Proti Pardubicím mu ale i tento omezený čas stačil k tomu, aby ukázal, co v něm je. Hned při svém prvním střídání mazácky přihrál Petrovickému na vítěznou branku zápasu. „Měl jsem velkou chuť do hry. I s tímhle utkáním jsem prakticky v sedmi zápasech odehrál vždy maximálně jednu třetinu. Trenér zatím věří jiným a já se ho musím snažit přesvědčit o svých kvalitách. Samozřejmě není příjemné sedět na lavičce a doufám, že se do sestavy vrátím natrvalo,“ posteskl si vítkovický útočník, který poslední dvě třetiny odehrál s Prorokem a Petrovickým.

„Jsou to parádní útočníci. Naposledy jsem s nimi hrál ve třetím kole a to jsem dal gól pro změnu já. Předtím jsme s Robem Petrovickým sledovali plochou dráhu. Teď jsme si to zopakovali a opět to vyšlo. Je to takový náš recept na branky,“ smál se asistent Petrovického vítězné trefy.

Slovenský spoluhráč ale po pátečním utkání s Litvínovem odlétá do Švédska a týmu bude hodně chybět. I na to má ale Weissmann recept. „Asi mi tu Robo bude muset nechat nějaké DVD s plochou dráhou,“ dodal se smíchem Weissmann.