Důrazná promluva trenéra v kabině vyústila v daleko větší aktivitu domácího týmu, která brzy začala nést své ovoce. Během sedmi minut se Daneček, Mikšan a Seman postarali o obrat skóre. Minutu před koncem třetiny zvyšoval opět Mikšan už na dvoubrankový rozdíl. V poslední části domácí Panteři pokračovali v dobrém výkonu a v přesilovce dokonali obrat pátým gólem. Autorem byl opět Mikšan, který tak završil hattrick.

Havířov - Sareza Ostrava 5:2 (0:2, 4:0, 1:0)

Branky: 27., 39., 53. Mikšan, 22. Daneček, 29. Seman - 12. Bokroš, 15. Pavelek. Rozhodčí: Hradil - Machálek, Škach. Vyloučení: 11:13. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 1178.

Další výsledky - 2. kolo:

Skupina Východ:

Prostějov - Kometa Brno 4:3 po sam. nájezdech (2:2, 1:1, 0:0), Šumperk - Jihlava 3:1 (2:0, 0:0, 1:1), Třebíč - Olomouc 5:3 (2:1, 1:0, 2:2).