Časomíra ze zápasu ukrojila pouhých 29 vteřin a skóre se poprvé měnilo. Fink nahodil na branku, rozhodčí přerušil hru a po poradě trefu uznal jako gólovou. Rychlý gól domácím pomohl a díky tomu zvesela pokračovali v útočení. Hosté odpovídali z přesilových her, stejně jako posléze domácí, po první siréně ale stále platil stav 1:0.

Aktivní hru z úvodní třetiny ale Kadaňští zapomněli v šatně a iniciativu přenechali soupeři. Najdek nejprve trefil z trestného střílení tyč, únik Káni zneškodnil pohotovým zákrokem gólman Hanuljak. Vyrovnání viselo ve vzduchu a hosté se jej dočkali v polovině zápasu, kdy Mockovu střelu dorážel do sítě Červenka. O minutu a půl později pak kadaňští hráči nechali v klidu několikrát dorážet Szturze, který poslal Porubu do vedení.

Závěr prostředního dějství obstaralo domácí dvojnásobné oslabení, to naštěstí přežili. Jestli si kadaňští hráči i fanoušci přáli ve třetí třetině rychlé vyrovnání, tak vítr z plachet jim hned ve druhé minutě sebral Urban, který hostům zařídil dvoubrankové vedení. A aby toho nebylo málo, ve 46. minutě po střele Bučka svítilo na ukazateli skóre 1:4… Hosté v klidu bránili náskok a když v 55. minutě snižoval Valský, nic jim to na klidu nesebralo a bez obtíží si tři body pohlídali.

SK Kadaň – HC VOKD Poruba 2:4 (1:0, 0:2, 1:2). Branky a nahrávky: 1. Fink (Boušek), 55. Valský (Pospíšil, Zika) – 31. Červenka (Mocek), 32. Szturz (Urban), 42. Urban (Szturz, Hubáček), 46. Buček. Rozhodčí: Petružálek – Mašek, Hynčica. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 190. SK Kadaň: Hanuljak – Szakal, Višňák, Kolarz, Kramár, Pospíšil, Kloz, Boguský, Boušek, Fink, Derfler, Kadlec, Ton, Kajer, Valsk, rybecký, Indra, Freiberg, Stehlík, Chyba, Zika. Poruba: Iliáš – Holík, Tesařík, Kolařík, Najdek, Káňa, Ovšák, Vnenk, Szturz, Hubáček, Urban, Suchý, Vajda, Gelačák, Zdeněk, Rehuš, Prokop, Bušek, Červenka, Holuša, Mocek.

Další utkání:

HC Olomouc – HC Dukla Jihlava 3:2 (0:1, 2:0, 1:1). Branky a nahrávky: 24. Smejkal (Bartoň), 30. Brančík (Smejkal, Bartoň), 45. Čuřík – 2. Suk (Hanzal, Jonáš), 47. Bakus (Rytnauer, Hodek). Rozhodčí: Smeták – Kašík, Trunečka. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Diváků: 1000. HC Olomouc: Žigárdy – Kříž, Mrázek – Vyrůbalík, Bartoň – Kudělka, Rýgl – Ondrušek, Nedbálek – Davídek, Ministr, Bordowski – Smejkal, Brančík, Zbořil – V. Meidl, Čuřík, Řípa – Sakrajda, Luňák, Žajgla. Trenéři: Fiala a Vlk. HC Dukla Jihlava: Řehoř – Malena, Bílek – Staněk, Štrach – Musil, Ficenc – Hodek, Bakus, Man – Rytnauer, Dolníček, Krupka – Suk, Hanzal, Jonáš – Hradecký, Bezděk, Hrbatý. Trenér: Dvořák.

HC Benátky nad Jizerou – SK Horácká Slavia Třebíč 5:3 (2:1 1:1, 2:1). Branky a nahrávky: 2. Kudrna (Kajínek, Skořepa), 15. Hudíček (Havel), 28. Musil (Pavlů, Bárta), 57. Drábek (Musil), 60. Rapač (Dušek) – 4. Vrba (Otčenáš), 40. Čech (Zahradník), 52. Nahodil (Rozsíval). Rozhodčí: Turčan – Bertlík, Koskuba. Vyloučení: 10:8 (navíc Pabiška (BEN) 10 minut) Využití: 2:0. V oslabení: 0:1 Diváci: 415. Benátky n/J: Nedvídek – Drábek, Ton, Hrach, Špila, Pavlů, Gajda, Kajínek – Kudrna, Havel, Musil, Jech, Bárta, Kadeřábek, Klimenta, Weiss, M. Pabiška, Dušek, Skořepa, Rapáč, Hudíček. Trenér: Haken. Třebíč: Míča (41.Lev) – Hrbáček, Sláma, Sedláček, Kaláb, Flamík, Havran, Koktan, Bulička – Čech, Za-hradník, Obdržálek, Staněk, Nahodil, Rozsíval, Vrba, Otčenáš, Sojčík, V. Burian, Kundela, Přibyl. Trenér: Pokorný.

