Ostravané šli za vidinou bodů už od prvních minut, do vedení je v6.minutě poslal Bartoš. Po úvodním gólu se hra zklidnila a na další zásah si diváci museli počkat až do 28.minuty, kdy Dukla střelou Bakuse vyrovnala. Sareza však svému soupeři poslala expresní odpověď vpodobě Holušovy branky. Domácí měli ivíce šancí, jenže je trestuhodně promrhali. Naopak Jihlava srovnala krok a na začátku třetí třetiny dokoncevedla.

Ostravané se obody nechtěli nechat připravit. Po trefách Najdka a Svačiny to už vypadalo, že je po všem. Všechny přítomné však minutu před koncem zchladil hostující Bakus, který poslal zápas do prodloužení. Vtom se diváci gólu nedočkali a tak musely na řadu přijít nájezdy. Vtěch byla šťastnějšíDukla.

Sareza– Dukla Jihlava 4:5 sn. (1:0), (1:2), (2:2) – (0:0) Branky: 6.Bartoš (Holuša), 29.Holuša (Bartoš, Červenka), 54.Najdek (Svačina), 56.Svačina (Urban, Najdek)– 28.Bakus (Ficenc, Míka), 38.Ficenc (Kubát), 46.Kolafa (Hradecký), 59.Bakus (Ficenc, Míka), rozhodující nájezd Míka. Rozhodčí: Trombík– Barteček, Koliba. Vyloučení: 8:6. Využití:1:3. Muž zápasu: Bakus

Sareza Ostrava: Štěpánek– Ovšák, Vnenk, Holík, Černák, Vajda, Gulda, Palík– Káňa, Najdek, Řípa– Svačina, Hubáček, Bokroš– Červenka, Holuša, Bartoš M.– Urban, Novák, Mikula. Trenér: Vavrečka.

Dukla Jihlava: Řehoř– Duben, Kuchyňa, Kolafa, Martinka, Staněk, Míka– Krupka M., Ficenc, Říha– Hanzal, Kubát, Bakuš– Štrach, Fiedler, Hradecký– Kopecký, Man, Čachotský– Suk, Krupka L. Trenér: Dvořák.

Další utkání 38.kola:

Havířov – Prostějov 1:4 (0:2, 1:1, 0:1). Branky: 30. Varga (Sochorek) - 2. Duba (Opatovský), 8. Vrba (Podešva), 33. Kotásek (Piecha, Opatovský), 45. Pavelek (Kotásek). Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 825.

Třebíč – Kometa Brno 1:6 (0:3, 2:2, 2:2). Šumperk – Olomouc 4:7 (0:3, 2:2, 2:2). Mladá Boleslav – Hradec Králové 8:1 (3:1, 3:0, 2:0). Most – Havlíčkův Brod 4:1 (2:1, 2:0, 0:0). Chomutov – Kadaň 2:1 (0:1, 2:0, 0:0). Beroun – Vrchlabí 2:1 sn. (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0).