFK Havířov 18 8 7 3 28:17 31
5. Poruba 18 9 4 5 34:34 31
6. Pustá Polom 18 7 5 6 26:19 26
7. Frýdlant n. O. 18 6 7 5 21:23 25
8. Lichnov 18 7 4 7 22:30 25
9. Bohumín 18 7 3 8 23:22 24
10. Kobeřice 18 7 3 8 22:22 24
11. Bruntál 18 7 1 10 27:35 22
12. Staré Město u Br. 18 6 3 9 34:35 21
13. Krnov 18 6 3 9 32:41 21
14. Čeladná 18 6 3 9 26:35 21
15. V. Hoštice 18 5 3 10 23:38 18
16. Vratimov 18 3 5 10 17:29 14

I.A třída
SKUPINA A:

FC Ostrava- Jih - Hať 2:0, branky: Strouhal, Minks.
Sl. Opava - S. Lazce 3:1, David 2, Otýpka - Havlas.
D. Benešov B - Bolatice 2:0, Pačka, Lhoťan z penalty.
St. Bělá - Štěpánkovice 2:1 (1:0), Stařičný 2 - Kurka.
Vřesina - M. Lazce 1:2 (1:0). Hruzík - Vaculík z pok. kopu, Hrubý.
Slavkov - Oldřišov 1:2 (1:0). Cahel - Harazim.2.
Kr. Pole - Píšť 4:0 (1:0). Hodulík 3, Ječmének.

1. Oldřišov 15 12 0 3 37:18 36
2. Štěpánkovice 15 8 2 5 31:24 26
3. Hať 15 8 1 6 29:21 25
4. Bolatice 15 8 1 6 21:20 25
5. Stará Bělá 15 6 5 4 27:21 23
6. Slavkov 15 7 2 6 22:18 23
7. Slavia Opava 15 6 3 6 24:18 21
8. Mokré Lazce 15 6 3 6 20:27 21
9. Dol. Benešov B 15 6 2 7 27:25 20
10. Suché Lazce 15 5 4 6 19:22 19
11. FC Ostrava-Jih 15 5 2 8 15:21 17
12. Píšť 15 4 5 6 17:28 17
13. Krásné Pole 15 4 2 9 20:30 14
14. Vřesina 15 3 2 10 18:34 11

SKUPINA B:
Stonava - Lískovec 3:0 (3:0), branky: Frait 2, Dvořák.
Dobrá - D. Lutyně 0:2 (0:1), Palarčík vlastní, Osička.
Vendryně - Hodslavice 1:1 (0:0), Sikora - Vahalík.
St. Město (FM) - Příbor 2:0 (0:0), Slíva, Němec.
Bohumín B - Mosty 1:1 (0:0), Sala - T. Niečlaník.
Libhošť - Raškovice 2:0 (1:0). Tomšík 2.
Bystřice - Brušperk 0:0.

1. Lískovec 15 9 5 1 31:18 32
2. Dolní Lutyně 15 9 2 4 34:20 29
3. Bystřice n. O. 15 8 4 3 28:12 28
4. Staré Město 15 7 4 4 23:18 25
5. Stonava 15 7 4 4 23:20 25
6. Brušperk 15 7 3 5 28:18 24
7. Hodslavice 15 4 8 3 27:20 20
8. Mosty 15 5 4 6 25:17 19
9. Vendryně 15 4 7 4 21:19 19
10. Libhošť 15 5 4 6 19:29 19
11. Raškovice 15 4 6 5 17:21 18
12. Příbor 15 4 3 8 17:26 15
13. Dobrá 15 3 3 9 12:27 12
14. Bohumín B 15 0 1 14 8:48 1

I.B třída
SKUPINA A:

Jindřichov - Zlatníky 1:1 (0:1). Starý - Holuša.
Žimrovice - Chomýž 3:0 (1:0), P. Škrobánek z penalty, Martínek, T. Fischer.
Stěbořice - Chlebičov 0:1 (0:1), Vavřinčík.
Kr. Loučky - Sv. Hora 3:0 (0:0), Beran, Hrdlička, Stříž.
Komárov - Úvalno 4:1 (2:0), Havelka 3 (1 z penalty), Jelenek - Havíř.
Strahovice - Břidličná 0:3 (0:1), Patrman 2, Calek.
Chuchelná - Hradec n. M. 0:1 (0:1), Kuděla.