HC Kometa Brno – KLH Chomutov 4:1 (1:1, 1:0, 2:0). Branky a nahrávky: 6. Kostourek (Polodna, Vondráček), 34. Brabenec (Černý, Kántor), 45. Zubíček, 58. Švagrovský (Klimt, Brabenec) – 2. Pulpán (Jíra, Hlinka). Rozhodčí: Přikryl – Klein, Novák. Vyloučení: 4:6. Využití: 3:0. Diváci: 7200 (vyprodáno). HC Kometa: Hylák – Kántor, Houdek, Zubíček, Kempný, Protivný, Lhotský, Morava, David – Černý, Švagrovský, Brabenec – Sedlák, Klimt, Kýhos – Vondráček, Barus, Mikšan – Haluza, Kostourek, Polodna. Trenér: Kýhos. KLH Chomutov: Lundell – Chmelíř, Revay, Pulpán, Dresler, Všetečka, Bombic, Trefný, Mazanec – Gombár, Skořepa, Míka – Tauš, Hlinka, Jíra – Hašek, Charousek, Jeslínek – Polanský, Domin, Fábry. Trenér: Pešout.

HC Most – HC Havířov Panthers 2:1 (0:0, 2:1, 0:0). Branky a asistence: 24. Rindoš (Hlubuček, Vrtek), 39. Jakub Bauer (Poživil) – 24. Brynecký (Vozdecký). Rozhodčí: Jebavý – Beneš, Štofa. Vyloučení: 8:12 navíc Vozdecký (Hav) 10 do konce. Využití: 1:0. Diváci: 350. Most: Horčička (Melichar) – Martínek, Poživil, Charousek, Hlubuček, Stříteský, Černý, Lomička – Jan Bauer, Heinisch, Jakub Bauer – Rindoš, Vrtek, Kuběna – Mach, Budínský, Šinkovič – Havlůj, Nedrda, Salač. Havířov: Valent (Čech) – Evan, Štefanka, Huhto, Novák, Klimeš, Štěpánek – Hegegy, Brynecký, Vala – Vozdecký, Rozum, Piecha – Sýkora, Haas, Zeliska – Hlouch, Hrňa, Podešva – Kotásek

Chrudim – Hradec Králové 3:4 po s. n. (2:1, 0:2, 1:0 – 0:0). Branky a asistence: 2. Bláha (Zohorna), 11. Toužimský (Zadina), 60. Stavenský (Pospíšil) – 9. Kadlec (Karlíček, Vojta), 29. Koudelka (Volráb, Hruška), 34. Moskal (Filip), rozhodující SN Filip. Rozhodčí: Kočí – Barteček, Koliba. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:1. Diváků: 1150. HC Chrudim: Růžička (41. Šrámek) – Toužimský, Kolář, Vyskočil, Kuncl, Daňo, Šafařík – Zadina, Martinec, Šeda – Semorád, Král, Žák – Stavenský, Beránek, Bělohlávek – Bláha, Zohorna, Pospíšil. HC VCES Hradec Králové: Luňák – Vojta, Karlíček, Burian, Hendrich, Pazdera, Lesák, Zukal, Flašar – Fořt, Roubík, Kadlec – Hruška, Koudelka, Volráb – Suchý, Filip, Moskal – Nedorost, Luštinec, Úlehla.

Havlíčkův Brod – Vrchlabí 2:1 po s. n. (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0). Branky a nahrávky: 32. Němec (Martinka), rozhodující nájezd Němec – 46. Krupka (Chatrnúch). Rozhodčí: Mikula – Poruba, Vengřín . Vyloučení: 6:8. Diváci: 800. Havl. Brod: Neruda (od 65. Suchan) – Vyhlídal, Špelda, Šulc, Hadrava, Jelínek A., Soldán, Martinka, Pavlík – Borovanský, Endál, Kraučuk, Křišťan, Třetina, Holec, Rusnák, Němec, Svoboda, Varga, Ondráček, Wurm. Vrchlabí: Štůrala – Vála, Matějíček, Chaloupka, Galvas, Chatrnúch, Bendík, Lukáč, Koma – Pajič, Beck, Horčička, Kříž, Látal, Rod, Gajovský, Fiedler, Konečný, Rusnák, Andres, Krupka.

Ústí – Beroun 2:1 (1:0, 0:1, 1:0). Branky a nahrávky: 10. Kuchejda (Pazourek), 60. Šagát (Mikulík) – 34. Kubica (Novotný, Slížek). Rozhodčí: Zubzanda – Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení: 3:4, navíc Šaffer (BER) 10 min. Diváci: 2480. Ústí: Salfický – Tůma, Macháček, Klobouček, Zeman, Němeček, Gýna, Pojkar, Vágner – Šagát, Mikulík, Sklenička – Janků, Pazourek, Kuchejda – Havlíček, Špirko, Prorok – Kloz, Přeučil, Heřman. Beroun: Štelmach – Kameš, Martinec, Malý, Mazanec, Šmach, Vaněček – Tvrzník, Šinágl, Šaffer – Kubica, Slížek, Novotný – Kupec, Křesťan, Vlček – Pavel, Balázs, Kica.

1. Kometa Brno 6 1 2 0 31:19 22
2. Vrchlabí 6 1 1 1 22:15 21
3. Chomutov 6 0 0 3 42:23 18
4. Dukla Jihlava 5 1 0 3 22:15 17
5. Havířov 5 0 1 3 19:16 16
6. Most 5 0 1 3 23:27 16
7. Ústí 4 1 1 2 22:18 15
8. Chrudim 3 1 2 3 24:25 13