Už ve čtvrté minutě nezáživného utkání se měnilo skóre, když domácího brankáře Přikryla překonal první střelou na branku Káňa. Vprůběhu první třetiny byli Moravané lepším týmem, ale další gól nepřidali ani při úniku Köhlera, který trefil jen horní tyč.

Do druhé třetiny vlétli Moravané opět aktivně a pomalí Ústečtí Lvi už ve 22.minutě prohrávali odvě branky, když se trefil J. Mrázek. Ospalí Ústečané sice dokázali Nedorostovým prvním gólem vsezoně snížit, jenže nepřesné výroky rozhodčího Hradila a následná oslabení jim vzala poslední zbytky sil. Třetí branku přidali vítkovičtí hráči minutu a čtvrt před koncem druhé dvacetiminutovky, kdy si Evan srazil do brány nahrávku Jánoše. Ve třetí části sice Ústečtí dokázali vpřesilovce Zemanem snížit, ale při závěrečné power play inkasovali počtvrté.

Ústí– Vítkovice 2:4 (0:1, 1:2, 1:1), Branky a nahrávky: 33.Nedorost (Špirko), 47.Zeman (Klobouček)– 4.Káňa (Hubáček), 22.Mrázek J. (Ujčík), 39.Jánoš (Ujčík), 60.Burger. Rozhodčí: Hradil, Guth, Rittich. Vyloučení 7:6. Využití: 1:0. Voslabení: 0:2. Diváci:3934. Muž zápasu Ujčík.

Ústí: Přikryl– Gýna, Hořava, Zeman, Klobouček, Nedorost, Evan, Zukal– Čaloun, Martinec, Mrázek F.– Janků, Pazourek, Hašek– Novák, Špirko, Havel– Šagát. Trenér: Votruba.

Vítkovice: Štěpánek– Jurečka, Barinka, Kuboš, Gulaši, Ovčačík, Mrázek J., Trnka, Heš,– Klimek, Burger, Tomášek– Ujčík, Šimíček, Jánoš– Vala, Hruška, Köhler– Svačina, Hubáček, Káňa. Trenér: Bokroš.