1. Hradec n. M. 15 14 0 1 51:15 42
2. Zlatníky 15 11 2 2 35:15 35
3. Komárov 15 9 3 3 45:17 30
4. Strahovice 15 10 0 5 27:16 30
5. Chlebičov 15 6 4 5 24:22 22
6. Krásné Loučky 15 7 1 7 25:27 22
7. Jindřichov 15 5 4 6 23:34 19
8. Chuchelná 15 5 2 8 21:29 17
9. Světlá Hora 15 5 2 8 20:30 17
10. Stěbořice 15 4 3 8 25:24 15
11. Chomýž 15 4 3 8 16:25 15
12. Žimrovice 15 4 1 10 25:42 13
13. Břidličná 15 3 3 9 24:35 12
14. Úvalno 15 2 4 9 13:43 10

SKUPINA B:
Radvanice - Třebovice 2:0 (0:0), branky: Stepek, Dziak.
Ludgeřovice - Hrušov 3:0, Boháč 2, Matušík.
Heřmanice - D. Lhota 3:1 (2:1), Buček 2, Miler - Stanovský.
V. Polom - Fryčovice 1:1 (0:0), Chudoba - Baran.
Darkovičky - Hlubina 0:2 (0:2), Bartoš 2.
Polanka - Šilheřovice 3:1 (3:1), Mikulka 3 - Jakubek.
Darkovice - Klimkovice 1:1 (0:1), Tvrdý - Sedláček.

1. Radvanice 15 15 0 0 41:5 45
2. Šilheřovice 15 10 1 4 27:20 31
3. Dolní Lhota 15 10 0 5 35:15 30
4. Darkovice 15 7 4 4 34:19 25
5. Klimkovice 15 7 4 4 38:27 25
6. Polanka 15 7 1 7 29:28 22
7. Heřmanice 15 7 0 8 33:29 21
8. Hlubina 15 6 1 8 22:30 19
9. Ludgeřovice 15 6 0 9 15:22 18
10. Fryčovice 15 5 2 8 19:27 17
11. Hrušov 15 5 1 9 17:33 16
12. Velká Polom 15 4 3 8 19:26 15
13. Darkovičky 15 5 0 10 19:33 15
14. Třebovice 15 2 1 12 10:44 7

SKUPINA C:
Sedliště - D. Datyně 3:0 (1:0), branky: Bílek, J. Kaloč, Hýbel.
H. Žukov - Jablunkov 2:3 (1:1), Jaroslav Glac, Kobza - Hudzieczek, Straka, Kluz.
Oldřichovice - Sl. Rychvald 3:3 (2:1), P. Štěrba 2, Stoszek - Dzik 3.
Sl. Orlová B - Nýdek 4:0 (2:0), Široký 2, Závacký, Pytlík.
Věřňovice - H. Bludovice 2:0 (2:0), Ligas, Sekera.
Nebory - Smilovice 0:1 (0:0), Gurecký.
Hrádek - H. Suchá 0:2 (0:1), Žuška, Kaleta.

1. Smilovice 15 12 1 2 44:17 37
2. Jablunkov 15 11 2 2 39:15 35
3. Nýdek 15 10 2 3 31:16 32
4. Horní Suchá 15 6 4 5 33:20 22
5. Orlová B 15 7 1 7 28:28 22
6. Nebory 15 6 2 7 17:29 20
7. Sedliště 15 6 1 8 30:30 19
8. Oldřichovice 15 5 4 6 28:30 19
9. Rychvald 15 5 4 6 20:27 19
10. Hrádek 15 4 5 6 26:33 17
11. Horní Bludovice 15 4 3 8 19:29 15
12. Horní Žukov 15 4 3 8 25:37 15
13. Dolní Datyně 15 4 2 9 20:27 14
14. Věřňovice 15 4 0 11 13:35 12

SKUPINA D:
V. Albrechtice - Kateřinice 3:1, branky: Záruba, L. Demel, M. Pavlovský - T. Světlík.
Odry - Jakubčovice B 0:4 (0:2), Murin, Jahoda, Adriano, Kunc.
Janovice - Vlčovice 2:0 (0:0), Liška, Pitřík.
FC Bílovec - Kozlovice 1:3 (0:1), Hanus - Klepáč, M. Krpec, P. Krpec ml.
Tísek - Suchdol 2:1 (1:0), Hvolka, Blažej - Rek.
Petřvald n. M. - Metylovice 3:0 (1:0), Chodílek 2, Huvar.
Mořkov - Tichá 4:0 (2:0), Kocián 2, Segeťa, Mička.

