Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hokejisté Sarezy si připsali další porážku po samostatných nájezdech

OSTRAVA - Ve vyrovnaném utkání první hokejové ligy doma Sareza prohrála po samostatných nájezdech s Hradcem Králové.

3.11.2007 1

Ilustrační fotoFoto: WWW.HCSAREZA.CZ

Do vedení se dostali nejdříve hosté, když Koudelka skóroval už ve druhé minutě. Domácí hráči však ještě v první třetině vyrovnali zásluhou Najdka. Od druhé části byl k vidění již jen průměrný hokej s minimem šancí. Až dvě sekundy před druhou sirénou propálil Štěpánka střelou téměř přes celé hřiště hostující Heindrich. Domácí vyrovnali v závěru utkání, kdy se v přesilové hře trefil Červenka. V prodloužení gól nepadl. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, ve kterých byl jediným úspěšným střelcem hostující Roubík.

Sareza Ostrava - Hradec Králové 2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

Branky: 12. Najdek, 58. Červenka - 2. Koudelka, 40. Heindrich, rozhodující nájezd Roubík. Rozhodčí: Kočí - Barteček, Koliba. Vyloučení: 7:10, navíc Sakrajda (HK) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 580.

Výsledky - 18. kolo:

Havířov - Chomutov 4:9 (0:3, 2:3, 2:3), Jihlava - Havlíčkův Brod 3:4 (0:0, 2:1, 1:3), Kometa Brno - Vrchlabí 4:1 (1:0, 2:0, 1:1), Olomouc - Kadaň 7:5 (5:1, 2:1, 0:3), Prostějov - Beroun 4:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0), Sareza Ostrava - Hradec Králové 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0), Šumperk - Mladá Boleslav 2:5 (2:4, 0:1, 0:0), Třebíč - Most 1:5 (1:3, 0:0, 0:2).

Volby jsou rutina, vyžadují však trpělivost, říká dlouholetá komisařka

UŽ JE DOMA! Fotbalista Jan Švábík opustil v minulých dnech nemocnici a vrátil se zase mezi své nejbližší, včetně sestry Terezy. Jeho fotbalová dráha však zřejmě skončila.

Útočník Švábík je po kolapsu doma a řekl: Fotbal? Pravděpodobně už hrát nebudu

Staronový trenér Petřkovic Smékal: Moje role byla přinést do týmu impuls

/ROZHOVOR/ Malé déjà vu prožívá v těchto dnech Filip Smékal. Fotbalový kouč, který v závěru minulého roku skončil s trénováním v Petřkovicích z rodinných důvodů, se po deseti měsících vrátil, aby Odru opět pozvedl a dostal zpět do horních pater MSFL. Jako před pěti lety, kdy začínal ještě v krajském přeboru. „Chci mančaft nastartovat,“ prohlásil Smékal.

Opavsko je pro archeology zemí zaslíbenou

Svá tajemství odhalil poslední pozůstatek opavského hradu – Müllerův dům. Objeveno bylo třeba také pravěké sídliště a pohřebiště v Loděnici.

Zase jen plichta. Baník nedokázal doma vyhrát ani popáté

/FOTOGALERIE/ Ani na pátý pokus doma nedokázali naplno bodovat. Fotbalisté Baníku Ostrava remizovali v 11. kole HET ligy s Olomoucí 1:1 a už deset zápasů čekají na výhru. Ostravané šli do vedení zásluhou Hrubého, Sigma vyrovnala díky střídajícímu Moulisovi.

OBRAZEM: Lídři krajské kandidátky ANO a ČSSD odvolili v pátek

/FOTOGALERIE/ Lídři moravskoslezské krajské kandidátky ANO a ČSSD v pátek volili skoro ve stejný čas asi deset kilometrů vzdušnou čarou od sebe.