Ve skupině se utká český výběr s týmy Francie, Tchaj–wanu, Chile a Bulharska. „Jsem přesvědčen, že mužstvo i přesto, že postrádá silné individuality, má svou sílu. Tvoří jej však především techničtí hráči, tak bude záležet na tom, jak se vyrovnají s rychlou a tvrdší hrou některých týmů. Sázet budeme na kolektivní pojetí, pokud budou kluci odolní, můžeme uspět, což pro mě znamená umístění v horní polovině tabulky, tedy do 12. místa,“ řekl před zítřejším odletem trenér Milan Chalupa.

Jeho svěřenci v přípravě odehráli utkání proti FCB U-17, jemuž chyběli čtyři hráči, kteří hráli za tým Střední školy. Zápas skončil 2:2 a Chalupa byl s výkonem spokojen. „Doufám, že nám forma vydrží, a až se více sehrajeme přímo v Chile. Tam se zaměříme i na řešení standardních situací a snad náš výkon ještě půjde nahoru,“ dodal Chalupa.

Hráčský kádr tvoří: Jan Polách, Petr Barys, Patrik Dressler, David Balažovič, Filip Szkuta, Milan Lukáš, Michal Kosňovský, Tomáš Literák, Marek Váňa (všichni Baník Ostrava), Jan Špitalík, Lukáš Vrobel, Michal Seidler, Tomáš Herudek (všichni FC Vítkovice), Ladislav Novotný, Dominik Sedlář (NH Ostrava), Radomír Hovorka, Tomáš Majdloch (oba Heřmanice). Vedoucím výpravy je František Repka.