1. Jakubčovice B 15 13 2 0 50:9 41
2. Petřvald n. M. 15 10 4 1 37:15 34
3. Metylovice 15 7 4 4 31:22 25
4. Tichá 15 8 1 6 24:21 25
5. Vlčovice 15 7 2 6 26:18 23
6. Kateřinice 15 6 5 4 23:22 23
7. Mořkov 15 6 3 6 21:20 21
8. V. Albrechtice 15 5 4 6 21:22 19
9. Kozlovice 15 5 3 7 23:26 18
10. Suchdol n. O. 15 4 3 8 31:38 15
11. Odry 15 3 5 7 17:34 14
12. Tísek 15 3 3 9 10:21 12
13. Bílovec 15 1 7 7 16:30 10
14. Janovice 15 2 4 9 17:49 1

9.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavbyvedoucí 25 000 Kč

Hlavní stavbyvedoucí Stavbyvedoucí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava Mariánské Hory, Kontakt: telefonicky, emailem, , Požadavky:, - minimálně SŠ vzdělání, obor stavebnictví - odborná praxe v oboru 5 let - autorizace-pozemní stavby výhodou - znalost práce na PC - řidičský průkaz sk. B - schopnost samostatného řešení problémů - organizační a komunikační schopnosti.. Pracoviště: Milimex s.a., odštěpný závod, Horní, č.p. 1642, 700 30 Ostrava 30. Informace: Petra Bialková, +420 727 940 150.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 18 064 Kč

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Pracovník/ce v sociálních službách. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18064 kč, mzda max. 21389 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Klostermannova 1586/25, Mariánské Hory, Kontakt e-mailem: m.vrbovska@slezskadiakonie.cz, , Práce s cílovou skupinou osoby s tělesným a kombinovaným postižením ve službách Domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služba, přímá obslužná péče. , Požadujeme splnění kvalifikačních požadavků dle §116, písm. a) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, trestní bezúhonnost, komunikační dovednosti, psychická odolnost, schopnost týmově spolupracovat s kolegy, osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita., Nabízíme možnost osobního růstu a rozvoje, možnost dalšího prohlubování vzdělání, práci v moderním zařízení, zázemí stabilní organizace.. Pracoviště: Slezská diakonie - duhový dům ostrava, Klostermannova, č.p. 1586, 709 00 Ostrava 9. Informace: Michaela Vrbovská, +420 737 212 774.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: ZZ, Místo výkonu práce: Ostrava, práce po celé ČR, První kontakt telefonicky i osobně pondělí a středa 9h- 11h. v sídle firmy + email, Výuční list,Práce ve výškách, Pro občany ČR,EU-možnost sepsání PS na neurčito. Pracoviště: Salex-stav s.r.o., Hasičská, č.p. 551, 700 30 Ostrava 30. Informace: Elena Palyukh, +420 774 312 076.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 17 500 Kč

Zahradníci floristé a květináři Florista/tka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: prodejna Flamengo květiny, Kaufland, Výškovická 3086/44, Ostrava - Zábřeh, Kontakt telefonicky Po-Pá 8 - 17 hod. na č. 602 122 878 nebo e-mailem: konecna@flamengo.cz, Ososbní kontakt možný po předchozí tel. domluvě., , Prodej a vazba květin a doplňkového zboží., Pravidelná floristická školení., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Flamengo květiny s.r.o., ostrava, Výškovická, č.p. 3086, 700 30 Ostrava 30. Informace: Olga Konečná, +420 602 122 878.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 13.–15. července 2018

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Okruh Františka Bartoše 2018, 15. července 2018 v Ostravě.
32

OBRAZEM: Zvuk motorů ovládl Radvanice, domácím závodníkům se ale příliš nedařilo

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Dokázali to. Dva roky po neúspěšném finále mistrovství Evropy se francouzská parta probila k úspěchu. Tým Didiera Deschampse potvrdil v gólově bohatém finále roli papírového favorita a Chorvatsko porazil 4:2. Jejich výhra se však neobešla bez kontroverzí.

Kryštof kraloval na Hukvaldech

Richard Krajčo a jeho družina „rytířů od kulatého stolu“ předvedli, že jejich vlastní festival, s nímž už potřetí objíždějí republiku, návštěvníky baví a přináší atmosféru, kterou jinde nenajdete.

Osobnosti regionů: Vodákům povolte dvě piva, cyklistům jedno a lyžařům žádné

/INFOGRAFIKA/ Ať si vodáci klidně sjíždějí řeky s mírnou hladinkou alkoholu, shodují se tři čtvrtiny osobností českých, moravských a slezských krajů, které oslovily regionální redakce Deníku.

Na Farmářských trzích o víkendu nakupovali lidé nejen z Ostravy

První červencové Farmářské trhy u OC Futurum v sobotu využily k nákupům zákazníci nejen z Ostravy, ale i okolí. Mezi zhruba pěti desítkami prodejců nechyběli samozřejmě pěstitelé ovoce a zeleniny, včelaři, květináři, ale i uzenáři a třeba i prodejci z farem, které se zaměřují na chov pštrosů či králíků.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT