Ostravští hráči se otom přesvědčili vobou domácích utkáních, kdy outsidera porazili až vprodloužení. Trenér Bokroš věří, že jeho tým na ledě Lvů získá všechny body, ale ví, že je tam nečeká nic jednoduchého.

„Obecně platí, že povinná vítězství jsou nejtěžší. Teď jsme vyhráli vLiberci, což nikdo nečekal. Ovšem nyní jsou všichni přesvědčeni, že vÚstí bez problémů vyhrajeme, a to je zrádné. Soupeř doma porazil už spoustu silných týmů, a pokud by se dostal do vedení, bylo by to opravdu těžké,“ zamyslel se nad dnešním zápasem Bokroš.

Ten má stále problémy sposkládáním sestavy. Do hry už po nemoci naskočí Prusek sTrnkou, ovšem otazník visí nad případným startem Viktora Ujčíka. „Jeho potíže stále přetrvávají. Odjel snámi do Ústí, ale jestli nastoupí, to se rozhodne až těsně před zápasem,“ řekl Bokroš, který stále postrádá Hubáčka sKrenželokem. Oba hráči podle původních předpokladů měli být vpůlce ledna kdispozici.

„Jejich stav se ukázal vážnější než se čekalo a budeme se muset sjejich delší absencí nějak vyrovnat. Přesto se situace pomalu lepší. Obrana ibrankáři už jsou kompletní a čekáme ještě, až se nám uzdraví zbývající útočníci. Vzávěru základní části je budeme potřebovat. Těch zápasů už není mnoho a body si ztrácet nemůžeme dovolit,“ dodal Bokroš.