„Zatím jsme se nerozhodli. Potřebujeme kádr trochu zkompletovat a pak se teprve uvidí,“ prozradil Juřík. Na zkoušku herního rozestavení mají Třinečtí už jen jediný zápas. Ve čtvrtek doma hostí prvoligovou Sarezu. „V úterý jsme měli hrát v Polsku s Podhale Nowy Targ, ale na poslední chvíli soupeř utkání odřekl,“ vysvětlil Juřík.

„Na čtvrtek navíc chystáme pro fanoušky den otevřených dveří, a tak jsme chtěli hrát doma,“ dodal třinecký trenér. Návštěvníci utkání HC Oceláři Třinec – HC Sareza Ostrava budou mít jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí třinecké Werk Areny, prohlédnout si opravené kabiny mládeže i zázemí extraligového týmu. Během utkání se uskuteční taktéž nábor nejmladších žáků, kteří by chtěli začít s ledním hokejem. Třešničkou na dortu bude autogramiáda vybraných hráčů HC Oceláři Třinec a losování o tři permanentní vstupenky na utkání základní části hokejové extraligy ročníku 2007-2008.

Hokejová O2 extraliga začíná za deset dní. Třinec ji zahájí domácím zápasem s Kladnem. Do té doby budou v Třinci hlavně léčit šrámy. „S přípravou nejsme moc spokojení. Příliš podle našich představ neproběhla. Trochu nám to nabourala ta zranění,“ postěžoval si Juřík. O dalším posílení se v Třinci už neuvažuje. „Myslím, že už bychom kádr nijak posilovat neměli,“ uzavřel Juřík.