Ostravští hráči poprvé udeřili ve 4. minutě, na trefu ostrostřelce Boháče navázal v první třetině přesně mířenou střelou Ovšák a po první přestávce si svůj premiérový zásah připsal Ivo Mocek. Gólům však nebyl zdaleka konec a do konce druhé části vedli domácí pětibrankovým rozdílem po dalších úspěších v podání Bokroše a kapitána Ostravských Šebesty.

Poslední část utkání přinesla soustavný nápor domácího týmu, z něhož těžili Najdek, který v utkání nasbíral tři body, a pak i v rozmezí 50 vteřin Rimmel s dalším gólovým premiantem Grygarem. O devátou trefu se postaral Boháč. Z čistého konta se radoval gólman Štěpánek.

Sareza Ostrava - Šumperk 9:0 (2:0, 3:0, 4:0) Branky: 4. a 58. Boháč, 15. Ovšák, 25. I. Mocek, 29. Bokroš, 36. Šebesta, 45. Najdek, 52. Rimmel, 52. Grygar. Rozhodčí: Blecha - Novák, T. Prchal. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:0. Diváci: 550.